Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 142 от 172 ПърваПърва ... 92132140141142143144152 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,116 до 2,130 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. zgk
    zgk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    79
    #2116

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    zgk сподели след това има ли някаква промяна и дали си заслужава. Аз досега съм с оригинала и не съм ъпдейтвал моя.
    В общи линии е следното: Картината на ТВ с-ла, като, че ли се изчисти малко /аз съм на аналогов прием/. Може и да е от оператора доставчик, не знам. Но не за това заредих актуалния фирмуер. А за да пробвам, дали вградения плеър на ТВ, ще разшири диапазона на четене на видео кодеците от външен източник. Но, не би, които не ги възпроизвеждаше с предишния, не ги възпроизвежда и с актуалния фирмуер. Някой, може ли да ми обясни, защо обновяват фирмуера, след като няма никакъв ефект, или ако има такъв, да го обяснят в сайта на Самсунг, както при други софтуерни обновявания на програми, браузъри и тем подобни приложения. Като н-р: новия фирмуер, подобрява еди кое си, активира нещо друго и т.н.


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #2117

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zgk
    В общи линии е следното: Някой, може ли да ми обясни, защо обновяват фирмуера, след като няма никакъв ефект, или ако има такъв, да го обяснят в сайта на Самсунг, както при други софтуерни обновявания на програми, браузъри и тем подобни приложения.
    Фърмуер се пуска за сваляне заради изчистване на грешки в кода, общо взето се прави за да премахне някои грешки направени от програмистите. Фърмуера не добавя нищо ново към функциалността на ТВ, освен ако разработчиците не направят някоя кардинална смяна и добавят примерно dts за B-серията. Отделно Самсунг са дали на индийци да правят софтуера - сещай се....
    Спрямо това, че не пишат какво променят във всяка нова версия на фърма, аз също много им се дразня. Трябва четене по форуми за да разбереш дали има видим ефект от новата версия. За B-серията новия фърм отряза възможността за качване на samy go приложенията, само че това самсунг никаде не го обявиха - или поне аз не намерих.

  4. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2118

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    zgk сподели след това има ли някаква промяна и дали си заслужава. Аз досега съм с оригинала и не съм ъпдейтвал моя.
    Това намерих из нета:

    T-VALDEUC-2001.2
    . Add alternative FRC Ics (Zoran)
    . SPDIF is not working if sub-dtv sound is selected in PC-DTV PIP mode.
    . Watching ''picture'' on media play error with new s/w of I-phone/I-pad.
    . OSD Wrapping issue on wireless pop-up window

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    183
    #2119

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Щом ти изписва /кодиран канал/ ,това означава ,че програмите са платени. За да ги приемаш ти е нужно да си закупиш Кам модул , смарт карта и да платиш таксата за съответният пакет от програми.
    Матрицата е добра-не се притеснявай за нея. Разликата спрямо S-PVA е в зрителният ъгъл/-/ и малко в цветопредаването/+/.

    Благодарим ви Христославе!

  6. zgk
    zgk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    79
    #2120

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Vandal
    Това намерих из нета:

    T-VALDEUC-2001.2
    . Add alternative FRC Ics (Zoran)
    . SPDIF is not working if sub-dtv sound is selected in PC-DTV PIP mode.
    . Watching ''picture'' on media play error with new s/w of I-phone/I-pad.
    . OSD Wrapping issue on wireless pop-up window
    Някой, може ли да обясни за какви поправими грешки/според drakano/, става въпрос, от тези показани от Vandal по-горе, на нормален език. И дали има смисъл да се зарежда нов фирмуер. Защото, ако обикновения потребител не вижда някакво приложение /подобрение на ТВ/ на актуалния фирмуер, то не би го ъпгрейднал, а ще си остане на закупения с ТВ, както е направил soon. И това може да продължи с години, ако не вижда смисъл в зареждането на нов фирмуер. А, може да има някои функции, които да са активирани, и потребителя, да не знае за това. Иначе, става, че ти продават нещо софтуерно развалено/според drakano-не казвам, че не е вярно/ , и с всеки нов фирмуер, го дооправят донякъде.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #2121

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    По принцип, ако няма някакви видими проблеми при работата на ТВ, обикновенния потребител може да не ъпдейтва фърма. Просто политиката на всички компании е като излиза нов продукт да се пусне на пазара максимално в срок. Въпроса е, че всеки софтуерен продукт преди да излезе на пазара има процес на разработка и тестване, обикновенно за последният процес наричан най-общо Q&A, недостига време, ресурс или просто грешките не се откриват. За това в по късен етап, когато потребителите срещнат проблеми се прави нова версия в която тези бъгове се отстраняват, така че наистина първоначално ти продават нещо не развалено но и не работещо на 100%.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #2122

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения


  10. pmarkov
    Guest
    #2123

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Най-после работещ channel list editor за "C" серията - на този адрес може да се свали http://files.mail.ru/YOXPPY (не е вирус, споко - все пак си го сканирайте, де). Честно казано не знам какъв е произходът на програмата, намерих я в немски блог, но работи - снощи успешно експортирах списъка, редактирах го и налях обратно.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    69
    #2124

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте! Днес си купих TV 32C6500,в момента го разучавам,може ли да ми кажете някой тънкости.Как да проверя,дали е запечатка,колко време е работил,знам че може,но незнам как,и също какви са приблизително оптималните насройки на контраст,яркост и др.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    12
    #2125

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Имали начин да се уголемят субтитрите на плеара на le32c530 от менюто ги увеличих до краи но са малко ситни.

  13. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2126

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pmarkov
    Най-после работещ channel list editor за "C" серията - на този адрес може да се свали http://files.mail.ru/YOXPPY (не е вирус, споко - все пак си го сканирайте, де). Честно казано не знам какъв е произходът на програмата, намерих я в немски блог, но работи - снощи успешно експортирах списъка, редактирах го и налях обратно.
    Благодаря ти за инфото.
    Програмчето е супер и изглежда си е официално от Самсунг.
    Днес се побъзиках с нея и няма грешка.
    Приятен интерфейс, бачка без проблеми за С650 и не се нуждае от инсталация.
    Качвам я и в БГ сървър:

    Samsung Channel List Editor v0.72

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    69
    #2127

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Кажете,къде в сервизното меню да проверя времето на заработка на 32С6500,четох тук но за модели LCD,но не е същото.Липсва Panel Display time,или поне аз не го откривам

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #2128

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от дезиро
    Кажете,къде в сервизното меню да проверя времето на заработка на 32С6500,четох тук но за модели LCD,но не е същото.Липсва Panel Display time,или поне аз не го откривам
    Структурата на сервизното меню в тазгодишните модели е променена. Не знам къде са го скрили в менюто...Ровенето там си е на твой риск.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #2129

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря на pmarkov и на Vandal за програмата. радвам се че има полезни участници във форума като вас!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    70
    #2130

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Има ли смисъл да се купува SAMSUNG Wi-Fi dongle за LE40C653 при положение, че се гледат предимно HDTV-та 720p/1080p? Рутерът е WRT54GL (802.11g) - мисля, че няма да се справи с по-високият битрейт, особено при 1080p, какво мислите?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе