Вижте резултатите от анкетата: Как бихте оценили картината на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
221. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Много добра

    147 66.52%
  • Добра

    48 21.72%
  • Задоволителна

    16 7.24%
  • Приемлива с много компромиси

    6 2.71%
  • Категорично не ми харесва

    6 2.71%
Отговори на анкетата
Страница 51 от 107 ПърваПърва ... 41495051525361101 ... ПоследноПоследно
Резултати от 751 до 765 от общо 1600
Like Tree58Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    64
    #751

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Защо от флашка като може през DLNA ..... няма копиране, няма пренасяне, мяташ филма в сървър на компа и гледаш ....

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #752

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Дали е възможно от СКАРТ на F6400 да няма Audio out? трябва да изнеса звука към чинчове

  4. Junior Member Аватара на MUERTE
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    30
    #753

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте.
    Имам следния проблем - като използвам HDMI кабел за да пусна филм през лаптопа нямам никакъв звук на телевизора. Пробвах какво ли не, но не можах да извадя звук.

    И още един проблем - оказа се, че компа ми (стационарния) няма HDMI, хем не е толкова стар. Някакви идеи за алтернативни начини за връзка?

  5. Junior Member Аватара на epro_HD
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #754

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от MUERTE Виж публикацията
    Здравейте.
    Имам следния проблем - като използвам HDMI кабел за да пусна филм през лаптопа нямам никакъв звук на телевизора. Пробвах какво ли не, но не можах да извадя звук.

    И още един проблем - оказа се, че компа ми (стационарния) няма HDMI, хем не е толкова стар. Някакви идеи за алтернативни начини за връзка?
    Напиши какъв е модела на лаптопа и телевизора !Относно втория въпрос може да ползваш DVI към HDMI предполагам ,че стационарният ти компютър има такъв изход.

  6. Junior Member Аватара на MUERTE
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    30
    #755

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Телевизора ми е samsung ue40es6530, а лаптопа е dell inspiron n5110.

    А относно настолния компютър искаш да кажеш, че има нещо като преходник DVI към HDMI ли?

    П. п. Само да допълня, че телевизора има 3 HDMI букси. Пробвах и трите - резултата е един и същ.
    А има ли и такава възможност самия кабел да не е читав, въпреки, че го купих днес?

    П. п. п. И още един въпрос - някъде прочетох, че има подсветка на дистанционното. Има ли такова нещо за нашия модел дистанционно (АА59-0581А)?
    Този пост е редактиран от MUERTE; 14-04-13 в 23:14.

  7. Junior Member Аватара на epro_HD
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #756

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от MUERTE Виж публикацията
    Телевизора ми е samsung ue40es6530, а лаптопа е dell inspiron n5110.

    А относно настолния компютър искаш да кажеш, че има нещо като преходник DVI към HDMI ли?

    П. п. Само да допълня, че телевизора има 3 HDMI букси. Пробвах и трите - резултата е един и същ.
    А има ли и такава възможност самия кабел да не е читав, въпреки, че го купих днес?
    Проблема най вероятно е от драйверите за видео картата на лаптопа.Ако видео картата е ATI виж дали имаш исталиран ATI_HDMI AUDIO драйвер.Моя телевизор е почти същия ue40es6560 само,че сигнала минава през ресивър Pioneer VSX-921 и после от него към телевизора всичко е ок има и звук и картина.Лаптопа ми е с карта на ATI
    Да има кабел DVI към HDMI също има и преходници.S-HDMI-DVI-1.jpg images.jpg adaptor-dvi-hdmi.jpg

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на MUERTE
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    30
    #757

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Мдаааа, виеокартата наистина е ATI Radeon HD 5470 и нямам инсталиран такъв драйвър. Или поне евереста не намери. Ще потърся, ще инсталирам и ще докладвам какъв е резултата.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    78
    #758

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от MUERTE Виж публикацията
    Телевизора ми е samsung ue40es6530, а лаптопа е dell inspiron n5110.

    А относно настолния компютър искаш да кажеш, че има нещо като преходник DVI към HDMI ли?

    П. п. Само да допълня, че телевизора има 3 HDMI букси. Пробвах и трите - резултата е един и същ.
    А има ли и такава възможност самия кабел да не е читав, въпреки, че го купих днес?

    П. п. п. И още един въпрос - някъде прочетох, че има подсветка на дистанционното. Има ли такова нещо за нашия модел дистанционно (АА59-0581А)?
    А защо не пробваш през All share? Няма кабели няма джан джун... Няма настройки на видеокартата... Чиста работа.

  11. Junior Member Аватара на MUERTE
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    30
    #759

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от collapse Виж публикацията
    А защо не пробваш през All share? Няма кабели няма джан джун... Няма настройки на видеокартата... Чиста работа.
    Защото не можах да намеря конкретните стъпки как се прави. Връщах се назад, четох и на първа страница, но не можах да намеря. Знам, че е обяснявано до сега поне 2-3 пъти, но ако може още веднъж, като за овчари, че съм доста скаран с техниката.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #760

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте, преди около година тук някъде намерих настройки за Samsung LED, подробно изписани и в резултат картината беше перфектна. Сега не успявам да ги открия. Някой може ли да ми помогне, че ТВ-то ми нещо ги е загубило
    Поздрави и благодаря!

  13. Junior Member Аватара на MUERTE
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    30
    #761

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от OvivO Виж публикацията
    Здравейте, преди около година тук някъде намерих настройки за Samsung LED, подробно изписани и в резултат картината беше перфектна. Сега не успявам да ги открия. Някой може ли да ми помогне, че ТВ-то ми нещо ги е загубило
    Поздрави и благодаря!

    За преди година не знам, но пробвай това -
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...82-5-a-35.html

    Коментар 522.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #762

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от batkoto Виж публикацията
    Здравейте,
    Имам малко по-специфичен проблем. Днес родителите ми са си купили телевизор Самсунг 40F6100aw. В магазина са им казали ,че си има всичко. Това като отговор на въпрос дали могат да го използват в домашна мрежа. Отделно работниците в магазина не са искали да отворят кашона да го пуснат ,за да го пробват дали работи, не са пожелали дори да го отворят за оглед. Незнам обаче поради каква причина родителите ми все пак решават да го вземат и остават изненадани от факта ,че няма лан порт след като се прибират и го разопаковат.
    Единият ми въпрос към вас е дали има някаква wifi вградена функция и ако не дали може да се сложи усб стик (имам такъв който работи без проблем с d550 той дали ще стане?) ?
    Другият ми въпрос е, при тези обстоятелства дали могат да го върнат и заменят за друг модел (на сходна цена съответно) ?

    Предварително ви благодаря


    Всъщност има:
    Smart Convergence

    • Наличие на "Allshare" (на базата на DLNA)
    Родителите ти, могат да го върнат и заменят за 6300 и да доплатят разликата. В случай че консултантите се направят на ударени -викайте управителя.

    Да - прав си за DLNA. Сори ако съм объркал някого.

    Цитат Първоначално публикувано от jiktak Виж публикацията
    Здравейте, може ли Христослав или някой който се е интересувал да коментира възможностите за инсталиране на Skype на LE46C650 изобщо на "С" сериите - Samsung TV Skype Cameras - SamyGO
    Не знам - нямам този модел и не мога да пипам фирмуера за инсталиралиране на Скайп.

    Само за 8000 и 7000. За други модели трябва да тестваш.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-04-13 в 12:58.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #763

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от MUERTE Виж публикацията
    За преди година не знам, но пробвай това -

    Коментар 522.
    Супер, много ти благодаря!
    Ще ги нацъкам довечера!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    31
    #764

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от jiktak Виж публикацията
    Здравейте, може ли Христослав или някой който се е интересувал да коментира възможностите за инсталиране на Skype на LE46C650 изобщо на "С" сериите - Samsung TV Skype Cameras - SamyGO
    Аз имам такъв ТВ и го бях паравил тоя номер. Инсталирането на SKYPE няма да ти е проблем, но ползването му(ако нямаш камера и то само SAMSUNG-ска) си е жива мъка. Имай впредвид и това че не стават никакви клавиатури на тоя ТВ, а с дистанционното да чатиш - едва ли. Аз реших проблема с един Android TV-BOX. Там си инсталирах SKYPE, камера, мишка и клавиатура. Сега си говоря с приятелите из БГ и по света седейки в хола. Дано ти помогнах.

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #765

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Падна ми се Sharp панел на телевизор Samsung 40EH5000, трябва ли да се чувствам прецакан? Понеже чувам, че Самсунг панелите били в пъти по-добри. В сервизното меню пише именно 40H6AF0D.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе