Страница 7 от 27 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 404

SONY KDL-43W805C 3D LED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #91

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    А Коди вади ли Ви 5 канален звук при стриим ,при мене всичко пуска на 2 канала или просто не съм попаднал на релииз с 5 канален звук, това и при ТВ и при ползване на андроид бокс.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #92

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от Svetoslavp Виж публикацията
    Мисля, че с КОДИ ще си реша всичките проблеми само имам въпрос към колегата TUISTERa аддоните Exodus Stream All The Sources, Royal We не ги намирам, пробвах в добавки и видео аддини, но не ги намерих и след това пробвах с търсачката и пак не ги намерих,

    Инсталация на Exodus в Kodi (XBMC) | vGuides.net : IT статии,

    ръководства, съвети, уроци, новини




    http://vguides.net/view/246

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    Аз ползвам коди за плейър
    Коди е чудесен мултимедиен център,обаче според мен навигационното му меню,особено на плеяра е адски тъпо,особено ако искаш да превъртиш филма напред или назад...това много ме дразни,иначе вади 5.1 канален звук...а,и се задъхва на 4К съдържание,даже направо си забива здраво....

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #93

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Напред или назад филма се превърта с бутоните наляво и надясно.Лично аз го смятам за супер удобно - натискаш веднъж надясно - превърта с 10 секунди, втори път, превърта с 30 секунди, 3-ти път - с минута, 4-ти път - с 3 минути, 5-ти път с 5 минути. Наляво - същото само че назад. Нагоре и Надолу върти с 10 минути напред или назад. Смятам, че превъртането е доста добро. Не знам дали може да се изключва този метод. Относно аудиото - ползвам аудиото от тв-то само, така че за 5.1 не мога да помогна. В аудио настройките обаче има една настройка , която съм включил в момента - Стерео на всички изходи - предполагам, че тя сваля 5.1-то към стерео, та е възможно от там да е проблема.
    Ивето - коди може да се настрои да работи с външен плейър - влц или мх плейър,дори и с арчос плейъра, което би ти решило проблемите с 4к Малко е сложно, но става чрез advancedsettings.xml файл.

    Svetoslavp, първо се запознай малко повече с коди, за да можеш да боравиш с него за в бъдеще, иначе ще имаш проблеми при евентуални промени по добавките след ъпдейт. Препоръка - инсалираш си фюжън инсталлер от тваддонс.орг , в него ги има въпросните добавки.
    Този пост е редактиран от TUISTERa; 24-12-16 в 19:10.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    16
    #94

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    външен плейър лесно се настройва така External players - Official Kodi Wiki ,но досега с кодито не съм имал проблем,дано с 17-ката да не загрубеят нещата

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    31
    #95

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Здравейте,
    със Сони 50W805 съм, инсталирах Exodus, както е препоръчено в посоченено от Iveto, но когато пусна филм и отида на довави субтитри излиза съобщение "не сте инсталирали услуга за субтитри". Как да се оправи това?

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #96

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от Puls Виж публикацията
    Здравейте,
    със Сони 50W805 съм, инсталирах Exodus, както е препоръчено в посоченено от Iveto, но когато пусна филм и отида на довави субтитри излиза съобщение "не сте инсталирали услуга за субтитри". Как да се оправи това?
    https://poleznobg.com/%D0%B1%D1%8A%D...B7%D0%B0-kodi/

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    31
    #97

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Благодаря,получи се.
    Весели празници!

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #98

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Крайно време е да се направи тема "Андроид тв" и тия неща да се систематизират там

  11. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #99

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Крайно време е да се направи тема "Андроид тв" и тия неща да се систематизират там
    Абсолютно подкрепям! Даже бих помислил за още една - "ТВ Плейъри"! Преди четях за черно, контраст, ъгли, пиксели, съвети за настройки, имаше дори пичове с уреди за калибриране и постваха резултати и замервания. А сега- приложения, кодеци, субтитри и.т.н. Не ме разбирайте грешно, знам че това са важни неща за доста хора, просто смятам, че трябва отделна тема за тях!

    Честита Коледа!
    ... и с извинение за офтопика.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #100

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    За целта, пишете на Крис и поискайте модераторски права.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #101

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Има ли начин бутона NETFLIX да се препрограмира и вместо него да отваря youtube? Може би с някое приложение или ... ?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    301
    #102

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Да, има начин, с външно приложение. Не си спомням името му, но го имаше някъде назад в темата или в общата тема за сони 2016

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    17
    #103

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Има. В някоя от темите имаше начин, като се инсталира едно приложение и бутона се сменя с което си поискаш приложение. Аз го смених и сега ми отваря Kodi, но сега не съм у дома да видя как се казва приложението което се инсталираше.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #104
    Цитат Първоначално публикувано от eclips Виж публикацията
    Има ли начин бутона NETFLIX да се препрограмира и вместо него да отваря youtube? Може би с някое приложение или ... ?

    https://play.google.com/store/apps/details?id=at.pytek.apps.bravia.netflixbuttonchanger

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    15
    #105

    Отговор: SONY KDL-43W805C 3D LED

    Здравейте колеги и за много години, да сте живи и здрави и вие и семействата ви. Имате ли проблем с Exodus прибрах се днес и исках да си пусна новия епизод на Vikings но като цъкна на Exodus нищо не се случва. Къде може да е проблема?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 27 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 12:37
  2. Няколко въпроса за Sony 43w805C
    От Karushkov Teodor във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 04-08-16, 22:12
  3. Покупка на Sony 43w805C
    От niksa във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 18-06-16, 20:44
  4. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 14:37
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе