Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 82 от 172 ПърваПърва ... 3272808182838492132 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,216 до 1,230 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1216

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от thinkpad
    До колкото виждам тук и тук са обозначени точно кодовете за съответните панели, но не знам дали внасяните у нас модели са обозначени по аналогичен начин.
    Така е , има някакви кодове , но това са модели за американския пазар и техните изисквания за инфото върху опаковката може да са различни !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    291
    #1217

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Инфото за матрицата го няма върху кашона, а е на малък стикер от дясната страна на телевизора.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    18
    #1218

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте! Купих миналата седмица и аз LE 32B650.Бързах да го взема,че е на хубава цена и не успях да попрочета повече за матриците.Оказа се впоследствие CN03 т.е S-MVA на CMO,макар че ми твърдяха в ТМ че е с новите матрици на Самсунг -S-PVA.Доколкото разбрах от форума и да бях търсил с последната,едва ли щях да намеря на тая цена-999лв.
    Има ли някой 32 B650 с S-PVA и как въобще можем да направим разлика между двете матрици? Черното ми е супер и въобще картината,само ъгъла май е наистина кофти.
    Споделете мнения по въпроса.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #1219

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    В книжката на моя 46B750 не намерих размера на паметта.Знае ли някой колко е паметта?Вероятно събира само снимки?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    17
    #1220

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    благодаря root666, а какво производство е твоя тв, на 32C650 в няколко магазина гледах но никъде нямаше стикер отстрани с модела и матрицата явно зависи къде е произведен. А относно "В" серията предполагам че имаш някакви наблюдения с какво новият модел го превъзхожда щом си избрал него ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    36
    #1221

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Мога да помогна на тези, които имат проблеми с нета...да пишат на личен, да не затормозяваме другите тук

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    291
    #1222

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Наско, 40C650 е произведен в Словакия. Да ти кажа честно, бях се навил за 40B650, но като видях че е излязъл новия модел, направо отидох и го взех. Предимствата - поддържа ДТС звук (със сигурност), процесора е по-мощен би трябвало да плейва 720п видео със 60 кадъра в секунда (непроверено и недоказано).

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    34
    #1223

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от venci79
    CarAudio в какъв смисъл подкара нета напълно.
    в смисъл, че съм го направил, както е описано в първата страница. Отваря всички сайтове, но сега издирвам и скайп

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #1224

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    е как така,можеш да отвориш и разгледаш всичко в нета така ли?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #1225

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    освен sammy go,youtube, News, Weather, Sports, Yahoo Video, Flickr и Тwiter едва ли има какво друго да е активирал.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    18
    #1226

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    От седмица имам LE 32В650.Не знам от какво е ,но нещо картината не опреснява бързо понякога,т.е получават се едни смущения бързи....На Кейбълтел съм с цифров приемник....Моля споделете на какво може да се дължат тези проблеми.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1227

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Занятный небольшой отчет о новой модели PS 42C433A4W пользователя Pepsi78 с сайта IXBT:
    Покупал в Москве по цене 21000 рублей.
    В ходе предварительного осмотра, что бросилось в глаза:
    1. Подставка не поворотная.
    2. Включается быстро.
    3. На фоне системного меню наблюдаются шумы. (Может это так задумано)
    4. Телевидение проверял на Стрим-ТВ, поэтому качество воспроизводимого обычном уровне. Просмотр HD через HDMI нареканий не вызвал качество и картинка на уровне, однако при просмотре на Full HD видео смотрится красивее.
    5. Имхо телевизору необходима калибровка, т.к. цвета были немного не естественны и перенасыщены.
    6. Во время работы наблюдался постоянный шум от работы телевизора. Не скажу, что это как-то отвлекало и напрягало, но после ЖК как-то чуть неловко. Когда подключил медиаплеер через HDMI уровень шума (свиста) превысил мою психологическую планку.
    7.USB сабжа без проблем опознает флешку или портативный жесткий диск. Воспроизводится абсолютно (или почти) весь контент. Восьми гиговый mkv рип воспроизвелся без нареканий. Это касаемо фотографий и музыкальных файлов.
    8. Понравилось качество звучания телевизора. Звук насыщенный и без искажений.
    9. Имеется возможность обновлять прошивку.

    Как справедливо заметил автор посторонние шумы при работе телевизора по-прежнему остаются проблемой, увы, очень жаль что в новой серии этому дефекту производители не уделили должного внимания.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    14
    #1228

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте.Днес чукнах в Google SM-P2770HD, модела е LCD&Monitor, но странно половината сайтове твъдят, че е с двата тунера DVB-T и DVB-C а другите твърдят, че е само с DVB-T. Моля някой притежател да сподели има ли кабелен цифров тунер и съответно как модела възпроизвежда различните сигнали. 10x предварително.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1229

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ivanov69
    Здравейте.Днес чукнах в Google SM-P2770HD, модела е LCD&Monitor, но странно половината сайтове твъдят, че е с двата тунера DVB-T и DVB-C а другите твърдят, че е само с DVB-T. Моля някой притежател да сподели има ли кабелен цифров тунер и съответно как модела възпроизвежда различните сигнали. 10x предварително.
    Има DVB-T/C
    http://www.samsung.com/bg/consumer/p...pec&fullspec=F

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    43
    #1230

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Имам тв LE-32B650 и се опитвам да пусна телетекста на К1, но не става на цифровия канал, а само на аналоговия. Когато съм на цифровия и натисна бутона за телетекст излиза надпис "Не е налично". Защо е така, можете ли да ми кажете? Използвам кабелната телевизия на BBC cable - Казанлък. Пък и EPG-то не е налично.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе