Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 121 от 172 ПърваПърва ... 71111119120121122123131171 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,801 до 1,815 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #1801

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от voyagerx
    Колеги, някой от притежателите на 40C650 може ли да сподели, дали ползва ресийвър след телевизора и дали работи DTS passtrough при гледане с вградения плейър на телевизора ?
    Засилил съм се да си купувам ресийвър, че да пускам звука на филмите от компютъра на колоните от домашното кино, през плейъра на телевизора, обаче никъде не намерих потвърждение, че DTS-а се пуска 5+1 през optical-out-а на телевизора. А с това DTS 2.0 в упътването се опасявям, че телевизора ще пуска стерео сигнал към ресийвъра.
    Благодаря на отзовалите се
    Не ти трябва никакъв ресийвър.
    Оптично кабелче от ТВто към ДВДто и си в джаза.
    Вади си 5+1 без проблеми.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    20
    #1802

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Да де, ама DVD-то няма Optical in, иначе да съм пробвал досега

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #1803

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от voyagerx
    Да де, ама DVD-то няма Optical in, иначе да съм пробвал досега
    Еми тогава ресивър му е майката!
    Рядкост са ДВД тата които имат оптичен вход. Обикновенно е само изход.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    5
    #1804

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Привет на всички, благодарение на чудесния форум и разбира се на участниците във форума съм собственик на 40С650 . Много съм доволен от LCD-то особено не мога още да се нарадвам на HD каналите - прекрасна картина.
    Имам един проблем с който не мога да се справя сам и ще искам вашата помощ - при подреждането на каналите особено досадна работа , открих два канала които не ги показва в листата с канали, но при директно избиране с копчетата на дистанционното се гледат каналите, обаче с Р+ и Р- се прескачат дадените канали от TV-то. Въпроса ми и може ли да се добавят ръчно или има включена някаква опция .
    Каналите който не се показват са TV7 и Eurosport, кабелната на която съм е ДЦЦ.
    Благодаря предварително.

  6. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #1805

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Когато натиснеш бутона "chlist" след това стрелко наляво или дясно му задай всички канапи и виж дали ще се виждат.
    Цитат Първоначално публикувано от elcos
    Рядкост са ДВД тата които имат оптичен вход. Обикновенно е само изход.
    Е, значи съм късметлия

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    11
    #1806

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    И така към всички !!! не си вземайте SAMSUNG LE37C530 проблемът с usb-то и субтитрите явно е във серията или партидата в ТМ-ВАРНА пробвахме 2 тв и те така,въпрос към hristoslav2 тм ми предлагат да взема друго тв ама избора не е голям трябва да е 37" че жената не дава вече по-малък или по-голям,а бюджета е 1200 лв,а може ли да имам някакви претенции към ТМ, моля за съвет!!!

  8.  
     
  9. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1807

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    А бе тия плеъри ви побъркаха , не гледаш модела да има 100хц. и свестна матрица, а плеър да има

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    11
    #1808

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    А що не си гледаш 100 хц и не млъкнеш 5 човека от този форум разбират от картина и матрици всички които виждали разлики и не знам какво си са смешни и да предпочитам usb плеъра от колкото да ми изгори hdmi или видео картата на лаптопа

  11. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1809

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    E тези 5 човека гледат най-малко 100хц. и си ги гледат с кеф!!!

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    326
    #1810

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от santorio
    ..... предпочитам usb плеъра от колкото да ми изгори hdmi или видео картата на лаптопа
    Дааа.......,тези вградени плеъри карат купувачите да кълват така,както попчето кълве стръвта.....догодина моделите сигурно ще са с вграден 9.1 рисийвър....

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #1811

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от santorio
    И така към всички !!! не си вземайте SAMSUNG LE37C530 проблемът с usb-то и субтитрите явно е във серията или партидата в ТМ-ВАРНА пробвахме 2 тв и те така,въпрос към hristoslav2 тм ми предлагат да взема друго тв ама избора не е голям трябва да е 37" че жената не дава вече по-малък или по-голям,а бюджета е 1200 лв,а може ли да имам някакви претенции към ТМ, моля за съвет!!!
    Първите два имат вградени плейъри но трябва да се активират от сервизното меню
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09072747
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052010

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09073304
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09055052
    Цитат Първоначално публикувано от santorio
    А що не си гледаш 100 хц и не млъкнеш 5 човека от този форум разбират от картина и матрици всички които виждали разлики и не знам какво си са смешни и да предпочитам usb плеъра от колкото да ми изгори hdmi или видео картата на лаптопа
    По спокойно!!! Колегата nkd е ПРАВ!! Чети и се учи. Екстрите винаги са на второ място, на първо е картината!!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    116
    #1812

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Аз бих казал същото-големи комбайни ги направиха съвременните телевизори.Тия комбинаций 3-4-5 в едно не ми допадат .Винаги има компромис и понеже е телевизор аз не искам да се прави компромис с картината.За тая работа си има външни плеари,рисийвъри и т.н.Ще дам аз 2000 и нагоре за телевизор 40-42" и ще гледам нещо различно от блурей.Никога.

    Да питам нещо.Самсунг как се представят с плазмите от висок клас към 50" не по-малко.Зная че като стане въпрос за плазма трябва веднага да погледнем към панасоник ама тия от самсунг здраво са ми влезли под кожата за добро надявам се.Пък и с едно дистанц.командвам всичко.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #1813

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от iuli1971
    Да питам нещо.Самсунг как се представят с плазмите от висок клас към 50" не по-малко.Зная че като стане въпрос за плазма трябва веднага да погледнем към панасоник ама тия от самсунг здраво са ми влезли под кожата за добро надявам се.Пък и с едно дистанц.командвам всичко.
    Kaто картина са много добри. Плазмените модели на Samsung oт 20092010 по всеобщо мнение по форумите както на европейските потребители, така и на американските страдат от забележим шум (брум) с източник плазмения панел. По принцип няма абсолютно безшумен плазмен панел, но по някои твърдения из форумите брума на доста екземпляри от 'B и С' сериите е бил осезаемо по-висок от намаления доста звук съпровождащ предаването. Поради тази причина не малко купувачи са върнали своите модели и са се ориентирали към други производители. Отиди и тествай за шум на място в магазина /рано сутрин/и ако те устройва - вземай.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    116
    #1814

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Всъщност въпроса ми беше рутинен.Имам навика през около 2 години да подменям телевизора та затова.Никога до сега не съм имал плазма-само лсд и само самсунг-последния е от преди около два месеца / в подписа ми /.Филмите са любимото ми занимание.Зачетох се из форума доста та си мисля,че следващия ще е плазма.Има време до тогава-ще има и нови модели.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    5
    #1815

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Vandal
    Когато натиснеш бутона "chlist" след това стрелко наляво или дясно му задай всички канапи и виж дали ще се виждат.Е, значи съм късметлия
    Не няма ги, пробвах го още в началото.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе