Страница 27 от 88 ПърваПърва ... 1725262728293777 ... ПоследноПоследно
Резултати от 391 до 405 от общо 1320
Like Tree121Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #391

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Смятам, че по-скоро си прав. Аз си признавам, че се стреснах от факта и реших, че тв-то нещо не е наред...Но казаното от теб ми звучи логично и ти благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,572
    #392

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Би трябвало да има опция за синхронизиране на звука - поне за цифров сигнал си върши работа . Всъщност свързването как е изпълнено - оптиката от устройствата към ресивъра или от тв към ресивъра ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #393

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    От три циврови устройства - оптика - ресивър. Не намирам в менютата им възможности за синхронизиране на аудиото.../плеър tvix m6500, zhd-100 булсат, dvd pioneer dv600/.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #394

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от satmann Виж публикацията
    Това,което ме дразнеше си остава-бавното зареждане на снимките в медия плейъра и невъзможнастта за превъртане на филм,на по-висока скорост от 1-ва,веднага след пускането му/трябва да се изчака известно време,за превъртане на 2-ра и 3-та/...
    Добре, а за какво ползваш това превъртане на бърза скорост? Единственото за което се сещам е да отидеш по-напред във филма, т.е. да го продължиш от където искаш, че няма ли сийк този плеър от лентата където показва колко е минало от видеото?

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,572
    #395

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от milo65 Виж публикацията
    От три циврови устройства - оптика - ресивър. Не намирам в менютата им възможности за синхронизиране на аудиото.../плеър tvix m6500, zhd-100 булсат, dvd pioneer dv600/.
    За СТБ на Булсат е ясно , че няма , но в ресивъра и плеъра би трябвало да има такава опция (в моите има) . Защо не вземеш звука от оптиката на ТВ ? Ресивъра няма ли HDMI входове ?

    п.п. Май вече сме по-скоро за друг раздел .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #396

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    За СТБ на Булсат е ясно , че няма , но в ресивъра и плеъра би трябвало да има такава опция (в моите има) . Защо не вземеш звука от оптиката на ТВ ? Ресивъра няма ли HDMI входове ?

    п.п. Май вече сме по-скоро за друг раздел .


    Светльо, мислил съм да изкарам звука през оптиката на самсунга, обаче не съм убеден че ще ми свърши работа, когато аудио потоците от плеъра са 5.1/DD, DTS/. Ресивърът ми има само spdif optical входове. Не разбирам какво синхронизиране казваш, че си има твоя плеър, но моя има само синхронизиране на аудиото със субтитрите...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,572
    #397

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    ТВ на Самсунг си поддържат 5.1 през оптиката (за плеъра ще погледна как е изписана опцията) .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #398

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    ТВ на Самсунг си поддържат 5.1 през оптиката (за плеъра ще погледна как е изписана опцията) .
    Сигурен ли си, наистина, че ако го свържа както казваш/от оптикаката на тв/ ще имам DTS на ресивъра, когато съм подал такъв сигнал? Защото, ако си прав, най- вероятно разсинхронизиране вече няма да има, а и два кабела ще спестя

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,572
    #399

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    99% - нищо не пречи да пробваш .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #400

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    99% - нищо не пречи да пробваш .
    Много ти благодаря! Задължително ще пробвам и ще кажа дали е станало. Лека вечер!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #401

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от milo65 Виж публикацията
    Здравейте! От три съм с 46F8000 и забелязах следния проблем, с който сам не можах да се справя и ви моля за помощ: Когато подавам сигнал от приемник на булсатком, или от мултимедийния си плеър, съответно свързани с hdmi към тв и отделно с оптика към ресивър, звукът на тв е леко изоставащ спрямо този по оптиката през ресивъра- около секунда, според мен. Наистина не е много, но при усилване е доста дразнещо. Досега съм бил със същата конфигурация, свързана със същите кабели, просто смених само телевизора. Софтуерно нищо не съв пипал/версията е 1111/, а и много не ми се иска, защото всичко друго си работи както трябва- казвам го защото това ми препоръчаха да направя от Самсунг- България. Имам съмнения, че проблема ще се реши само с нова версия на софтуера, поради което и реших да ви попитам. Благодаря за чудесния форум!
    При моя модел D6000 има опция-Отлагане на аудио:Коригиране на разминаването между аудио и
    видео при гледане на телевизия или слушане на цифровия аудио
    изход с помощта на външно устройство като AV приемник (0 мс ~ 250мс).

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #402

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    И при мен го има разминаването. Преди със 40А656 нямах разминаване с домашното кино , но сега с 55Ф8000 има. Промяна на свързването няма. Сателитен приемник с ТВ по HDMI, TV към домашно кино HT-X30 Samsung с HDMI и оптика за звук. Явно има разминаване с обработката на звука на ТВ-то по оптиката спрямо сигнала към говорителите на ТВ-то. Мисля, че имаше начин да се синхронизира от сервизното меню на ТВ-то. но нямам идея как става това...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #403

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Новите 2014 модели кога ще се пускат в продажба и с коя серия ще се стартира?

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #404

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Новите 2014 модели кога ще се пускат в продажба и с коя серия ще се стартира?
    Както винаги Март/Април.

    Хамериканските модели с цени
    Samsung 2014 HDTV Prices Leaked | HD Guru

    Имат обозначена и UPP Price за тези който се чудят какво е:
    What is UPP? Or, why do TVs cost the same at every store? | TV and Home Theater - CNET Reviews

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    85
    #405

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте. Имам Samsung UE40EH5450W от година и 8 месеца. За това време 3 пъти го нося на ремонт. Първия път изгоря захранването, другите два дънна платка. Нормално ли е това или при мен е проблема? Преди 2 години беше един от най-препоръчваните модели в този форум за цената си, а се оказа голям боклук. Получава се разслояване на образа при бързи сцени, но както и да е. Гледа се кабелна аналогова телевизия и е свързан с PC с HDMI кабел. Притеснява ме, че скоро изтича гаранцията и ако пак замине дънна платка ремонта е към 300-400 лева.
    Магнитно поле нали не им влияе не тези телевизори, понеже има едни колони отстрани?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 27 от 88 ПърваПърва ... 1725262728293777 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1698
    Последно: Днес, 13:48
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  5. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе