Страница 27 от 33 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследноПоследно
Резултати от 391 до 405 от общо 494
Like Tree50Одобрявам

Samsung телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    228
    #391

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    Благодаря! Точно тези съм направил! Но не ми харесва картината, а това за мен е важното.
    Честно казано и аз не бях много доволен от настройките на повече сайтове и си донагласих нещата Кое най много не ти допада в картината?
    С игри пробвал ли си го ?

  2.  
     
  3. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #392

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Ами щото хубав PANASONIC си избрал.Сигурно повече си се интересувал или късмет. Не знам в какъв вид използване SA превъзхожда (бързина на реакция),защото AS640 е 100hz.
    А защо 7 серия SA стана ''начален клас '' е друг въпрос.И аз повече го харесвам от SA C7000,пък той е 40''(с/у 48PA)и изобщо не беше начален клас.
    По въпроса за Панасоник-а Христослав ми помогна да избера точно този модел и съм му благодарен за това! Даже отидох до Хасково да го купя, защото в Пловдив имаше само мостра, а в Хасково имаше нерозапакован.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaSoNiC Виж публикацията
    Честно казано и аз не бях много доволен от настройките на повече сайтове и си донагласих нещата Кое най много не ти допада в картината?
    С игри пробвал ли си го ?
    Ами...като леко размазана е. Доставчика е добър, така че не е от него. Панасоник-а дори и Нова ТВ предава много добре, а на HD каналите е картичка. Но, както каза Светльо може да е от по-големия диагонал и затова да размазва.

  4. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #393

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    По въпроса за Панасоник-а Христослав ми помогна да избера точно този модел и съм му благодарен за това! Даже отидох до Хасково да го купя, защото в Пловдив имаше само мостра, а в Хасково имаше нерозапакован.

    - - - - - - - - - -



    Ами...като леко размазана е. Доставчика е добър, така че не е от него. Панасоник-а дори и Нова ТВ предава много добре, а на HD каналите е картичка. Но, както каза Светльо може да е от по-големия диагонал и затова да размазва.
    Естествено че е от това. Лично аз всеки път съм имал трудности да свикна с картината при преминаване на по-голям диагонал.

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
    ruuni9 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #394

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Не знам дали е от диагонала.Моя(AS640) както казах е 48'' и не размазва,ТОВА Е 100 hz все пак.Сега съм с 55'' и не виждам да размазва.Говоря когато е на добър доставчик(дори сд канали).На Булсат сат тв(sd канали)....няма диагонали.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #395

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    Ами...като леко размазана е. Доставчика е добър, така че не е от него. Панасоник-а дори и Нова ТВ предава много добре, а на HD каналите е картичка. Но, както каза Светльо може да е от по-големия диагонал и затова да размазва.
    Ако става въпрос за картината от вграденият тунер, то най-вероятно е защото при Самсунг не може да се изключи овърскана при СД сигнал - при големи диагонали става и по-видим ефекта, картината е малко по-замазана, изключи си също и ДНР-а (цифров чист изглед)
    ruuni9 одобрява това.

  7. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #396

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Ако става въпрос за картината от вграденият тунер, то най-вероятно е защото при Самсунг не може да се изключи овърскана при СД сигнал - при големи диагонали става и по-видим ефекта, картината е малко по-замазана, изключи си също и ДНР-а (цифров чист изглед)
    Сега погледнах, изключен е ДНР-а.
    Да не Ви занимавам с моята картина. Каквато - такава. Просто свикнах на тази на Панасоник-а и веднага прави впечатление не толкова хубавата на Самсунг-а. Следващият ще е Панасоник или Сони.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    228
    #397

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    В този ред на мисли и при мен се получи същото като минах от 55 на 65 инча, а дистанцията ми за гледане остана същата. На някой SD канали определено се вижда по-размазано, блурнато и честно казано не е най-красивата гледка на света. За сравнение в стаята на детето имам един Panasonic, който сигурно е на 8-9 години, дори не е смарт, но се вижда доста по-добре на тези канали, само че разликата е че е 37 инча тоест 28 инча разлика
    Надявам се един ден и в БГ да минем поне на 1080p всичко.

    п.п Дори TCL-а който тествах даваше малко по-хубава картина примерно на Nova ( полазвам internet TV на A1 ) но TCL-а беше 43 инча, та пак над 20 инча разлика. Не мисля, че можем да виним телевизорите за това, или поне не напълно.

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #398

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    Сега погледнах, изключен е ДНР-а.
    Да не Ви занимавам с моята картина. Каквато - такава. Просто свикнах на тази на Панасоник-а и веднага прави впечатление не толкова хубавата на Самсунг-а. Следващият ще е Панасоник или Сони.
    Според мен грешиш,че разглеждаш тв-те по фирми(може би и по обявени серии).Ако сега си купиш PANASONIC6xx(че дори и 7xx) е възможно пак да се разочароваш.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    228
    #399

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Има проблеми с моя Q70R с А1 интернет телевизията има видими артефакти и ореоли при движещи се обекти. Много се чудя дали да не сменя опциите на променика на А1 от 1080i на 720p и дали ще загубя много в картината?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #400

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Не знам,кабелната е идеална.Пита ли техниците дали могат да ти сложат кабелна +1 приемник Xplore tv?

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    228
    #401

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Не знам,кабелната е идеална.Пита ли техниците дали могат да ти сложат кабелна +1 приемник Xplore tv?
    Кое точно е идеално? На някой канали е ок а на други не, не съм говорил с А1 все ощe

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #402

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Говоря за кабелната.Гледам най-много спортните,документалните,HBO,почти всичко в hd.За sd каналите(музикалните VH1-старите клипове няма как да станат нови,но музиката предпочитам да я слушам,а не клипове) ,разбира се че има разлика,но няма нищо драматично,особенно канали които не са спортни и не предавт футбол,напр. нова тв или филмовите като ,ако филма не е стар,големия контраст понякога те кара да забравиш резолюцията.Но тези канали по-скоро ги пущам по изключение,защото почти няма нещо,което гледам да го няма в hd.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    228
    #403

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Говоря за кабелната.Гледам най-много спортните,документалните,HBO,почти всичко в hd.За sd каналите(музикалните VH1-старите клипове няма как да станат нови,но музиката предпочитам да я слушам,а не клипове) ,разбира се че има разлика,но няма нищо драматично,особенно канали които не са спортни и не предавт футбол,напр. нова тв или филмовите като ,ако филма не е стар,големия контраст понякога те кара да забравиш резолюцията.Но тези канали по-скоро ги пущам по изключение,защото почти няма нещо,което гледам да го няма в hd.
    Работата ми е свързана с много гледане на Евроспорт примерно и там в момента на ски спортовете има проблеми на 1080i които липсват на 720p.
    Но може и да е от големия диагонал и сравнително близкото разстояние от което се гледа тоест да не е от телевизора, а сега чак да го виждам

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    5
    #404

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Знаете ли как мога да сменя аудио пътечката на филм от флашка? Свалих си филм и едната пътечка е DTS (която разбира се не тръгва) а другата е Dolby TrueHD with Dolby Atmos. Интересното е че DTS е под номер две, но въпреки това телевизорът ми избира точно нея, вместо първата. Моделът е 58RU7102. В интернет видях че можело аудиото да се сменя през бутона "info" и през бутона "audio". През първия не става, а втория изобщо го няма при дистанцинонното ми. От опциите в самия плеър има само "субтитри" и "информация".

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #405

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Ако няма ядрото 5.1 на ДД във файла е вероятно да не го чете изобщо - имам такива филми, които са само Dolby TrueHD 7.1 и аудиото не тръгва на нито един от моите тв.
    Логично е ако не разчита аудиото да не ти дава опция за смяната му - ако има два и повече аудио потока във файла, което тв чете ще ти се появи опция за избор в настройките на самия плеър .
    cable и W995 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 27 от 33 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11
  2. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  3. Отговори: 1
    Последно: 02-01-19, 09:26
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе