Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 23 от 101 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #331

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    325
    #332

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    "stenly" гледам имаш SAMSUNG UE-40D6000 само че 32инч.Каква беше работата с 3Д на 6 серия.Кое му беше фалшивото.Към кой да се насоча от самсунга или от тези двата http://web.technomarket.bg/products/...16/lg-42lw470s
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...500.Каква е разликата между тези LG-та.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    183
    #333

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от augata
    Интересно 50' размер !!!Каква ще е тази матрица!

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,622
    #334

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    loshiat, 3D-то на 6та серия го водят ,че нее fullHD а SD ...честно да си кажа вече толкова филми изгледах въобще не мога да се оплача от кофти 3Д образ....може би понеже диагонала е по-малък. Не съм запознат с LG и пасивните очила и не бих могъл да коментирам (а и не е редно). Според мен, най-добре отиди на място в някой магазин и ги огледай и двата и си избери за себе си който ти харесва повече. В комплекта стандартно няма очила и ще трябва да инвестираш известна сума за да си купиш поне чифт такива което вдига общата цена на телевизора.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    325
    #335

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Сега го има в ТМ Самсунга Д6000 с два броя очила за 1440лв.Не мога да се сетя само преди промоцията колко струваше май беше 1400лв. и сега са добавили 2бр. очила и стана 1440лв.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    21
    #336

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat
    Сега го има в ТМ Самсунга Д6000 с два броя очила за 1440лв.Не мога да се сетя само преди промоцията колко струваше май беше 1400лв. и сега са добавили 2бр. очила и стана 1440лв.
    A 32-ката е за 999лв също с 2 бр очила. Жалко, че няма 37"

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #337

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от dwrbudr
    Това servioo иска Java, докато го подкарам ми изпили нервите. Чак на около 30мин се сети, че телевизора ми е включен и на сервио конзолата светна зелената лампичка на ТВ-то, а колко ли пъти му давах refresh и все стои червена. Имам инсталирано и hamachi и това сервио тотално се омота, ръчно му писах IP-то на TV, 100 пъти го рестартирах както и целия комп и след около час не знайно как взе, че тръгна. Не препоръчвам.
    Хамачи-то променя малко интернет рутинга ти и е възможно да се бъркат мултикаст пакетите необоходими за разпознаването на ТВ-то. Другото което може да се е случило, ако си с безжична връзка към ТВто, той да не се е вързал към мрежата.... Според мен проблема не е в самия Сервиио, а в настройките и рутинга на твоята мрежа..

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    11
    #338

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kali_76
    A 32-ката е за 999лв също с 2 бр очила. Жалко, че няма 37"
    37 д6000 с 1 бр очила 1400 лева, без очила 1250 такава беше цената, а и да добавя няма смисъл 3Д тв, това е отвратително нещо признавам (говорим за ниските класове ТВ с 3Д). Само качват цената на тв-то допълнително . Лично мнение: ориентирайте се към по-голямо тв ако имате място и сте решили да взимате 32, защо не е 37 .

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,590
    #339

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    новото Samsung Smart Touch Remote Control - в серия ES8000
    http://www.fullhd.gr/mobile/gadgets/...e-control.html

    Защитното стъкло на ОЛЕД моделите
    http://www.fullhd.gr/eidiseis/techno...ass-oled-.html

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    67
    #340

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Samsung 40C650 появи се червена черта по средата на дисплея някаква идея какво може да е, че май гаранцията е на привършване. Май колегите в другата тема ще излязат прави, че от Техномаркет не трябва да се купува.Този е на сестра ми и е една година по-нов от моя и се скапа, а моят от Метро даже не беше запечатка и се държи добре Моля за съвет какво може да се направи.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #341

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Това от къде си го купил няма никакво значение в случая -дефект в панела -може да се случи на всеки /ако се зачетеш по темите ще видиш ,че от всички марки има такива/. Носи го в магазина /ако е в гаранция/ ,те ще го изпратят в сервиз или ще го заменят с нов .До 30 дни трябва да се ремонтира ,но в тези снегове може и да не доставят панел и направо да ти го заменят /най-добрия вариант/.
    П.П. Казваш ,че не трябва да се купува от ТМ ,но не съм много убеден ,че щеше да постигнеш нещо с Метро -по-добре се надявай да не ти се разваля.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    6
    #342

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте! С UE32D6000 съм. Някои от опциите в менютата за настройки на картина, звук, система и т.н. са неактивни и следователно неизползваеми. Някой знае ли как се активират или си има причина да са така заключени в светлосив цвят. Предполагам има връзка с това и следното: не мога да заключа нито един канал с парола, а имам десетина 18+ канали, на които искам да сложа парола, но след когато сетна ПИН-кода от менюто канала продължава да си работи и нищо не става. Намирисва ми на недобре измислена система за сигурност или родителски контрол, или пък е просто "бъг в системата". Дано аз да греша някъде...

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #343

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    При различни зададени режими / стандарт ,филм и т.н./ са активни различни опции -ако има потребителска такава ,би трябвало там да са активни всички опции. За ПИН-а беше коментирано по-назад в темата -моя е друг модел ,а и не съм я използвал тая функция.

  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    6
    #344

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Има настройки, при които какъвто и режим да е избран си остават неактивни. Нищо, не е чак такава болка. Това с паролата не съм го срещнал как се решава, трябва да се разтърся повече.
    Интересва ме и нещо друго - ако някой вече е минал по този път:
    По какъв начин ще препоръчате да изкарам DTS5.1 или DD5.1 от плейваното от USB външен хард видео. И има ли въобще начин през някои от аудио-изходите директно да се вържат озвучителни тела или трябват задължително да се минава през външни плейъри, рисийвъри, лайвбуци и прочие електроника.
    Поне 2+1 вярвам, че би трябвало да може да се извади само с две колони и суббуфер.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #345

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    За 5.1 само през оптиката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 101 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе