Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 46 от 103 ПърваПърва ... 3644454647485696 ... ПоследноПоследно
Резултати от 676 до 690 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #676

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от mitakabus Виж публикацията

    Здравейте, понеже се насочих към 40PFL5537K/12,може ли да уточним какъв трябва да е кода отдолу. В друга тема разбрах че код 400 е матрица Шарп а 3XX -Samsung S-PVA. Последно за този модел който посочих какъв е кода за Шарп. Искам да попитам и някой неща за модела, плюсове, минуси... Чета тук вашите оплаквания и ако може да уточним. Телевизора има проблем с кирилизирани субтитри на всички филми или само на 3Д, май като гледам на всичко което се плейва през USB? Какви други кусури има този модел . Алтернативата която смятам е LG - 37LM622S. Гледам телевизора от 3 метра и 42" вече ми идва може би доста голям. Затова бях се насочил за 37", цената и възможността да е с матрица Шарп ме насочиха към този Филипс..или друго в диапазон 1300лв - ако може да препоръчате...
    Благодаря ви предварително !
    Аз съм с 46PFL5507K (нямам представа на каква матрица съм случил, но картината е прекрасна). Разликата с предпочетения от теб модел 40PFL5537K може би е само в цвета на корпуса. Както писах и в една друга тема, обаче, ако сега трябваше да си купувам 3Д тв, определено щеше да бъде поне LG47LM620S, въпреки пасивната технология. Филипса е с много тегаво меню и бъгав софтуер. Очилата са в пъти по-скъпи(активни), субтитри на кирилица не поддържа (с изключение на някои "хватки" описани на 1 стр., 3Д субтитри категорично НЕ поддържа). На всичкото отгоре PVR функцията изисква IP-EPG при постоянна връзка с ИНТЕРНЕТ, което в БГ не е налично. Единственото предимство на Филипса пред ЛГ (като изключим по-добрата картина), за което се сещам в момента е вградения Wi-fi.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    19
    #677

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте , вчера си взех най-накрая тв - 46PFL5537K/12 ако може някой да помогне с настройката на картината, че са един куп неща
    За mitakabus
    : 5537 просто е с 2х14 W колонки всичко друго е същото като на 5507

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    337
    #678

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от soletka Виж публикацията
    Здравейте , вчера си взех най-накрая тв - 46PFL5537K/12 ако може някой да помогне с настройката на картината, че са един куп неща
    За mitakabus
    : 5537 просто е с 2х14 W колонки всичко друго е същото като на 5507
    А някой ще потвърди ли все пак за матрицата кой код каква матрица показва точно за този модел...?
    Само заради Шарп матрицата и това че е 40" мисля да го взема. 42 ми идва голям, не знам, иначе модела на ЛГ LG 42LM640S гледам е на супер цена но аз от 37" тръгнах, та чак на 42..идва ми голям за стаята и 2.5-3м отстояние от ТВ

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    19
    #679

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от mitakabus Виж публикацията
    А някой ще потвърди ли все пак за матрицата кой код каква матрица показва точно за този модел...?
    Само заради Шарп матрицата и това че е 40" мисля да го взема. 42 ми идва голям, не знам, иначе модела на ЛГ LG 42LM640S гледам е на супер цена но аз от 37" тръгнах, та чак на 42..идва ми голям за стаята и 2.5-3м отстояние от ТВ
    40-ката я има и с Шарп и със Самсунг, 46-ците са само Самсунг. кода на Шарп матрицата е 400 ако не се лъжа.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    337
    #680

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Да и аз така знам, че 400 е Шарп, но в предната страница колегата писа че е 3ХХ и ме обърка.

    Мнение на
    hristoslav2


    "Препоръчвам ти 40PFL5007
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-40PFL5007K
    Ако намериш бройка с панел на Шарп - направо чудесно. /код 3хх на малкият етикет залепен отдолу/"

    Така или иначе ще го позлвам предимно за ТВ , имам малко PC включено на него и филми ще се гледат от там. Затова ако наистина модела със Шарп матрица е по-добър от IPS-матрицата на LG ще заложа на Филипса 40"..

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    19
    #681

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Аз ще чакам hristoslav2 да удари едно рамо за настройките на Филипса

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    33
    #682

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Дали някой изпитва проблема (42PFL6007K/12), който по-рано описах пред поддръжката на Philips така:
    След преход от от DVB-C (Гледане на телевизия) към DVB-S (Сателитна) и обратно, също така и при гледане на Media server към гледане на DVB-C и изобщо при всеки преход (Source) се налага опциите за картината да бъдат пренастройвани в менюто Pixel Precise HD (изгубват се настройките). Менюто не отразява действителното възпроизвеждане на опцията на картината, например при спряни HD Natural Motion, Clear LCD и т.н. от картината и нейната “забързаност” (като снимане на живо, т.нар. "аматьорско видео") личи, че тези опции са активни, а менюто посочва, че те са изключени.
    Отделно го открих същия проблем във форума на Philips описан така:
    All the time I turn OFF that HDNM - after turn off/on TV HDNM is ... ON (in menu is false OFF - but is ON) !! I need turn ON, and after that turn OFF - and now is really OFF.
    After off/on TV is back to the same.
    (Най-общо всеки път след изключване на опцията HDNM и след спиране и пускане на ТВ, в менюто за картина: активна е позицията OFF, а картината реагира като на On. Това налага първо да включа, а след това да изключа отново опцията и тя найстина се деактивира - След спиране и пускане на телевизор състоянието е същото).
    Този пост е редактиран от Bulsvk; 09-02-13 в 19:21.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    337
    #683

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Колега за кой модел точно говориш, май взимам да се разкандардисвам за Филипс 40PFL55Х7 вече. То много проблеми станаха с тоя телевизор.. Мислех да заложа на качеството на картината и да намеря със Шарп матрица ама май ще си взема едно ЛГ и тва е..

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    11
    #684

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте !
    Имам Philips 42pfl4307h и съм го свързал с интернет , а лаптопа ми е свързан безжично със рутер.Забелязах че има опция на песни, снимки и някой филми като дам десно копче излиза ИЗПЪЛНИ --> PHILIPS TV и като го щракна и тръгва през телевизора!! до тук всичко ОК ! , но въпроса ми е може ли да използвам друга програма , защото сега например като пусна филм през тази програма ,няма как да заредя субтитри ?
    Някой ,ако знае нещо по въпроса .... !?

  12. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    3
    #685

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте, имам Philips 40PFL7007, използвам функцията PVR, като записвам на хард диск TOSHIBA 1TB. Въпроса ми е, как мога да сваля записаните файлове от харда към компютъра. Пробвах да свържа харда, но компа не го разпознава и не мога да го отворя. Може ли някой да ми обясни как да се справя с проблема. Благодаря.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    11
    #686

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    До колкото знам, няма как , защото са различни файлови системи ...

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    3
    #687

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    А, няма ли някаква програма която да ги конвертира или нещо подобно.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    710
    #688

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Бутни някой Live Linux и ще ги видиш дяловете на диска, но файловете са кодирани и даже и да ги копираш на ПЦ-то надали ще можеш да ги гледаш

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    7
    #689

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте, взех си 40PFL5507K/12. Изключително доволен съм от картината(сравнено с 32PFL6606H/12. Някой може ли да ми каже каква матрица е 396 ? Просто за мое успокоение ... Благодаря!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    25
    #690

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Хора, с коя програма гледате филми на 5507К със субтитри през WiFI-то? Пробвах WMS и руската му версия, но нещо не се получава. Филмите забиват около 30-тата минута.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 46 от 103 ПърваПърва ... 3644454647485696 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе