Страница 78 от 93 ПърваПърва ... 2868767778798088 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,156 до 1,170 от общо 1390

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    2
    #1156

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от abv
    При мен проблема е друг. Като минава през канали с телетекст не се променя времето. Просто няма как да си настроя часовника. Може би проблема е със софтуера на телевизора. Не знам, ако го ъпдейтна отново дали няма да се оправи.
    Моите наблюдения са: Когато на позиция 1 има канал с телетекст - той определя часа на всичките. В момента съм сложил Pro7 и часовникът заспа на 1 час разлика от действителното време. Аз съм сложил за държава Финландия. Когато на позиция 1 е БНТ - 13 часа и 4 /или подобно/ минути разлика плюс друга дата. Когато на позиция едно каналът няма телетекст - часът се сменя според канала, на който си, ако има телетекст. Това е положението след пълно сканиране /автооткриване/ на каналите. Грешката ни е, че слагаме БНТ на позиция 1 по навик. За съжаление, не виждам друг канал с нашето време и телетекст, да го сложа него там. Очевидно БНТ са объркали нещо с точното време и то скоро, защото не съм имал подобни проблеми преди две - три седмици. Забелязвам също, че на Евроспорт часовникът е грешен с няколко минути. Начинът на работа на часовника е описан чудесно на първа страница на тази тема. Благодаря, на който си е направил труда да събере тази полезна информация.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #1157

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от pilitova
    Здравейте,искам да ви питам как да си възстановя цифровите канали на PHILIPS 37PFL4606H защото изчезнаха, давам му актуализация, но нищо не става. Моля ви помогнете!
    Първо пиши за кои цифрови канали става въпрос.
    Ефирна или кабелна телевизия гледаш ?
    Провери си кабела /от антената или кабелната/ дали е свързан към телевизора. Може да е изкаран по невнимание.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    20
    #1158

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от vla_don
    Моите наблюдения са: Когато на позиция 1 има канал с телетекст - той определя часа на всичките. В момента съм сложил Pro7 и часовникът заспа на 1 час разлика от действителното време. Аз съм сложил за държава Финландия. Когато на позиция 1 е БНТ - 13 часа и 4 /или подобно/ минути разлика плюс друга дата. Когато на позиция едно каналът няма телетекст - часът се сменя според канала, на който си, ако има телетекст. Това е положението след пълно сканиране /автооткриване/ на каналите. Грешката ни е, че слагаме БНТ на позиция 1 по навик. За съжаление, не виждам друг канал с нашето време и телетекст, да го сложа него там. Очевидно БНТ са объркали нещо с точното време и то скоро, защото не съм имал подобни проблеми преди две - три седмици. Забелязвам също, че на Евроспорт часовникът е грешен с няколко минути. Начинът на работа на часовника е описан чудесно на първа страница на тази тема. Благодаря, на който си е направил труда да събере тази полезна информация.
    Според мен проблема е в кабелните оператори.Аз пробвах следното:
    -На позиция 1 сложих RTL-часовника автоматично показа реалното текущо /българско/време
    -На мястото на RTL,сложих програма без телетекст,а БНТ1 поставих на позиция"0"-часовника продължи да си върви точно и без проблеми.
    В момента в който сложа БНТ1 на позиция"1"часа автоматично става 05.18,след това 05.19 и когато стане 05.20,автоматично се връща на 05.18. Това е по всяко време на денонощието и цикли постоянно така.По тази причина,смятам че проблема е в операторите.Забелязах и друго-на някои програми ,напр.VIASAT HD или TV1000,докато вървят субтитри,ако се появи на екрана икона,напр.за спрян звук или ако увеличавам или намалям звука субтитрите изчезват докато иконката не изчезне от екрана.И всичко това започна да го прави от няколко седмици.
    пробвах и с по-стар и с най-новия софтуер,проблема си остава

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #1159

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Philips MyRemote-HD-App: Version 2.1.0. (iOS)
    http://itunes.apple.com/de/app/phili...501031744?mt=8

    Нови функции във версията
    Philips за AVM оборудване (BDP, HTS, Streamium и др.) Вече може да бъде използван на таблети.
    Незначителни корекции на грешки.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    49
    #1160

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Вчера си взех 32PFL5507K/12
    Имам няколко проблема
    1-во, не вижда домашният dlna - PS3 Media Server (PMS), а всички останали устройства, ps3, телефони, таблет го виждат без проблеми...
    2-ро, както пише и в по предното мнение, не чете субтитри на кирилица, какви ли не енкодинги пробвах...
    3-то, къде е тоя скайп аз лично не го намирам никъде...

    едит:
    А някой ще помогне ли в дешифрирането на кода на панела, кода е 395.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #1161

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Hooligan
    Честито
    1-во Ъпдейтвай с последната версия на фирмуера. Обикновенно моделите произведени в началото на годината идват с първата работна версия в която има някои бъгове и не са активни всички екстри. Работят ли нормално Смарт функциите - браузъра, приложенията ?
    http://www.philips.bg/c/televisions/...prd/?t=support
    2-ро За субтитрите никой нищо не е обещавал. Остава да се надяваме, че ще направят нещо по въпроса.
    3-то Скайпа ще се появи по-късно след ъпдейт. Освен това трябва да си закупиш камерата и клавиатура и да ги вържеш към телевизора.

    За кода на панела 395, все още не знам нищо сигурно - LG или Sharp...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    49
    #1162

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Мерси за отговора,
    аз още като го взех го ъпдейтнах с последната версия (може би, не е трябвало да бързам)
    За субтитрите не ми е болка, но е хубаво поне да знаем в какъв енкодинг да ги правим :-)
    Скайпа - ясно ;-) като се появи ще си купим и камерата

    Най голямата ми болка е dlna-a :-( пробвах поне 5-6 програми и с никоя не иска да работи...
    иначе смарт функциите нямат проблеми, браузър, фейсбук, ютуб... всичко е без грешка

    и още един въпрос ме гложди, има ли значение на кой hdmi ми е закачен компютъра за да гледам филми в 3д?
    защото от пс3-то нямам проблеми с 3д, като пусна игра или филм в 3д и се превключва сам в 3д режим, но от компа не става...
    пробвах няколко филма, 2-блурей-я и един в mkv sbs, но тв не се превключва в режим 3д...

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #1163

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Напротив - добре си направил че си го ъпдейтнал с последната версия на фирмуера.
    За SimplySharе - DLNA и за връзка с компютър прочети внимателно книжката с инструкциите.
    За 3D r връзка с компа мисля че беше 1-вият HDMI порт - виж дали няма в менюто ръчно превключване на режима, щом 3D-то си работи нормално с РS3 значи проблема не е в телевизора.

    Пробва ли да вържеш USB клавиатура и мишка ?

    _________________________________________________

    На сайта са качили инфото за новите модели от серия 5500
    http://www.philips.bg/c/5500-series/...ONSUMER%3Dtrue

    и серия 5000
    http://www.philips.bg/c/5500-series/...ONSUMER%3Dtrue

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    49
    #1164

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Клавиатура и мишка на usb нямам, но пробвах с mx5500 и работи без проблеми, приемникът е блутут но няма никакви проблеми, работят и двете идеално.
    Курсор има само в браузъра, иначе клавиатурата работи навсякъде където се изисква писане.

    За 3д-то, и аз мисля, че е само първия порт, защото докато пс3-то беше на 2 или 3, не засичаше тв като 3д в настройките, но като го преместих на 1 и го засече.
    Предполагам, че и ПЦ-то за това не сработва... малко тъпо ако наистина само единия порт пуска 3д

    За симпълшер има един проблем, аз съм с OS X и тя няма версия за нас, но пък всички програми, които съм пробвал си работят с други устройства, само това тв не иска





  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    4
    #1165

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Здравейте,
    от скоро съм собственик на 46PFL5606! Имам въпрос, който може би ще Ви се стори глупав, но все пак...
    След като свържа USB flash и отида в менюто, за да стартирам файл ми изписва,че устройството е празно! Дали по някакъв начин не съм го забранил? Трябва ли първо да го добавя като ново устройство и ако - да, как?
    Благодаря Ви предварително!

  13. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #1166

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Форматирай си flash-а във FAT32 и пробвай.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    4
    #1167

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Ще пробвам!
    Благодаря!

  16. Member Аватара на andi03
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    173
    #1168

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от andrety_23
    Ще пробвам!
    Благодаря!
    само имай в предвид че във FAT32 максималният размер на файла не може да бъде мисля 4 гигабайта и нагоре, ако бъркам моля някой да ме поправи

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    35
    #1169

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/


  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #1170

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от innergy
    http://www.newscenter.philips.com/ma...nt_Venture.wpd
    Новата съвместна компания, се нарича TP Vision.
    http://www.tpvision.com/
    http://www.tpvision.de/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 78 от 93 ПърваПърва ... 2868767778798088 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе