Страница 19 от 58 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 867
Like Tree115Одобрявам

SONY телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #271

    Отговор: SONY телевизори 2015

    компютър, медия плеър, игрова конзола ...
    Този пост е редактиран от stenly; 24-07-15 в 11:38.
    stoianmitkov одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #272

    Отговор: SONY телевизори 2015


  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    58
    #273

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Миналогодишните модели на Панасоник бяха с повече зони:
    AX800 е с 32 зони
    AX900 е с 128 зони за 55" и 65"( 16x8)

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    5
    #274

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Здравейте на всички, въпросът ми е следният!
    До колкото разбирам новите телевизори на Sony с Android не четат субтитри на кирилица - а имате ли представа дали това ще бъде променено и отстранен този проблем.
    Преди няколко дни си купих този модел Sony BRAVIA KDL50W755C Black | 50 inch LED Smart Android TV 1080p HD Freeview HD | Richer Sounds
    и когато започнах да го пускам филми от хард диска "греда" субтитрите на индокитаиски опитах всякакви програми и всякакви неща но уви няма ефект. Изтеглих ли си и VLC player но там на моменти прекасва доста. За това питам дали това ще бъде оправено ако ли по добре да го връща, докато имам 15 дни срок

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #275

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Този въпрос би трябвало да го зададеш към подръжката на Сони. Тук едва ли някой може да ти отговори на 100%.

  7. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #276

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Може и с MXplayer да гледаш. Просто трябва да цъкнеш горе в дясно на х.д. и ще ти се появи картината. С MXplayer си има нормални субтитри.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #277

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от diesela84 Виж публикацията
    Здравейте на всички, въпросът ми е следният!
    До колкото разбирам новите телевизори на Sony с Android не четат субтитри на кирилица - а имате ли представа дали това ще бъде променено и отстранен този проблем.
    Преди няколко дни си купих този модел Sony BRAVIA KDL50W755C Black | 50 inch LED Smart Android TV 1080p HD Freeview HD | Richer Sounds
    и когато започнах да го пускам филми от хард диска "греда" субтитрите на индокитаиски опитах всякакви програми и всякакви неща но уви няма ефект. Изтеглих ли си и VLC player но там на моменти прекасва доста. За това питам дали това ще бъде оправено ако ли по добре да го връща, докато имам 15 дни срок


    Изтегли си от маркета МX Player .... и субтитрите тръгват без пролем....
    Swon одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #278

    Отговор: SONY телевизори 2015

    http://hdtvpolska.com/topic/35389-te...id-tv-full-hd/
    As in the case of Sony TV generally handle most file but Korean competition is doing it, as usual, much better. However, one should mention the problems with the detection of USB memory and a very laborious sorting files. It turns out that this time we have for smart gate. Just go to the Google Store and download yourself a well-known media like the players. VLC is ... KODI or MX Player. Yes Yes. This is the power of Android. At this moment, the TV you actually read everything and the number of options can really satisfy (eg, responsible for setting the subtitle). The possibilities are endless. However, I must again say that often there were problems with stability. For the less patient may be a big problem

    Някой да попита във форума на Сони
    Televisions - Sony's Community Site
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-07-15 в 18:00.
    Swon одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    5
    #279

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Значи не съм много наясно с телевизорите на SONY - това което знам е че имат най добрата картина. За сега немога да кажа дали е най добрата или не.
    Относно Mx playera инсталирах го но честно казано не сам много доволен от мен има един друг които е Archos player определено е по добре. Другото което разбрах за телевизора е това което предлага маркета е много малко, за сметка на това можете да сваляте app през компютъра и после да ги инсталирате през флашка на телевизора без никакъв проблем. Така успях да се инсталирам KM PLAYER и други приложения някой вървят добре някой не толкова добре.
    Искам да помоля ако все пак някой знае как да настроя 'калибрирам" картината за телевизора си да ми помогне посочил съм модела в по горния си пост.
    Благодаря предварително
    А относно вътрешния player на телевизора - много добре и гладко дава но проблема с субтиртрите си остава като съществен за мен.
    Този пост е редактиран от diesela84; 27-07-15 в 21:46.

  12. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #280

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Наистина вградения плеър е добър и върви гладно картината. При мен повечето плеъри от плей стора насичат като пусна филм през тях. Не знаех, че можеш да сваляш приложения от плей стора и да ги инсталираш на ТВ-то. Как се държи КМ плеъра при теб? Насича ли картината и субтитрите как са?

  13. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    5
    #281

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Наистина вградения плеър е добър и върви гладно картината. При мен повечето плеъри от плей стора насичат като пусна филм през тях. Не знаех, че можеш да сваляш приложения от плей стора и да ги инсталираш на ТВ-то. Как се държи КМ плеъра при теб? Насича ли картината и субтитрите как са?
    Препоръчвам ти да не го слагаш KM player не върви никак гладко даже много зле, playera който ползвам аз е Archos Video Player снего е най добре от всички до сега. Ако намеря някой който е по добър от този ще пиша.
    Относно app не ги свалям от плей стора а от други сайтове след това поставям на флашката, след това вкарвате флашката в телевизора и инсталирате.
    Начина на инсталиране е следния:
    Сваляте от Google play store - ES File Explorer влизате в него намирате флашката си и инсталирате apk фаила който сте сложили от компютъра си. Възможен е следният проблем - да ви изпише че не може да бъде инсталирано, няма страшно просто трябва да разрешите инсталирането от други места извън google play store.
    Още очаквам ако някой знае или има информация от къде мога да разбера как да калибрирам и настроя цветовете на телевизора ми.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #282

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Аз работя с MX Player, с инсталирани къстъм кодеци от XDA. Чете всякакви субтитри и всякакви звукови формати.
    Може да си изтеглите кодеците от тук: MX Player Custom Codec with DTS & AC3 Support - XDA Forums

    Слагат се в папка Downloads на телевизора и след стартиране на плеъра, той си ги намира автоматично и ви пита дали да ги ползва.

    Друга интересна програма, която ползвам е ES File Explorer File Manager. Това е изключително полезна програмка. Снощи чрез нея се свързах към FTPто на рутера в офиса и гледах филм от там за пробата. Никакви проблеми . Има още страшно много полезни функции, които много улесняват работата с телевизора.
    Освен това, към страничния USB порт на телевизора, закачих безжично комбо мишка+клавиатура. Никакви проблеми с работата и отново адско улеснение при работата с телевизора.

    За мен Андроид на телевизора направо цепи с възможности, но трябва да си малко по-запознат с операционната система и аповете. Не знам дали на обикновенния юзър, това би му било удобно.

    Това за сега от мен. Като имам повече време да разцъкам през отпуската ще споделя и допълнителна информация, както и насоки за калибрация. Все още не ми е останало време да го замеря и калибрирам с калибратора.

  16. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #283

    Отговор: SONY телевизори 2015

    С тези кодеци за MXplayer насича ли ти картината?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #284

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Много жалко за такава голяма фирма изковала венеца на качествената картина, а не до контролирала в подръката си най-основните неща за един модерен телевизор - мултимедията. И тия елементарни неща като читав плеър с подръжка на всякакви субтитри (големина, цветове, шрифтове...) DTS и т.н. Абе, смешна работа! И пак ще си купуваме всичко по-отделно ... до края на света. Пълен хаос е в главата на производителите днес за който ние винаги трябва да плащаме техния кеф!

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #285

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Ти добре гледаш от твоята камбанария ама за съжалени има и други погледи. Сони че са келеши никой не спори. Лошото е , че са инвестирали много нерви и пари за различни VOD услуги и гледат по всякакъв начин да орязвват волностите на клиентите им. Освен това имат и филмова компания която се бори за място под слънцето и видео пиратството въобще не ги радва. Е за това плеърите в телевизорите са колкото да ги има и не подържат много неща, не работят на 24 кадъра и са орязани до безобразие. И това не е само при Сони , повечето марки са така.
    soon одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 58 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе