Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 31 от 101 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследноПоследно
Резултати от 451 до 465 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    9
    #451

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от I.V.G.
    Лошото е че нямам изход за слушалки.
    Хм, на ум ми идва да навържеш още един кабел към комбинацията, която съм направил аз в линка по-горе, а именно с такъв кабел:
    http://hama-bg.com/bg/product-view/4557.html
    Малко грозно като изпълнение, но като лаик в тази сфера за друго не се сещам.

    Сега погледнах как изглежда буфера на тези колонки и може би най-лесния вариант е с този кабел:
    http://hama-bg.com/bg/product-view/4707.html

    Поздрави и пиши какво е станало

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #452

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от o33y
    Това ще го изпробвам дано проработи. Ако имам проблем ще ви поискам още идеи как да отстраним този малък ефект на замръзване на картината и несихнронизираното аудио при гледане.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1330419000[/time]_________________________________________________

    Здравейте,


    Каквото ме посъветвахте направих, даже импровизирах като изключих всички опции за подобрение на картината и си поиграх да изпълня всички комбинации между телевизора и плейъра, но проблема стои. Има си freeze на 50Hz като на 60Hz freeza пак го има, но е на редки интервали, но тук проблема е с несинронизираното аудио с картината.
    Колкото повече си мисля за проблема ти, толкова повече смятам, че е поради настройки на Екстриймъра. Пробвай на форумите за Екстриймър. Пробвай и с друг медиа плейър, ако имаш възможност.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    44
    #453

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Пробвах с друг плейър ефекта доста изразен. Нови кабели, сменях HDMI порта, но 50Hz си freez - ва на всеки няколко секунди, а на 60Hz се вижда на 20 секунди при смяна на активни сцени с много движение. Това се наблюдава и като гледам телевизия с устройството на Мегалан на каналите с висока резолюция. Ако имаме колеги с 40D6000 нека споделят имат ли такъв проблем като гледат през HDMI входа филм.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,622
    #454

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    32D6000 ....нямам такъв проблем ...в момента е вързан един PS3 а преди малко пуснах един лаптоп .....нямам фрийзване. Ползвам и HD приемник на Булсатком точно през HDMI.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    44
    #455

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Това е много странно понеже този плейър съм го пускал на толкова много телевизори и досега не е имал проблем. Мисля да спра да се занимавам и да оставя телевизора в ръцете на сервиз, което не добре, но други варианти за домашно опити не останаха много.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    21
    #456

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Oric
    Наскоро купих от един член на форума HD900B.С този плеър може да се гледат ISO BD3D,директно без никаква допълнителна обработка.Също такa не се налага да се конвертират субтитрите в 3D-плеъра го прави автоматично.
    Каква е цената на плеара?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #457

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от tsvetelin2001
    Каква е цената на плеара?
    Виж в тая тема имаше линк към магазин в БГ.

  10. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #458

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Телевизора е LE32A550. Опитах се да му сложа нов фирмуеър от сайта на самсунг, нещо зацепи и го изгасих от щепсела, както беше дадено в упутването, и сега дисплея не тръгва. Свети само диодната лампичка на панела на телевизора.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,589
    #459

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Телевизора е LE32A550. Опитах се да му сложа нов фирмуеър от сайта на самсунг, нещо зацепи и го изгасих от щепсела, както беше дадено в упутването, и сега дисплея не тръгва. Свети само диодната лампичка на панела на телевизора.
    Ха..браво на теб - сега го носи в сервиза. Когато телевизора е в процес на ъпдейт - не се изключва/гаси/!!
    В противен случай това води до блокиране и излизане от строя. Не прочете ли 9-ти пост от темата с предупреждението?

  12. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #460

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Ха..браво на теб - сега го носи в сервиза. Когато телевизора е в процес на ъпдейт - не се изключва/гаси/!!
    В противен случай това води до блокиране и излизане от строя. Не прочете ли 9-ти пост от темата с предупреждението?
    Ако знаех, нямаше да го направя

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,589
    #461

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Ако знаех, нямаше да го направя
    Не съм специалист, но според мен в сервиза трябва да ти презаредят EEPROM-а.

    _________________________________________________
    Samsung фиксира цените!!!
    http://www.hdtv.ru/news/industry/117...ruet-ceny.html

    http://www.hdtv.ru/news/industry/117...y-samsung.html

  14.  
     
  15. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #462

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Не съм специалист, но според мен в сервиза трябва да ти презаредят EEPROM-а.

    _________________________________________________
    Samsung фиксира цените!!!
    http://www.hdtv.ru/news/industry/117...ruet-ceny.html

    http://www.hdtv.ru/news/industry/117...y-samsung.html

    Благодаря за изчерпателната информация ! Ще се наложи да си гледам на старата, раздрънка Тошиба

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,589
    #463

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Благодаря за изчерпателната информация ! Ще се наложи да си гледам на старата, раздрънка Тошиба
    Занеси го в сервиза и обясни подробно какво се е случило. Ремонта отнема ден-два /ако разполагат с необходимото/ и нищо не се сменя.

  17. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #464

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Занеси го в сервиза и обясни подробно какво се е случило. Ремонта отнема ден-два /ако разполагат с необходимото/ и нищо не се сменя.
    То хубаво да отида, обаче да имам и пари. Като нямам ще си гледам на стария телевизор.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    64
    #465

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте, има ли настройки за гледане на клиповете в youtube така, че те да са с най-доброто качество което предлагат, защото Самсунга ми пуска клиповете със слабо качество, а в същото време на компа виждам, че мога да го гледам и с 1080p, например ... , благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 31 от 101 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе