Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 95 от 103 ПърваПърва ... 45859394959697 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,411 до 1,425 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    3
    #1411

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    hristoslav2 Много благодаря за бързия отговор, но не мога да разбера реално, кой вариант се отнася за моя телевизор...до колкото разбирам моя е от серия 3 32PFL3188H/12
    т.е не би трябвало да имам проблем ли? Моля те дай ми по-подробен отговор.Предварително ти благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,641
    #1412

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    veselin88
    Един колега ясно ти го обясни
    3188/3108
    1. Субтитрите трябва да са в същата директория и да имат абсолютно същото име като на филма.
    2. Трябва да са в Unicode. Прекодирането става по следния начин:
    a. Файла със субтитрите се отваря на компютър с помощта на текстов редактор, например Notepad.
    b. Избира се File – Save as..
    c. В прозореца който се отваря отивате на опцията Encoding. Tам първоначално би трябвало да видите ANSI. Променяте го на Unicode и запазвате файла така.
    d. След това при отварянето на видеото и субтитрите по начина описан по-горе би трябвало да видите Кирилица без проблем.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    337
    #1413

    Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Колеги, имам ТВ 40PFL5537. Наложи ми се преди ден да ползвам SCART прехода който дават в комплекта. Аз ли нещо недодялвамили друго, ама тоя преход е мъжки - такава е и буксата на самия телевизор. Не мога да го "вкарам" съответно! Къде е грешката не знам - прехода е този:
    https://www.google.com/search?q=phil...ml%3B432%3B402




  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,641
    #1414

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-12-13 в 17:48.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    25
    #1415

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте отново,

    след известно колебание между Филипс, Самсунг и LG, вече сме обзаведени с 42PFL6678K/12. Всичко ми се струва ОК и си мисля, че направихме добър избор. Вероятно ще имам доста въпроси, но започвам с най-приоритетните, свързани с гледането на филми през празниците

    1) Показваната дължина на филма е некоректна, като съм виждал както 57 минути, така и 4 минути... и съответно например не мога да превъртам напред след тази граница. За щастие поне гледането е възможно - не спира на въпросната минута
    2) Субтитрите са доста дребнички...

    Има ли как да се направи нещо по тези два проблема? Благодаря!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    20
    #1416

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Същия проблем имам и аз., имам същия телевизор.,, скарт-буксата която ми дадоха в комплекта няма нищо общо с нито един от телевизорите в магазина., камо ли за моя.Занесох им я да ми я сменят., всичко било с комплект., и неможело.Не ми е необходима иначе ще има натфис. :D. Ако разбереш нещо пиши.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    57
    #1417

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    ЗДравеите,искам да питам позапознатите тук,свързвам лаптоп към тв с домашен медиа сървър и ми се получава едно насичане от време на време както на картината така и на звука.Каква настроика трябва да направя? 3D излиза супер но това насичане е лошо.Свързах и с hdmi 1.4 там насичане няма, но пък 3D на телевизора не мога да пусна иконите са неактивни,моля за помощ става въпрос за 7008.


    Има отделен форум по въпроса
    https://forum.setcombg.com/dlna-%D0%...A%D1%80%D0%B8/
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 29-12-13 в 16:22.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    71
    #1418

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    На моя 6008 пък забелязвам че при гледане на клипове в ютуб подсветката почва да трепти доста очевидно. Пускам няколко клипа - няма проблем, и на следващия произволно започва да трепти. На телевизия няма такъв проблем. Като загася и пусна телевизора се оправя но пак на произволен брой клипове започва да трепти ...

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,598
    #1419

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от ilian8181 Виж публикацията
    Същия проблем имам и аз., имам същия телевизор.,, скарт-буксата която ми дадоха в комплекта няма нищо общо с нито един от телевизорите в магазина., камо ли за моя.Занесох им я да ми я сменят., всичко било с комплект., и неможело.Не ми е необходима иначе ще има натфис. :D. Ако разбереш нещо пиши.
    Бихте ли постнали снимки на задния панел на тв (с входовете) и на адаптора - да видим какъв е тоя различен стандарт.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    34
    #1420

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте! Имам два въпроса за този модел - Philips 40 PFL8605 H/12

    1.
    За да се свърже с рутера към домашната wi-fi мрежа, ми трябва това устройство ? - PHILIPS PTA-01 WI-FI MODEM (DONGLE) :: Аксесоари и Маси за TV :: Аксесоари и Маси за TV :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    2. Този модел, при гледане на филм от USB flash, поддържа ли субтитри ? Пробвах със смяна на енкодинга, но не тръгват. Заглаието на филма и на субтитрите е еднакво ест. Това условие не съм погледнал още дали е изпълнено: Езикът за четене на субтитрите, настроен в менюто трябва да е АНГЛИЙСКИ, а не кирилица!!!! , но не знам дали изобщо се отнася за този конкретен модел. Иначе субтитрите си ги вграждам с програма, но имайки предвид, времето което отнема, ще е полезно да знам дали има начин телевизора да си ги прочете сам от флашката.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,641
    #1421

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    1. Да - трябва ти този Wi-Fi донгъл.
    Philips PTA01/00 - Безжичен USB адаптер за телевизори Philips*

    2. Доколкото си спомням(модела е от 2010 година) - Не.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 29-12-13 в 18:14.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    34
    #1422

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Благодаря за отговора !

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    25
    #1423

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    А по моя въпрос - дали шрифтът на субтитрите може да се уголемява? Моделът е 6678, филмът се гледа от флашка. Благодаря

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,641
    #1424

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    За съжаление няма настройки за субтитрите. Следи съпорт форумите на Филипс - може пък да излезе нещо.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    4
    #1425

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Петър Младенов Виж публикацията
    На моя 6008 пък забелязвам че при гледане на клипове в ютуб подсветката почва да трепти доста очевидно. Пускам няколко клипа - няма проблем, и на следващия произволно започва да трепти. На телевизия няма такъв проблем. Като загася и пусна телевизора се оправя но пак на произволен брой клипове започва да трепти ...
    И при мен беше така, но след като смених настройките от Movie на нещо друго (ipf expert или там както се казваше) и се оправи. Предполагам е от някоя настройка, но не ми се занимаваше да я търся.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 95 от 103 ПърваПърва ... 45859394959697 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе