Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 91 до 100 от общо 100

43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението [SOLVED].

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #91

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Без да защитавам никого - всички бизнеси следват този "бизнес модел", който ти е приложил Philips.
    Никой вече не се грижи за потребителите, а се въведе терминът потребителско изживяване или вече преживяване (който оцелеле).
    Истината за "перфектното потребителско преживяване" | manager.bg
    Няма значение какви са емоциите за клиента от продукта, Важното е да се предизвикат, като се насочава той към "предимствата и нуждата" от последния. Като старателно се крият недостатъците му, като ненужност, висока цена, малка надеждност, вредност и т.н.
    Важното е да се продаде продукта, пък после всички канали за връзка с купувача се затварят или той просто се оставя "на изчакване", както в твоя случай.
    Руснаците ползват термина "отфутболить" - да те препращат, разкарат, докато сам се откажеш!

    Чудя ти се на издръжливостта - да чакаш 4 месеца някой да реагира адекватно.
    Когато се появи проблема с каст иконката, аз вече бях в комуникация с Филипс относно проблем с Миракаст и не исках да ги "затормозявам" с втори проблем, тъй като имаха затруднения да оправят първия. Реално съм съобщил за проблема на 3ти януари 2021 и до днес са точно 2 месеца, което пак е много време при положение, че го оправих за 10мин.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    43
    #92

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Здравейте, да изтупам малко прахта от темата.

    Освен, че имам същия проблем, не ми стана ясно как става даунгрейда , при условие че, файла е с името на последния фърмуер.

    Та бих бил много благодарен на автора, ако напише подробно какво точно е направил.

    И за да няма хиляди въпроси:

    да, изчетох инструкциите на алекс.
    да, изтеглих подходящия файл от архивите на фърмуерите.
    да, изчетох и цялата тема.
    тв-то е 32pfs5803/12 .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #93

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от miroto Виж публикацията
    Здравейте, да изтупам малко прахта от темата.

    Освен, че имам същия проблем, не ми стана ясно как става даунгрейда , при условие че, файла е с името на последния фърмуер.

    Та бих бил много благодарен на автора, ако напише подробно какво точно е направил.

    И за да няма хиляди въпроси:

    да, изчетох инструкциите на алекс.
    да, изтеглих подходящия файл от архивите на фърмуерите.
    да, изчетох и цялата тема.
    тв-то е 32pfs5803/12 .
    Здравей,

    слагаш upgrade_loader.pkg файла във флашката (FAT/FAT32), махаш всякакви кабели свързани към телевизора. Докато телевизора е включен го изключваш от контакта, вкарваш флашката и пак го включваш в контакта. Инсталирането ще започне. Не натискай нищо докато не се върне към home screen-а. След това махаш флашката. Изключваш телевизора отново от контакта, чакаш 1 минута и пак го включваш. Преинстлираш го от настройките.

    Кажи резултата.

    п.с. ако не намираш по-стара версия (https://download.p4c.philips.com/fil...12_fhi_deu.pdf) на софтуера в toengel, пиши във форума и си поискай: https://toengel.net/philipsblog/supp...ware-versions/. Аз така процедирах, помолих Алекс да ми качи точно определена версия и той го направи. Също е добре да си запишеш някъде настройките на картината ако си ги барал. Аз 2 пъти се минах и трябваше наново да настройвам всичко.
    Този пост е редактиран от prsnr; 25-05-22 в 11:37.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    43
    #94

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Привет, играта загрубя

    преди да свърша всичко описано от теб, реших да направя последна проверка.

    И о чудо тв-то на синковеца, самсунг 43" умен с хандроид , на който можех да каствам през операта, вече е със същия надпис като при твоя проблем, нещата започват много да намирисват на права и договори.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #95

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от miroto Виж публикацията
    И о чудо тв-то на синковеца, самсунг 43" умен с хандроид ....
    Нещо си се объркал. Семсун нямат модел с Андроид.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    43
    #96

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    ок моя грешка тизен било, но факта си остава.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #97

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението [SOLVED].

    Тая простотия с кастването, аз не я разбирам, какво толкова каствате?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    43
    #98

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението [SOLVED].

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Тая простотия с кастването, аз не я разбирам, какво толкова каствате?
    ами, квото ти кефне, видео, десктоп и т.н.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #99

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението [SOLVED].

    Да де, ама 7-8 години имам телевизори който могат да кастват и съм го ползвал 3-4 пъти общо и то ... ьа да видя дали бачка. Та ще ми се да разбера дали губя нещо? Явно нещо презентации правите ...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #100

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението [SOLVED].

    Цитат Първоначално публикувано от miroto Виж публикацията
    Привет, играта загрубя

    преди да свърша всичко описано от теб, реших да направя последна проверка.

    И о чудо тв-то на синковеца, самсунг 43" умен с хандроид , на който можех да каствам през операта, вече е със същия надпис като при твоя проблем, нещата започват много да намирисват на права и договори.
    Какво стана в крайна сметка? Намерили стара версия за твоя телевизор? Инсталира ли? Има ли каст бутонче?

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Тая простотия с кастването, аз не я разбирам, какво толкова каствате?
    Защо наричаш простотия нещо, което не ползваш и явно не разбираш?

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Да де, ама 7-8 години имам телевизори който могат да кастват и съм го ползвал 3-4 пъти общо и то ... ьа да видя дали бачка. Та ще ми се да разбера дали губя нещо? Явно нещо презентации правите ...
    В нас ми е такова разположението на стаята, че телевизора ми се пада пред лаптопа и ми е много готино и удобно докато си цъкам из YouTube, да кастна каквото гледам на по-големия екран на телевизора. Ако на теб компютъра ти и телевизора са ти в различни стаи, тогава не става.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Подобни теми

  1. 43PUS6554/12 Miracast прекъсва през 15мин.
    От prsnr във форум Philips телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 16-11-20, 01:36
  2. Отговори: 4
    Последно: 26-09-16, 07:48
  3. Отговори: 7
    Последно: 03-11-11, 22:34
  4. Отговори: 7
    Последно: 03-12-10, 17:14
  5. Sony Ericson 500i-смъкване на клипове от комп.?
    От dvd във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 30-06-08, 09:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе