Страница 63 от 93 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 1390

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    19
    #931

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Да не ти е изключен някой от "подобрителите" ,който преди това си ползвал?
    пробвах с всичко от Pixel Plus HD, но ми се струва че пак е така, кой подобрител може да играе роля за това?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #932

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Би трябвало да е Pixel Plus HD -има ли степени или е само вкл./изкл. ? Някой с подобен тв трябва да сподели ,че моите допирни точки с Филипс са с друг модел и то преди 2-3 години.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    5
    #933

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    само да споделя че съм доволен моя 37" 6606
    днес му подкарах Net tv, и - след известни мъки - wifi media connect

    проблемите със media connect-а бяха от firewalla на windows, сега проблемите са че май ми е слаб компа

    още и преди казах че съм много доволен от картината, така че - препоръчвам!

    а, да - първоначално nettv зависна на екрана за user agreement-a, ама след като upgrade-нах firmware-а всичко се нареди...


  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #934

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Да се запиша и аз в темата като доволен собственик на Philips 42PFL7696K - http://www.philips.de/c/fernsehgerae...l7696k_02/prd/
    Сдобих се с него, чисто новичко и запечатано на чудесната цена от 1200лв със съдействието на Христослав и Иводиво - благодарности за което.

    Първите ми впечатления са отлични - добра картина при Булсат, отлична при HD. Голям кеф е 3D-то, вчера изгледах един 50-гигабайтов релийз на Аватар, а амбилайта е незаменимо удоволствие.
    Всичко работи безпроблемно, но аз и не ползвам повечето му възможности - Булсат приемника е външен, а филми гледам от компютъра под него, така че не смятам да се занимавам с вградения му плеър или DLNA засега.
    Още с включването, телевизорчето предложи и се ъпдейтна автоматично до последната версия на фирмуера.

    Учудващо, в разрез с всички дискусии, засега нямам проблеми с 3D без да съм се занимавал предварително с това. Сложих TMT за блу рей исо-та и Pot Player за SBS релиизи - всичко е ток и жици.
    В този ред на мисли, оставам на мнението си от преди няколко години, че всякакви медийни плеъри са пълен шит и харч на излишни пари. Докато човек не сложи един скромен комютър под телевизора само ще бере ядове и ще пише по форуми, че това или онова не тръгва, независимо дали ползва външен мултимедиен плеър или вградения в ТВ-то...

    Я някой само да даде един бърз хинт - телевизорчето има вграден сателитен тунер. Мога ли да го използвам за нещо интересно с малко вложения? В смисъл, идеята ми е - да закича още една сателитна антенка до тази на Булсат, насочена нанякъде и от нея кабела директно в тунера на тв-то? Има ли свободни HD или 3D канали, които мога да хвана отнякъде и да си заслужават?
    Също така, тъй като искам да изпробвам вградените тунери - има ли прилично цифрово ефирно излъчване в София вече? Има ли смисъл да потърся и забуча една антена?

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #935

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Учудващо, в разрез с всички дискусии, засега нямам проблеми с 3D без да съм се занимавал предварително с това. Сложих TMT за блу рей исо-та и Pot Player за SBS релиизи - всичко е ток и жици.
    В този ред на мисли, оставам на мнението си от преди няколко години, че всякакви медийни плеъри са пълен шит и харч на излишни пари. Докато човек не сложи един скромен комютър под телевизора само ще бере ядове и ще пише по форуми, че това или онова не тръгва, независимо дали ползва външен мултимедиен плеър или вградения в ТВ-то...
    Може би има някакво значение, че си администратор на компютр форум все пак.
    Всичко на света е достатъчно лесно ако знаеш какво правиш.

    За мен цифровото излъчване в София е още далеч от истината. Още ръчкат по него и прекъсва. Ако ще е за някакъв телевизор за спалнята да гледаш 1-2 предавания по 1-2 канала, става. Но за основно ползване няма как да замести Булсат или каквото ползваш.
    С Булсат няма как да ползваш сателитния тунер на ТВ. Мисля, че само със SateliteBG става за момента.

    ПП. Да ти е честита покупката!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    21
    #936

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Здравейте , вчера си взех телевизора от сервиз ,че беше там след 10 дни работа ...това както и да е , въпроса е,че снощи при пускането му поиска да си ъпдейтва софтуера, но аз му отказах. Какво следва от тук на сетне, довечера да го ъпдейтна или не. За Philips
    32PFL6606H/12 иде реч. Имам стабилна интернет връзка и няма опасение от това ,но все пак знам ли :rolleyes: Колко време ще продължи ъпдейта ?
    Благодаря предварително на отговорилите.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #937

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    КрИс честито! Да си го гледаш дълго и безпроблемно а ние ще очакваме отзиви и занапред за модела...

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    325
    #938

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    "КрИс" От къде го взе този телевизор.В България имали го.Че нещо нищо не ми излиза при търсене.

  11. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #939

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    КрИс , ЧЕСТИТО !
    Направо изби рибата с тази цена на този модел !!!

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #940

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat
    "КрИс" От къде го взе този телевизор.В България имали го.Че нещо нищо не ми излиза при търсене.
    Телевизорът го взех нов, запечатан, с обещание за 1 година гаранция от колега на ivodivo.
    Изключително доволен съм от продавача.
    Тъй като имам питания и на лични звъннах на човека, има още 3 бройки за продажба, ако някой се интересува мога да му пратя телефона и името на лични.
    ПС - Пак да кажа - нямам честта да се познавам с продавача, но беше изключително коректен в сделката ни и на база на впечатленията ми мога да го препоръчам с две ръце.

    ПС2 - Питането за сателитния тунер беше за нещо допълнително към Булсата - без месечни такси, а с още една антена, насочена към спътник със свободни програми?

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #941

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Честито и със здраве да си го ползваш!
    Има някои свободни ХД по сателитите -ако си спортен запалянко ,на Астра 19.2°E са немските ARDHD и ZDFHD /+ още няколко ХД/ ,които ще предават свободно и Олимпиадата и Европейското по футбол. Тая модификация на 7 серия с "лъскав" панел ли е?

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #942

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    ...Я някой само да даде един бърз хинт - телевизорчето има вграден сателитен тунер. Мога ли да го използвам за нещо интересно с малко вложения? В смисъл, идеята ми е - да закича още една сателитна антенка до тази на Булсат, насочена нанякъде и от нея кабела директно в тунера на тв-то? Има ли свободни HD или 3D канали, които мога да хвана отнякъде и да си заслужават?...
    Свободни 3D и HD, но не мисля че си заслужават. Можеш да си сложиш една антена с мултифийд 9,13,19.2,23.5. Така ще имаш достъп до всички интересни спътници(стига да се поддържа DiSEqC). Повечето свободни 3D канали са демо. Ще имаш някои свободни HD, които стават. Като цяло ако търсиш HD, lazarus18 ти е дал правилната насока.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #943

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Честито и със здраве да си го ползваш!
    Има някои свободни ХД по сателитите -ако си спортен запалянко ,на Астра 19.2°E са немските ARDHD и ZDFHD /+ още няколко ХД/ ,които ще предават свободно и Олимпиадата и Европейското по футбол. Тая модификация на 7 серия с "лъскав" панел ли е?
    Дам, панелът е доста лъскав. На старата ми 32-ка беше матов, сега свиквам с отблясъци, които ги нямаше досега.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #944

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Няма ли 47" /sunaikasabov ли ги продава/ ? Как е черното /с изключен Амбилайт/ и има ли clouding? По-принцип не са ми от любимите LG IPS панелите ,но с "лъскав" панел мога да "преглътна" някои от недостатъците /е и ако са на изгодна цена/.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #945

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Няма ли 47" /sunaikasabov ли ги продава/ ? Как е черното /с изключен Амбилайт/ и има ли clouding? По-принцип не са ми от любимите LG IPS панелите ,но с "лъскав" панел мога да "преглътна" някои от недостатъците /е и ако са на изгодна цена/.
    clouding... не съм видял засега петна, но не съм се и заглеждал внимателно. На първо четене няма. Черното - не мога да кажа все още, трябва ми още време, засега се занимавам само с 3Д-то.
    Продавачът не е sunaikasabov и колкото и да е странно, доколкото разбрах даже не се познават. 47-ци /по-скоро 46-ци мисля, че трябва да са/ не знам дали има. Знам за наличност на 7696 и 7486, но и двете в 42-инчов вариант.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 63 от 93 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе