Страница 6 от 27 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 404
Like Tree28Одобрявам

SONY KDL-43W805C 3D LED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    17
    #76

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от sa6o_p Виж публикацията
    Здравей, може ли да ми кажеш как да го инсталирам този адон.
    https://seo-michael.co.uk/install-freedom-iptv-kodi/

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    15
    #77

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Здравейте колеги от скоро съм собственик на KD49X8309CBAEP и с интересе следя програмите и насоките които давате в тази тема. Вчера инсталирах ES file explorer и още някакви приложения и ми се появи следното нещо на телевизора като няма значение дали съм в началния екран на настройки или пък гледам телевизия и се надявам някой от вас да ми каже как точно да го махна. Благодаря предварително
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #78

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Дали не е от тъпия анализатор на Ес експлорера ? При мене такова нещо не се е появявало, освен да е дошло от последния ъпдейт на приложението ?!? Изтрий ЕС експлорера и виж дали е от него. Също така махай и другите приложения които си сложил, докато разбереш кое е, след това може да ти дадем повече инфо как да го махнеш ако държиш на приложението...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    15
    #79

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Аз си мисля, че е от Ес експлорера и сега като каза си спомних, че без да искам пуснах някакъв анализатор има ли как от настройките да му кажа това да изчезне или варианта е изтриване на Ес експлорера и инсталиране отново?

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #80

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Влизаш в Ес експлорера и изтриваш кеша, при мен така се оправя, иконите които се появяват са най-различни-икона на андроид,символ на плеър и този крък като при теб, поняко изчезват след 6-7 минути без да чистиш кеша на експлорара.

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #81

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Скоро имаше ъпдейт на Es File Explorera,и от тогава стават странни неща
    Преди около седмица имаше ъпдейт и на MX Playera,и сега като го стартирам тръгва с ослепително бял екран за 2-3 секунди,което е адски дразнещо вечер...все едно някой е пуснал дългите срещу теб

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #82

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Аз ползвам коди за плейър

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    15
    #83

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Здравейте, бих желал да споделя с вас снощните премеждия с телевизора. Може би към час и половина се мъчих да пусна филм blueray. Ще опиша какво правя и какви наблюдения имам стъпка по стъпка:
    1: В сряда направих тест през ЕХ експлорера с обикновения плауер да пусна blueray филма през HDD който е вързан на usb3. Филма тръгна и понеже беше късно го изключих и си легнах с идеята на следващия ден да си гледам филмчето.
    2: В четвъртък след работа включих ХДД влезнах в ЕХ експлорера и като направих опит да пусна филма ми каза, че този формат не се разчита.... така и не успях да разбера на какво се дължи единия ден да тръгва а на другия да не иска.
    3: Реших, че може да има проблем с плеяра и изтеглих VLC i MX player:
    4: С MX player-a филма тръгна но без звук и картината насичаше супер много(така и не успях да го оправя, може би е въпрос на настройки, надявам се вие да кажете)
    5: С VLC-то филма тръгна, но когато пусна филма през ЕХ експлорера субтитрите или излизат на маймуница или въобще не излизат, като сън наясно как да си оправя формата на субтитрите за да не излизат на маймуница. Докато ако си влезнеш в приложението VLC и пуснеш през него т.е. през неговия браузер филма си тръгва със субтитри.
    Според мен има нещо общо с това как телевизора ще разчете ХДД дали като външно устройство или там ще му дадеш да го анализира. Също така искам да спомена, че на този хард имам друга информация и заради това не е форматиран по начина по който телевизора иска да го направи.
    Трябва ли някакви допълнителни кодеци да се инсталират на телевизора? И приложения от сорта на Movian i КОди как точно работят?

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #84

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Кодито работи перфектно, мовиан не ми хареса на телевизора, пък и е доста ограничен. Блурей не съм пробвал още, може би ще трябва тия дни да сваля един и да пробвам. Искаш ли да кажеш кой точно филм и релийз си свалил за да тествам с него? А иначе , сваляш си Kodi от play store, след това си добавяш си Exodus, още някоя добавка за филми - Stream All The Sources, Royal We, две добавки за субтитри - Subsunacs/Subsab и OpenSubtitles и заспива работата

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    15
    #85

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Тези всичките добавки пред коди-то ли се инсталират и после през кой плауер си пускам филма. Не съм запознат какво точно представлява това Коди, къде мога да прочета повече?
    Колеги понеже се поразрових и някакси не върви да си отговарям сам реших да редактирам този пост и да напиша къде съм намерил цялата информация за КОДИ https://kodibg.org/forum намерих го в пост на 1или 2 ра страница с тази тема!!
    Надявам се, че няма да е нарушаване на правилата като дам линк към тракер торент ********************/banan?id=494914&hit=1&t=movie ако това не стане ето го релийза Insurgent.2015.2160p.UltraHD.Bluray.x265.DTS-DiN 8. дасда88 GB
    Този пост е редактиран от Svetoslavp; 23-12-16 в 10:56.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #86

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Рестарт на тв от време на време решава доста "проблеми"

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #87

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от Svetoslavp Виж публикацията
    Здравейте, бих желал да споделя с вас снощните премеждия с телевизора. Може би към час и половина се мъчих да пусна филм blueray. Ще опиша какво правя и какви наблюдения имам стъпка по стъпка:
    1: В сряда направих тест през ЕХ експлорера с обикновения плауер да пусна blueray филма през HDD който е вързан на usb3. Филма тръгна и понеже беше късно го изключих и си легнах с идеята на следващия ден да си гледам филмчето.
    2: В четвъртък след работа включих ХДД влезнах в ЕХ експлорера и като направих опит да пусна филма ми каза, че този формат не се разчита.... така и не успях да разбера на какво се дължи единия ден да тръгва а на другия да не иска.
    3: Реших, че може да има проблем с плеяра и изтеглих VLC i MX player:
    4: С MX player-a филма тръгна но без звук и картината насичаше супер много(така и не успях да го оправя, може би е въпрос на настройки, надявам се вие да кажете)
    5: С VLC-то филма тръгна, но когато пусна филма през ЕХ експлорера субтитрите или излизат на маймуница или въобще не излизат, като сън наясно как да си оправя формата на субтитрите за да не излизат на маймуница. Докато ако си влезнеш в приложението VLC и пуснеш през него т.е. през неговия браузер филма си тръгва със субтитри.
    Според мен има нещо общо с това как телевизора ще разчете ХДД дали като външно устройство или там ще му дадеш да го анализира. Също така искам да спомена, че на този хард имам друга информация и заради това не е форматиран по начина по който телевизора иска да го направи.
    Трябва ли някакви допълнителни кодеци да се инсталират на телевизора? И приложения от сорта на Movian i КОди как точно работят?

    За звука на Mx player трябва да качиш кодеците...MX Player Custom Codec with DTS & AC3 Support

    V 7 neon ти трябва

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    15
    #88

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Мисля, че с КОДИ ще си реша всичките проблеми само имам въпрос към колегата TUISTERa аддоните Exodus Stream All The Sources, Royal We не ги намирам, пробвах в добавки и видео аддини, но не ги намерих и след това пробвах с търсачката и пак не ги намерих,

  17. Junior Member Аватара на stensy
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    66
    #89

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Ето ти за EXODUS как се инсталира. На мен много ми харесва добавката.
    https://seo-michael.co.uk/how-to-ins...odus-for-kodi/

    После си сложи Хранилище за бг добавки от тук Хранилище за бг добавки и ще ти се инсталира добавката за субтитри от subssab/subsunacs. После пускаш филма от exodus и като ти се отвори филма си натискаш да ти свали субтитри и си готов!
    Този пост е редактиран от stensy; 23-12-16 в 13:18.
    jordan23bg и iveto харесват това.

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #90

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Най-добрата е!
    stensy и iveto харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 27 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  2. Няколко въпроса за Sony 43w805C
    От Karushkov Teodor във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 04-08-16, 21:12
  3. Покупка на Sony 43w805C
    От niksa във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 18-06-16, 19:44
  4. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе