Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 111 от 172 ПърваПърва ... 61101109110111112113121161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,651 до 1,665 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1651

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Не му е проблем резолюцията, а че е стар и неналичен.

    Наследника му е това:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09070857
    Конкурента /малко по-добър/ му от Панасоник е това:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09070421

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    62
    #1652

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Не му е проблем резолюцията, а че е стар и неналичен.

    Наследника му е това:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09070857
    Конкурента /малко по-добър/ му от Панасоник е това:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09070421
    Просто го има RB в момента за 720 лв. Ако е добър, може би си струва, за да се отбие времето докато 3D-та станат по-достъпни... Без това, дотогава, ХД телевизия разпространена няма да има...

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    4
    #1653

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от v_iliev
    Не мисля, че са необходими каквито и да било настройки, за да "светне".
    Пробвай все пак да зададеш IP на телевизора и да пинг-неш отвън.
    Благодаря ти v_iliev ,но пробвах как ли не включително и по този начин , но уви.Ако няма други варианти май съм "голям късметлия".

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #1654

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pavka_pl
    Имам други два въпроса:

    1. Как могат да се премахват приложения на B650? Паметта на ТВ-то се запълни доста и май ще трябва да я почистя :-(

    2. Относно Internet@TV:
    След направената промяна, загубих Picasa-та на Google. Искам да си я възстановя, но и да запазя новите "джаджи".

    Ако някой има инфо, моля да сподели. Предполагам, че не съм сам в опитите си?
    Здравей,
    1.Стартирай от "мое съдържание" - Игра - NetSurf Browser - Премахване. След това си сложи наново браузера от флашка. Аз лично си премахнах повечето приложения които никога няма да използувам

    2 Относно настройките с UK widgets и Българско EPG на LE40B650 с firmware ver.T-CHL7DEUC-2005.0
    - Настройки - Plug&Play menu - PIN code, страна Великобритания
    - Търсене на цифров канал
    - Стоп на телевизора
    - Старт на телевизора
    - Internet@TV, инсталиране на Youtube widget-a
    - След като имате Youtube, menu Канал - Държава - цифров канал - Други ; аналогов канал - Източна европа
    - Търсене отново на каналите.
    Вероятно и от сервизното меню могат да се променят, но до колкото предполагам ще е само за Widgets.

    Успех!

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #1655

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bobob
    На мен ли предстои в неделя да пусна dlna от компа към ТВ през суитч. Трябва ли да се правят предвалителни подготовки на компа след като инсталирам PC SHARE MANAGER?
    Здрасти,
    ако ползваш SAMSUNG PC Share Manager - Споделяне - Задаване на правила за у-во - Samsung TV - приемам . Шерването става и без програмата . Позволи да на firewall-a и антивирусната ти програма да се ползват WiselinkPro.exe и http_ss_win_pro.exe. Ако минава нормално "Мрежовия тест" значи си успял.Ако имаш проблеми провери дали рутера го вижда и след това пингни телевизора по IP то взето от рутер-а (Start>Run>cmd ping [ip то на TVto].
    Успех!

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #1656

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mmendev
    Благодаря ти v_iliev ,но пробвах как ли не включително и по този начин , но уви.Ако няма други варианти май съм "голям късметлия".
    Здрасти,
    към какво устройство го вързваш с RJ45? Рутер , суич, PC? Кабела които използваш, прав ли е или кроснат със каква дължина е? Има ли поставена защита на кабела ?
    Успех!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    4
    #1657

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от besny
    Здрасти,
    към какво устройство го вързваш с RJ45? Рутер , суич, PC? Кабела които използваш, прав ли е или кроснат със каква дължина е? Има ли поставена защита на кабела ?
    Успех!
    Здрасти кабела е прав и го връзвам с RJ45 към рутер Buffalo Nfiniti WHR-G300N.Дължината на кабела е 15 метра.Кабела съм го тесвал ,като от другата страна връзвам лаптопа и нямам никакъв проблем.Имам връзка с рутера и нет.Днес пробвах ис безжичен адаптор на Belkin ,но не го разпознава.Незнам какво да правя вече.Дали да не отида в магазина и да поискам да ми го заменят?

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #1658

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mmendev
    Здрасти кабела е прав и го връзвам с RJ45 към рутер Buffalo Nfiniti WHR-G300N.Дължината на кабела е 15 метра.Кабела съм го тесвал ,като от другата страна връзвам лаптопа и нямам никакъв проблем.Имам връзка с рутера и нет.Днес пробвах ис безжичен адаптор на Belkin ,но не го разпознава.Незнам какво да правя вече.Дали да не отида в магазина и да поискам да ми го заменят?
    Здрасти,
    Провери ли дали рутер-а му дава IP адрес и какво става след като пуснеш мрежов тест на телевизора ? Според мен вероятността да ти е изгорял порта не телевизора е много малка. Направи всички тестове преди да го върнеш - свържи с кабела лаптопа и телевизора направо без рутер-а, пробвай да зададеш на мрежовия тест на телевизора статични IP адреси в рейнджа на DHCP то. Пиши на лично ако искаш да влезна да погледна
    Успех!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    32
    #1659

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от besny
    Здрасти,
    ако ползваш SAMSUNG PC Share Manager - Споделяне - Задаване на правила за у-во - Samsung TV - приемам . Шерването става и без програмата . Позволи да на firewall-a и антивирусната ти програма да се ползват WiselinkPro.exe и http_ss_win_pro.exe. Ако минава нормално "Мрежовия тест" значи си успял.Ако имаш проблеми провери дали рутера го вижда и след това пингни телевизора по IP то взето от рутер-а (Start>Run>cmd ping [ip то на TVto].
    Успех!
    С samsun pc manaer се справих, но от 150 филма ТВ ми вижда 20. Вчера свалих още 10 ,mkv обнових папката за споделяне и от тях нито един не виждам на ТВ. Някой има ли подобни проблеми?
    WiselinkPro.exe и http_ss_win_pro.exe тия как се разрешават от firewall-a? Аз разрешавам само manager-a.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    7
    #1660

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    И аз съм вече собственик на C650.
    Телевизора е уникален .
    Избирам си го в Пловдив, но бяха останали само мостри. Та се наложи да отида до Пазарджик. Там имаше само телевизор, ойто не беше мостра.
    Ама уви на - при тестовете един изгорял пиксел.

    Та се наложи да взема този от рафта, който е бил поставен 2 часа преди това.
    Картината (от кабелна) меко казано "гадна".
    Като се прибрах и очаквах жената да ме бие, но като го включих и като се загледа по онези сериали (немските) очите и останаха.
    После съседите дойдоха и гледахме Ангели и демони

    Качеството беше НЕВЕРОЯТНО. Имаше уникално много тъмни сцени (виждат се някой недостатъци, които са обсъждани във форума, но !!!! не са Чак толкоз олеми), имаше бързи движения, имаше всичко.

    И да ви кажа Все едно че гледах HD телевизия.

    Нека да успокоя и абонатите на COOOLBOX - телевизияа е с НЕВЕРОЯТНО качество.
    А за спецовете - много помагате, но и понякога карате хората да се разколебаят.

    Ако някой ме пита дали бих си купил пак LCD ще му кажа ДА, ДА и ДА, но да е LE40C650!!!
    Под 40" - компромис, който не си заслужава
    100 Hz - споед някой не си заслужава, но според мен е велико
    Internet@TV - суоер нова технология. Очаквам да се развива в следващите версии.

    Сега отивам да се насладя на някой филм.

    Ако някой се чуди още измежду плазма и LCD - да се чуди. Негова си разбота. Аз си имам страхотно LCD и ще му се наслаждавам - особено на Световното .
    Е ако и нашите бяха там щеше да е по-добре (или поне така си мисля).

  13. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1661

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Честито!!! Само да вметна ,че е добре за LCD технологията ,че нашите не са на световното ,защото много панели щяха да бъдат пробити от хвърлени бутилки и чаши/халби

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    11
    #1662

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Прияртно гледане на Световното!
    Аз съм с P2770HD, честно да ви кажа, взех го заради физическите му размери- в нишата на секцията няма място за 32", а холът е пълен с мебели, и опцията за подов или стенен монтаж отпада при всяко положение. Бях малко скептичен, но честно казано сега съм доволен. За компактните си размери и обилието от функции, които има (DVB-C, Full HD, оптичен извод за звук, HDMI, Мониторни входове VGA и DVI, слот за CAM),горе-долу си заслужава цената. Използвам го в конбинация с HT-BD1250 BluRay Home Cinema пак на Samsung, и двете устройства перфектно се допълват взаимно. Платих и за HD каналите от Blizoo (бившите Кейбълтел-Евроком), и сега с нетърпение чакам Светъовното.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    63
    #1663

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от B Bel
    И аз съм вече собственик на C650.
    Телевизора е уникален .
    Избирам си го в Пловдив, но бяха останали само мостри. Та се наложи да отида до Пазарджик. Там имаше само телевизор, ойто не беше мостра.
    Ама уви на - при тестовете един изгорял пиксел.

    Та се наложи да взема този от рафта, който е бил поставен 2 часа преди това.
    Картината (от кабелна) меко казано "гадна".
    Като се прибрах и очаквах жената да ме бие, но като го включих и като се загледа по онези сериали (немските) очите и останаха.
    После съседите дойдоха и гледахме Ангели и демони

    Качеството беше НЕВЕРОЯТНО. Имаше уникално много тъмни сцени (виждат се някой недостатъци, които са обсъждани във форума, но !!!! не са Чак толкоз олеми), имаше бързи движения, имаше всичко.

    И да ви кажа Все едно че гледах HD телевизия.

    Нека да успокоя и абонатите на COOOLBOX - телевизияа е с НЕВЕРОЯТНО качество.
    А за спецовете - много помагате, но и понякога карате хората да се разколебаят.

    Ако някой ме пита дали бих си купил пак LCD ще му кажа ДА, ДА и ДА, но да е LE40C650!!!
    Под 40" - компромис, който не си заслужава
    100 Hz - споед някой не си заслужава, но според мен е велико
    Internet@TV - суоер нова технология. Очаквам да се развива в следващите версии.

    Сега отивам да се насладя на някой филм.

    Ако някой се чуди още измежду плазма и LCD - да се чуди. Негова си разбота. Аз си имам страхотно LCD и ще му се наслаждавам - особено на Световното .
    Е ако и нашите бяха там щеше да е по-добре (или поне така си мисля).
    Аз мисля да си взимам LE46C650 и така като чета, само добри отзиви. Но май ще е към Август месец... има ли опасност като ида в Техномаркет в София да са останали само мостри и да не мога да си намеря неизползван нов ТВ ? Все пак модела е от 2010 година, не вярвам Август 2010 в столицата да няма такъв неразопакован телевизор? Ако не, да действам по-бързо :D

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    43
    #1664

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Някой знае ли дали и кога ще има нов фърмуер с подръжка на DTS звук за медия плеяра на В650 моделите.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    11
    #1665

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Offtopic: А някой има ли представа по какъв начин мога да "отключа" моя HT BD 1250 Blu-Ray Home Theater
    да поддържа .mkv файлове? В англоезичния форум нa CNET, посветен на този плейър:
    http://www.avforums.com/forums/all-o...-bd1250-6.html
    един англичанин твърдеше, че неговият ги поддържа. Опитах на моя- не вървят

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе