Страница 29 от 58 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 867
Like Tree115Одобрявам

SONY телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #421

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Пробвах с 32GB флашка с USB 3.0. 12.9GB филм във формат .mkv с MX player (с къстъм кодека) и просто беше трагедия. С вградения плеър нямаше проблем, но нали не поддържа субтитри... :D

    @Kayso
    Всичките ми флашки са форматирани в NTFS и проблем с разчитането нямам. ЕS File Explorer си ги разчита.
    Kayso одобрява това.

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #422

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Я пробвай да го изключиш от контакта за няколко минути. Ако не си го правил скоро де.....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    60
    #423

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Здравейте.

    Отскоро се оборудвах със Sony KD49Х8309С.

    Инсталирах Popcorn Time и се държи чудесно.
    Единствения проблем, който имам, е че телевизора не "mount"-ва външния диск и не мога да го ползвам за storage.
    През ES File Explorer виждам диска, като "USB device" и мога да го браузвам без проблеми.

    Някакви идеи, как да го оправя ?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    81
    #424

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Ще трябва да чакаш ъпдейт. Не е активна функцията за записване на външен хард диск, нищо, че Сони си я рекламират тази екстра.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #425

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Така е....чакаме ъпдейта...при мен
    положението е същото.....

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #426

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    @Kayso
    Всичките ми флашки са форматирани в NTFS и проблем с разчитането нямам. ЕS File Explorer си ги разчита.
    Явно са го оправили това, в началото като купих и тествах телевизора не работеше със сигурност. По принцип Андроид не поддържа NTFS. На телевизора обаче в момента работи, което ме изненадва. Трябва да проуча какво и кога са ъпдейтнали

  8.  
     
  9. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #427

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Ми да ти кажа честно аз четох и при 2-та ъпдейта, какви са новостите и не пишеше нищо за поддръжка на NTFS.

    @Pat
    Пробвах, както каза и не знам защо, но се получи. Пробвах да пусна филма и не сечеше... другата грешка, която правех е да отварям флашката през ES File Explorer и от там да го пускам с плеър по избор (което според мен не би трябвало да има значение, но явно има) и сечеше. Като влезна 1-во в приложението (плеъра) и пусна филма от там не сечеше.
    Надявам се да съм сложил и правилния кодек за MX Player. neon.1.7.32.rev1 и в зипа е файла libffmpeg.mx.so.neon.1.7.32.

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #428

    Отговор: SONY телевизори 2015

    От 2 месеца имам телевизора,и всичките ми флашки са форматирани в NTFS и нямам никакъв проблем с четенето им.
    Правил съм само един ъпдейт,когато включих за първи път телевизора у нас,ми изписа на екрана че трябва да се ъпдейтне,и аз го направих.
    От тогава нищо не съм пипал по него.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    31
    #429

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Здравейте,от няколко дни притежавам 55W809C и имам един-два въпроса.....от коя функция се контролира забързаното движение?...
    инсталирах KODI,но не откривам приставката на Булсат,.....инсталирах и uTorrent,и с него ще мога ли да си свалям филми директно през телевизора
    Мерси!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    81
    #430

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Забързано движение?

    Аддона на Булсат за Kodi го има малко по назад в мненията. Изтегли го и го инсталирай по указания начин.

    Можеш да инсталираш торент апликация, но ако ще е за гледане на филми няма смисъл, има апликации за тази работа, като Popcorn Time и Show Time.

  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #431

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Забързаното движение предполагам имаш предвид Motionflow (това е и настройката)

    За Коди ти трябва адон - репо
    https://www.kaldata.com/forums/topic...-media-center/
    Първо се инсталира от System ->Add from ZIP, след това се добава от Video-> Добавки тип видео (ако си на българско меню) -> Още -> и от списъка намираш Fusion TV и я добавяш (инсталираш) след което трябва да я настоиш, основното са 3 неща: ИМЕ (регистриран в бусатком имейл), ПАРОЛА (пак регистрирана с имейла на страницата на булсат) и третото опцията OS ID избираш Samsung TV за да имаш HD резолюция, защото на браузър всички канали се възпроизвеждат в SD независимо че са HD. Като HD максималната резолюция която се пускат от булсат по Fusion TV e 720. Така показва програмата поне... а и като гледам качеството.....не само резолюцията е ниска ами и битрейта е доста нисък.
    Download:
    http://kodi1.github.io/
    Този пост е редактиран от Pat; 21-09-15 в 11:18.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #432

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    От 2 месеца имам телевизора,и всичките ми флашки са форматирани в NTFS и нямам никакъв проблем с четенето им.
    Правил съм само един ъпдейт,когато включих за първи път телевизора у нас,ми изписа на екрана че трябва да се ъпдейтне,и аз го направих.
    От тогава нищо не съм пипал по него.
    Ако тръгна да се обяснявам сега за NTFS и Андроид, ще отидем много в офтопик. Този линк, горе долу дава инфо: How to Enable NTFS Support on Android: With & Without Root

    И пак да обясня - медия плеърите, виждат и плейват медия файлове (филми, снимки и тн.) без значение ФАТ или НТФС. Файл броузърите обаче, не поддържат NTFS. Явно са ъпдейтнали ES файл експлорера и вече поддържа. Не случайно в предните постове за инсталация на апове, ви карах да си форматирате флашките във ФАТ32, тъй като в НТФС не се разпознаваха.
    Но това няма значение вече, тъй като за наша радост всичко работи. Благодаря на novla, че ме накара да пробвам пак Има налична пълна поддръжка на NTFS.

    uTorrent - работи без проблем, но както каза колегата преди мен, ползвай Popcorn Time, ако ще гледаш филми от телевизора. Торенти и филми по-принцип с високо качество, има смисъл да се теглят само ако ще ги плейваш от PC и имаш домашно кино у вас.
    novla одобрява това.

  16. Junior Member Аватара на zarko359
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    73
    #433

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Дайте малко инфо за Kodi къде бъркам .Значи инсталирам го на телевизора ,но не мога да му покажа пътя до Компа да ми види хард диска с папаката Филми .
    Как да накарам програмата да види филмите на хард диска .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    143
    #434

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Забързаното движение предполагам имаш предвид Motionflow (това е и настройката)

    За Коди ти трябва адон - репо
    https://www.kaldata.com/forums/topic...-media-center/
    Първо се инсталира от System ->Add from ZIP, след това се добава от Video-> Добавки тип видео (ако си на българско меню) -> Още -> и от списъка намираш Fusion TV и я добавяш (инсталираш) след което трябва да я настоиш, основното са 3 неща: ИМЕ (регистриран в бусатком имейл), ПАРОЛА (пак регистрирана с имейла на страницата на булсат) и третото опцията OS ID избираш Samsung TV за да имаш HD резолюция, защото на браузър всички канали се възпроизвеждат в SD независимо че са HD. Като HD максималната резолюция която се пускат от булсат по Fusion TV e 720. Така показва програмата поне... а и като гледам качеството.....не само резолюцията е ниска ами и битрейта е доста нисък.
    Download:
    http://kodi1.github.io/
    Колега, къде се намира опцията OS ID , че не можах да я намеря,за да я променя на Samsung tv. И още един въпрос :Мога ли и как става да ги свържа телевизора ми да разпознава kodi , като медиен сървър?

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #435

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от stoianmitkov Виж публикацията
    Колега, къде се намира опцията OS ID , че не можах да я намеря,за да я променя на Samsung tv. И още един въпрос :Мога ли и как става да ги свържа телевизора ми да разпознава kodi , като медиен сървър?
    В настройките на приставката - там където вкарваш мейла и паролата, само че на "2-ра страница". Под надписа "настройки Fusion TV " ima два бутона " Основни".
    По втория въпрос - не знам - не ми е трябвало и не съм го разучавал. За сега ползвам Serviio. Има един които ми харесва повече но не мога да намеря "лекарство" за него - работи само месец ако не си го купиш.
    TVMOBiLi media server - http://www.tvmobili.com/samsung-alls...dia-server.php
    Този пост е редактиран от Pat; 21-09-15 в 18:53.
    stoianmitkov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 58 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе