Страница 63 от 72 ПърваПърва ... 13536162636465 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 1080
Like Tree203Одобрявам

Samsung телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #931

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Реших да гледам Independence.Day.1996.Repack.Extended.Cut.UHD.BluRay.2160p.DTS-X.7.1.HEVC.REMUX-FraMeSToR, като филмът е записан на външен USB 2.0 HDD и се гледа директно през вградения плеър на телевизора с прекодиран аудио поток в AC-3. Но по някое време започва да се разминава звукът с картината, като при превъртане, спиране, се получава различно разминаване - половин, цяла секунда... Според мен скоростта на USB 2.0 не е достатъчна за UHD Remux, макар че картината не прекъсва или засича, и затова се получава този проблем. Не съм пробвал с друг релийз / филм, но предполагам ще е същото. Вследствие на това си мисля, че ако взема USB 3.0 кутия или направо още един готов външен USB 3.0 HDD и го свържа към USB 3.0 порта няма да го има този проблем... Но все пак да питам и вас да изкажете мнение.
    Иначе мога да кажа, че картината е невероятна при този филм с HDR. Резолюцията няма голяма разлика, но определено HDR прави голямата разлика, особено на сцената в пустинята, където Уил Смит влачи извънземното.
    Пуснах си няколко 4к видеа и скоростта на четене от диска достига едва около 3 мегабайта в секунда. Лимитът на USB 2.0 e около 60 мегабайта в секунда.
    Разминаването на картина и звук ти се получава вероятно защото телевизорът ти няма хардуерна поддръжка за х265/HEVC, т.е няма подходящ кодек за целта.
    Или трябва да прекодираш филма в х264, или да го гледаш от компютър с подходящ плеър.
    BaHko_goTuHoTo и bobkatagaz харесват това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #932

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Има наличен USB Update за 55MU7002 Firmware 1145.1
    Предполагам и за другите размери екрани има също. Сложих го. Ще тествам тези дни за функциите с които имах проблем.
    Този пост е редактиран от BaHko_goTuHoTo; 25-10-17 в 23:06.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    52
    #933

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от BaHko_goTuHoTo Виж публикацията
    Пробвах го. Но ми показва само клипчета в Youtube.
    TV Menu ми отваря менюто за настройки. Може би трябва да се намери правилната команда.
    И на мен ми отваря клипове в доста от скучаите, но Sleep Tiner, колкото пъти го пробвам, толкова ми го отваря!

    Натисни веднъж бутона за гласова навигация и ще ти излезе малко подменю отдолу, натисни надяснл и ще видиш, нещата, които можеш да отваряш с изговаряне!

    https://youtu.be/EZAK3bMNQmg

  5. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #934

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от johnterry7 Виж публикацията
    И на мен ми отваря клипове в доста от скучаите, но Sleep Tiner, колкото пъти го пробвам, толкова ми го отваря!

    Натисни веднъж бутона за гласова навигация и ще ти излезе малко подменю отдолу, натисни надяснл и ще видиш, нещата, които можеш да отваряш с изговаряне!
    Еми сега го пробвах след сложената нова версия на софтуера и при мен не го отваря. Изпива ми само какво казвам и ми изписва да кажа: set sleep timer... желаните минути. А като кажа това ми излизат клипове в тубата.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #935

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Samsung 55MU6102 - test

    Google превод Pl to Bg

    UE55MU6102: PLS(IPS) panel,50/60Hz + flashing backlight, true 4K UHD.



    connections:3 x HDMI,1 x Component in, 2 x USB, 1 x Ethernet, optical,- no headphone jack, - Bluetooth headset not supported.
    source photo:[benchmark.pl]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    52
    #936

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Изтеглих си БлуРей филм на телефона и го пускам на ТВ, но не ми чете субтитрите, които са в папката. Чете, само вградените, които са Английски, руски, френски и испански.
    Преименувах файла на субтитрите, като този на фила и пак не става.
    Някакво решение?
    KS9002

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #937

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Ако го стриймваш от телефона няма да чете субтитрите. Тв-то няма как да чете папката на телефона .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    52
    #938

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Субтитрите ги чете. Имам 2 филма свалени. Другият е 720п не е БлуРей и чете субтитрите от папката в телефона!

    П.С. стрийвам филмите през Samsung View приложението, че телефона ми е Хуавей и иска HiSuite, за да го свържа с телевизора чрез USB. Ако това влияе по някакъв начин?!?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    107
    #939

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Можете ли да препоръчате нещо максимално добро за около 600-700 лева.
    Някой ако е разглеждал наскоро модели/цени. Лятото за 650 имаше 40 инча, но сега явно цените са нагоре.

    По темата за рекламите на браузърите ползвам Adblock и никога не виждам реклами в Youtube. Има Adblock и за рутери с OpenWRT и др. подобни на него фърмуери, на който му се занимава. Аз лично имам 4 различни рутера (повечето с OpenWRT, но там не съм пробвал този скрипт, ако се използват същите филтри е редно и резултатът да е липса на реклами.
    Този пост е редактиран от sppmaster; 31-10-17 в 09:49.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #940

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    блурей филма е 40гиг и отгоре. Не вярвам да си имал нерви да си качиш на телефона блурей ISO. Така, че сигурно имаш някой рип от BR. От там нататък спрях да те чета. Най-малкото можеш да провериш дали наистина името на филма и на буквите са идентични.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #941

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Е като си го свържеш на USB-то не си ли чете като обикновена флашка (външна памет) ? То че съм изостанал с последните модели смартфони, ама последно като някакъв телефон ми е искал програма да го чете компютъра беше iphon (има си хас) и ... една М$ Лумия дето ми искаше Зюн и т.н. простотии да сваля една снимка ... и това за телефон и компютър на един производител с уж една "екосистема" - идеше ми да го изплющя в земята това недоразумение

    Иначе най-вероятно има някакъв пропуск в имената на файла и субтитрите - преименува ги на "1" за по-кратки и лесно .

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #942

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    флашка/диск с кабел към телефона ... и то за да се гледа един филм. Много екзотичен сетъп.
    podredko одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #943

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Review: Samsung UE65MU6120 (MU6100-serie) Ultra HD tv

    Google превод Ni to Bg

    UE65MU6120: MVA panel, true 4K UHD, 50 / 60Hz + flashing backlight.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #944

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    флашка/диск с кабел към телефона ... и то за да се гледа един филм. Много екзотичен сетъп.

    Имах предвид да си свърже телефона директно към USB на тв ... ама то и да сваляш филма на телефона нещо не го възприемам ... особено такива дето аз ги гледам по 35-45 ГБ
    bobkatagaz одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    8
    #945

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    От две седмици се кипря със Samsung 49Q7F и не мога да се оплача. Взел съм го най вече заради комуникациите и възможностите които предлага с Интернет. Поради ремонт вкъщи интернета ми не върви и мога да пробвам само опциите през кутията One Connect.Установих че общо взето нещата отговарят на спесификацията му. Но забелязах че при запис върху външен хард диск не може да се гледа друг канал, а
    само този от който върви записа. А телевизора има два цифрови тунера и един аналогов. Доставчика ми са Близалките в момента, но иначе имам и Булсатком ( заради многото спортни канали) Искам да попитам знаещите дали проблема ми не е заради това, че единия цифров тунер обслужва само сателитни чинии? И още нещо, по никакъв друг начин освен чрез опцията "Предпочитани" не мога да редактирам цифрови канали. При наличието на 250 канала става страшна какафония. Аз съм си подредил 5-те листи които ми разрешава телевизора със спорт, филми, новини и музика, но жената изпада в ярост, защото трудно се
    оправя с техниката и иска като на старите телевизори да щрака с дистанционното докато не и дойде бозата















    Този пост е редактиран от petko52; 02-11-17 в 14:18.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 63 от 72 ПърваПърва ... 13536162636465 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 16:42
  3. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  4. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00
  5. Отговори: 6
    Последно: 16-08-11, 13:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе