Страница 35 от 58 ПърваПърва ... 25333435363745 ... ПоследноПоследно
Резултати от 511 до 525 от общо 867
Like Tree115Одобрявам

SONY телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #511

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от ivelinganovski Виж публикацията
    Не ме разбирайте погрешно........................
    Като цяло не ме разбирайте погрешно, но аз съм адски НЕдоволен от телевизора.Днес нова изненада.То имало запис на външен носител......ама друг път.Чета чета и виждам ,че то щяло да дойде но било сложно....А защо го рекламират, че го има.И дайте някакви настройки за картината ,че като го сравня със самсунга и ми иде да го изхвърля от балкона
    Този пост е редактиран от tenev; 19-10-15 в 22:55.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    31
    #512

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Изxвъpляй гo пpeз пpoзopeцa и cи взeмaй "cммcyн",чe явнo ти xapecвa ĸapтинa тип paзмaзaнa ф*шĸия.Гoлeми paзбиpaчи cтaнaxтe,a пъĸ cи ĸyпyвaтe нaĸpaя пaĸ ЅОNY..

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #513

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от mustasi Виж публикацията
    Изxвъpляй гo пpeз пpoзopeцa и cи взeмaй "cммcyн",чe явнo ти xapecвa ĸapтинa тип paзмaзaнa ф*шĸия.Гoлeми paзбиpaчи cтaнaxтe,a пъĸ cи ĸyпyвaтe нaĸpaя пaĸ ЅОNY..
    За разлика от теб аз не робувам на марки и имена.Имам два Самсунга.Сега си купих Сони защото очаквах нещо иновативно от Аднроида и добре направено, както би подхождало на такава марка.И трябва като теб да пляскам с ръце само защото е Сони ли ?
    Имам толкова опит с монитори и не малък брой телевизори, че дори и не можеш да си представиш.Така че мога да преценя кога една картина е добра и кога не.
    За това те моля да не се изказваш неподготвен.

  5. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #514

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Ако четеш хубаво между редовете щеше да разбереш дали го имам. Настройки на картината има назад в темата. Приложенията, които съм пробвал са: Mozilla, Facebook, Skype, KM Player, SoundCloud, Vbox7, MX Player. Работят така както и на телефона ми (LG G2). До сега не съм успявал да го накарам да забие (сигурно защото го ползвам като ТВ). Виждам, че не робуваш на марки и затова си купуваш Самсунг. Трябваше да си вземеш Самсунг и там си го възхваляваш ТВ-то. За това което аз ползвам телевизора (КАТО ТЕЛЕВИЗОР) се справя чудесно. Супер доволен съм от картината (след като направих една от настройките по назад в темата, ползвам ги за SD, HD канали, както и за гледане на филми от флашка).

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #515

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Извинявам се на всички Сони фенове тук,по света, галактиката и след нея , за това, че съм казал лоша дума за марката.Явно тук не се търпят такива неща и се стреля на месо
    И все си мислех, че като си купиш телевизор с повече екстри е точно за да ползваш тези екстри.А не да го ползваш само "КАТО ТЕЛЕВИЗОР".
    Стига толкова че офф-а стана в повечко.
    Явно ще се чакат ъпдейти за да разцъфне това ТВ

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    31
    #516

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Не робувам на марки а правя сапоставка с предишния ми телевизор купен 2012(саммсун),картината беше все едно си го извадил от тинята.Сега със Sony се "родих",толкова чиста и ясна картина,че чак немога да и свикна, след 3години "тиня".

    А които иска може да пробва тези настройки специално за SD канали,но стават и за HD:
    Режим картина:потребителски
    Светлинен сензор:изкл
    Яркост:20 (ако се струва тъмна картината може да увеличите стойността)
    Контраст:макс
    Гама:0
    Ниво на черно:47
    Регулиране на черно:изкл
    Доп. усил. контраст:изкл
    Цветност:45
    Нюанс:G2
    Цветна температура:неутрална
    Живи цветове:силни
    Острота:70
    Реално усештане:ръчно
    Резолюция:50
    Случайно шумопоттискане:изкл
    Цифрово шумопо:изкл
    Мотион:потребителски
    Гладкост:3
    Чистота:1
    Режим филм:изкл
    Sony kdl-55w807c
    Dominator одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #517

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Вие сте първите ползватели на хандроид,а нали знаете първите са за статистика и дооправяне на нещата.Ще пускат ъпдейти в движение и т.н.Според мен ще минат 2-3г. докато се поизчистят нещата .Интересува ме бърз ли е тв-за колко време сменя каналите примерно?

  10. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #518

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Аз да съм влезнал в някой друг раздел на друга марка да изливам простотия. А това до колко съм фен на Сони можеш да разбереш от подписа ми. Честно казано искам да пробвам и някой Панасоник с Firefox OS. Харесва ми дизайна им и искам да видя картината как е. След като не можеш да се изразяваш правилно и обективно поне не дразни хората и не подвеждай другите дали е КУЦ или не. Според мен е абсурдно да си мислиш, че телевизора е за нещо повече от телевизор (подчертавам думите Според мен). НО както и да е смятам да спра до тук, за да не внасям повече напрежение.

    @iihtiandar, очевидно на този етап е нормално потребителите да са за тест (не ми харесва, но за съжаление е факт. Като се замислиш има и смисъл от това да се тества върху нас най-малкото, защото сме много потребите и при всеки се проявяват, някакви дефекти и проблеми).
    След последния ъпдейт телевизора започна да работи доста бързо при смяна на каналите и включване на ТВ. Да кажем около 3 макс до 4 сек. при смяна на канал.

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #519

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Аз да съм влезнал в някой друг раздел на друга марка да изливам простотия. А това до колко съм фен на Сони можеш да разбереш от подписа ми. Честно казано искам да пробвам и някой Панасоник с Firefox OS. Харесва ми дизайна им и искам да видя картината как е. След като не можеш да се изразяваш правилно и обективно поне не дразни хората и не подвеждай другите дали е КУЦ или не. Според мен е абсурдно да си мислиш, че телевизора е за нещо повече от телевизор (подчертавам думите Според мен). НО както и да е смятам да спра до тук, за да не внасям повече напрежение.
    Явно човека е решил, че си е купил 43" таблет с бонус DVB-C тунер и като типичен Самсунг юзър, го интертесува всичко друго, само не и функцията телевизор
    Иначе аз съм с модул на М-САТ и каналите ми се сменят светкавично, няма никакво забавяне.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #520

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Аз да съм влезнал в някой друг раздел на друга марка да изливам простотия......
    Нещо не си разбрал форума явно.Пиша в този раздел защото имам Сони и споделям моите впечатления.А не за да "изливам простотия" или да го възхвалявам само защото е Сони.Колкото повече различни гледни точки толкова по-добре за хората които четат форума.Така всеки ще знае какво да очаква.А не като го занесе в къщи да се окаже,че ще има запис на външен носител ама ще дойде с коледните празници евентуално. Нещо което го има във всеки среден клас TV а тук не.
    И наистина спирам по темата.Всеки може да чете и да прецени дали има смисъл да се пишат критични постове или трябва да викаме Ура само защото е с 4 букви


    ...... като типичен Самсунг юзър ....
    Проблема е че не съм

    А които иска може да пробва тези настройки специално за SD канали,но стават и за HD:....
    Благодаря.Днес ще ги пробвам и се надявам да е по-добре
    Този пост е редактиран от tenev; 20-10-15 в 09:55.
    soon одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #521

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Според мен....хората,които искат телевизора им да има "ебаси" картината...си купуват SONY или SHARP....,a тези които държат на смарт функциите,си взимат всичко останало....

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #522

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Отдавна вече марката няма никакво значение , а се гледа конкретен модел , така че такива генерални изводи "Сони и Шарп"(еле пък тия отдавна не са някакъв еталон за качествена картина) са меко казано некоректни и заблуждаващи .

    Тия настройки по-горе ... хм "гама - 0" ... искрено се съмнявам в правилността на получения резултат .

  16. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #523

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Въпреки нещата, които се изписват в раздела на Philips и техните телевизори имат страхотна картина. Имам 2 Philips-а и 2-та си ги гледам с кеф. Този път реших да не си взимам Филипс и затова се спрях на Сони и след като оправих проблема с флашката с помощта, на някои колеги, всичко заспа.

    До колегата, който е недоволен от Сонито му препоръчвам да го продаде и да си вземе Самсунг.

    След като си взимаш телевизор най-важното е картината да ти харесва и да извлечеш максималното от нея, а всичко останало е просто глезотия!

    Искаш да се ровиш в нета и да гледаш, някое клипче: Настолен компютър/Лаптоп, телефон, таблет.
    Искаш да играеш игри с на по-голям монитор: Хубав настолен компютър (поне е 2000 лв. изиза) и 27" монитор с нисък инпут лаг (между 800 и 1000 лв.). Ще играеш топ заглавията на година.
    Искаш да гледаш хубав филм на голям екран или нещо по кабеларката: Взимаш си телевизор!

    За мен това е смисъла на телевизора.
    stoianmitkov и ruuni9 харесват това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #524

    Отговор: SONY телевизори 2015


    Според мен....хората,които искат телевизора им да има "ебаси" картината...си купуват само PHILIPS
    http://flatpanelshd.com/news.php?sub...&id=1445327056
    Този пост е редактиран от soon; 20-10-15 в 12:52.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #525

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    До колегата, който е недоволен от Сонито му препоръчвам да го продаде и да си вземе Самсунг.
    След като си взимаш телевизор най-важното е картината да ти харесва и да извлечеш максималното от нея, а всичко останало е просто глезотия!
    Не ми трябва да играя,браузвам или каквото и да е.Имам достатъчно добра техника за това.Както писах и по-горе основно съм недоволен от картината.Не съм намерил още правилните настройки явно (ако намеря такива).И ако не ги намеря телевизора ще си замине много бързо Другите недостатъци са между другото

    Oтдaвнa вeчe мapĸaтa нямa ниĸaĸвo знaчeниe , a ce глeдa ĸoнĸpeтeн мoдeл , тaĸa чe тaĸивa гeнepaлни извoди "Coни и Шapп"(eлe пъĸ тия oтдaвнa нe ca няĸaĸъв eтaлoн зa ĸaчecтвeнa ĸapтинa) ca мeĸo ĸaзaнo нeĸopeĸтни и зaблyждaвaщи .
    Имало и необладани от марката хора тук.Браво

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 35 от 58 ПърваПърва ... 25333435363745 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе