Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 110 от 172 ПърваПърва ... 60100108109110111112120160 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,636 до 1,650 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1636

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от I.V.G.

    Здравейте,интересува ме къде по-точно се намира това ''READY'' от Service menu, което отговаря за ДТВтунер,защото не го виждам в моето меню?Благодаря.Става въпрос за САМСУНГ UE40B6000
    Ако все още се интересуваш -направи си регистрация в сервизният сайт на Samsung и чети по два пъти преди да направиш нещо
    https://europe.samsungportal.com/acu...UserPreReg.jsp

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1637

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Bra1nSicK
    Здравейте. Отдавна проучвам нещата и стигнах до извод, че искам да си взема Самсунг LE46C650. Обаче държа да е с матрица на Самсунг, къде трябва да гледам, за да не ми пробутат ТВ с друга матрица ?
    Погледни отстрани /отдясно -като застанеш пред телевизора/ има залепен стикер на корпуса
    Последният ред на стикера -версия/първа буква производител.

    * A - AU Optronics (AUO) A-MVA
    * B - Chi Mei Optoelectronics (CMO) S-PVA вариант 1
    * C - Chi Mei Optoelectronics (CMO) S-PVA вариант 2
    * I - LG Display IPS
    * P - Chunghwa Picture Tubes (CPT)
    * S, Н - Samsung S-PVA
    * Q - IPS Alpha Technology LTD(Hitachi & Panasonic) IPS Alpha / IPS Pro

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    116
    #1638

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Bra1nSicK
    Здравейте. Отдавна проучвам нещата и стигнах до извод, че искам да си взема Самсунг LE46C650. Обаче държа да е с матрица на Самсунг, къде трябва да гледам, за да не ми пробутат ТВ с друга матрица ?

    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg366453

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    7
    #1639

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Браво на всички.
    Искам да си купя телевизор и благодарение на коментарите вече почти съм се навил.
    Т.к. в момента цената на 40C650 е доста изгодна смятам да се възползвам от промоцията.

    А браво и на спецовете. Браво! Изчетох доста чужди сайтове преди да намеря нашенския и да си призная честно вече не се замислям.
    Научих доста неща от всички вас.
    Благодаря на всички писали в този форум. Много ми помогнахте

    Ако основете нова група 40C650 ще се включа с удоволствие

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #1640

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Не на всички C650 има такава лепенка. А подредбата на сервизното меню е доста по-различна и там също не пише ква е матрицата. Има ли други начини?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    32
    #1641

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от v_iliev
    На компютъра съм инсталирал PC Share Manager.
    Имах известни проблеми, докато започна да виждам нещата от компютъра на ТВ-то,
    но се оказа, че се дължи на Windows Firewall-a.

    Ако някой има проблеми при подобно свързване - може да пише - ще се опитам да помогна.

    @Biro - точно това се оказа проблема, но е странно, че от моята 7-ца не виждаше такива услуги.
    За да сработи всичко - трябва и трите инсталирани приложения - SAMSUNG PC Share Manager.exe, WiselinkPro.exe, http_ss_win_pro.exe
    да се добавят като изключения във входящите и изходящите връзки на firewall-a.
    На мен ли предстои в неделя да пусна dlna от компа към ТВ през суитч. Трябва ли да се правят предвалителни подготовки на компа след като инсталирам PC SHARE MANAGER?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #1642

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Да, трябва да добавиш WiselinkPro.exe и http_ss_win_pro.exe като изключения във файъруола.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    10
    #1643

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    biro, и аз като си купувах моя нямаше стикер отстрани и се наложи да влизам в сервизното меню за да разбера каква е там на първата странница може да я видиш търсиш Type и срещу него пише при моя беше Type : 32A1AFOC , според това което прочетох в форума трябва да е на Самсунг.

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    4
    #1644

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте маниаци.Моля ви за помощ.Не мога да направя връзка между телевизора C650 и рутера през лан порта.Не ми светва изобщо отзад на рутера лампичката.Кабела го пробвах с лаптопа и работи.Има ли някъде в сервизното меню опция за включване или изключване на лан порта или просто съм имал нещастието да си кюпя телевизор на който не му работи самия порт.Надявам се да не е така!!!!!Ако можете моля помогнете.Мерси предварително.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    60
    #1645

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mmendev
    Здравейте маниаци.Моля ви за помощ.Не мога да направя връзка между телевизора C650 и рутера през лан порта.Не ми светва изобщо отзад на рутера лампичката.Кабела го пробвах с лаптопа и работи.Има ли някъде в сервизното меню опция за включване или изключване на лан порта или просто съм имал нещастието да си кюпя телевизор на който не му работи самия порт.Надявам се да не е така!!!!!Ако можете моля помогнете.Мерси предварително.
    Не мисля, че са необходими каквито и да било настройки, за да "светне".
    Пробвай все пак да зададеш IP на телевизора и да пинг-неш отвън.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    20
    #1646

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Още един член на клуб "С650". Макър и с известна съпротива вчера взех "37С650"/ Бях си харесал "Тошиба ХV733/. Но се поведох по женски акъл и бях много предубеден днес при началото на настройките и инсталацията.
    но за мое учудване почти всичко тръгна от раз и без никакви усилия. Ето предварителни впечатления:

    1. ТВ - кабелна/ 58 канала/ и цифрова/ 140ТВ и 24 Радиа/ от Кейбълтел-"Младост" на средно ниво, но не съм и очаквал повече/ Преди малко гледах България-Бразилия на 576i и не останах очарован/
    2. Булсатком - Една идея по добро качество от цифровата на каналите които мога да сравнявам.
    3. Безжична мрежа - Тръгна от раз / Рутер "D-Link DIR-655 Xtreme N Gigabit Router" и донгъл D-LINK-DWA140N USB Adapter . Скоростта е повече от прилична 4,5 - 5,6Mb/s ВНИМАНИЕ!!! при включен торент клиент, особено при режим на сваляне скоростта на трансфер към ТВ-то спада драстично - около 15-20 пъти.
    4. Интернет - активира и обнови 17 приложения, които за мен са безсмислени- не ми вършат работа.
    5. Медия плейер- през флашка без проблеми със субтитри на български и различни файлови формати. През мрежата не можах да пусна субс, но не съм си играл много.

    Това е засега.

    Не ходете да купувате телевизор с жени/2бр./ Ще ви побелеят косите. Най разумния аргумент за избора на С650 беше, чи "ИМА МНОГО СЛАДУРСКА СТЪКЛЕНА ПОСТАВКА", КОЯТО ЩЕ ОТИВА НА МАСИЧКАТА.


    Отивам да се напия!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1647

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от peterkk
    Отивам да се напия!
    Честито
    А за напиването - по каква причина?
    По случай новият телевизор или за да удавиш мъката причинена от двете жени ?
    Защото ако телевизора не ти харесва отиваш и го сменяш с друг в магазина ,докато жената няма как да и направиш рекламация на тъщата. Просто не можеш да докажеш че тя е производителя-защото нямаш попълнена и подпечатана гаранционна карта за нея Мъка ,мъка.....

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1648

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения


  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    13
    #1649

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Имам други два въпроса:

    1. Как могат да се премахват приложения на B650? Паметта на ТВ-то се запълни доста и май ще трябва да я почистя :-(

    2. Относно Internet@TV:
    Internet@TV

    Samygo - Surfing the net with Samsung TV
    https://www.youtube.com/watch?v=Z8T6Qd7xgW0
    При промяна в настройките на страна / United Kingdom /се появява Yahoo- страна CIS се появява Youtube+прогноза
    http://connectedtv.yahoo.com/services/tv-widgets
    има само News, Weather, Sports, Yahoo Video, Flickr и Тwiter
    След направената промяна, загубих Picasa-та на Google. Искам да си я възстановя, но и да запазя новите "джаджи".

    Ако някой има инфо, моля да сподели. Предполагам, че не съм сам в опитите си?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    62
    #1650

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09078339

    Как е това телевизорче? Справя ли се с SD сигнал?

    Най-важния ми въпрос е за резолюцията. Виждам, че е 1024x786, а 720p е 1280х720? Как ще възпроизвежда 720p? Могат ли да се пускат филми и други източници, които са 1080p?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе