Страница 20 от 75 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследноПоследно
Резултати от 286 до 300 от общо 1119
Like Tree172Одобрявам

SONY телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #286

    Отговор: SONY телевизори 2019

    kpetrov


    Така и така търсиш подмолен начин да си настроиш Кодито като ми четеш постовете и се опита да ме злепоставиш, НО не цитира поста в който казвам каква е била причината да ми сече Hunter Killer. Ще поправя умишлената ти грешка.


    https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...tml#post915213

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #287

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Не че искам да ви се меся в обсъждането, но няма как да е нормално да се очаква от всеки обикновен потребител да си купи някакъв битов уред и след това да почне проучване с обем на малък научен труд върху материя понякога абсолютно чужда за него, за да го ползва.
    Не го пиша като представител на такава група. Аз от години си ползвам НТРС (малък компютър за мултимедия), който ъпгрейдвам регулярно и нямам проблем да подкарам каквото искам. И с андроид се оправям и с други различни фирмени ОС също на хардуер, телефони, таблети, рутери и т.н. Но на мен това ми е хоби от много години. А нормален потребител почва от нула.

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #288

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Комп като си купиме примерно с ОС Windows има ли някъде упътване за лесно и безпроблемно ползване, няма нали, а се учим с години да го ползваме.

    Същото е и с Андроид, който иска всичко наготово има Tizen и WebOS.

    Като искаме да караме колело докато сме деца какво правим учиме се да го караме а не се оплакваме острани, колко ни е трудно и да обвиняваме колелото или да казваме на този който може да кара че нещо ни лъже, после с автомобила е по същия начин и т.н

    Познавам хора с Сони Андроид тв които ги имат от години и на тях гледат само и единствено телевизия и когато им кажа примерно че имам еди какво си като приложения те ме гледат така че все едно ги лъжа
    Този пост е редактиран от sony 1; 10-02-19 в 14:18.
    kijelmi одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    40
    #289

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Можеш ли да качиш едно видео в Youtube за да видим при теб как върви на коди ТОЗИ и ТОЗИ клип ?
    Мога да ти дам и упътване как да го качиш, че като гледам си доста бос...

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #290

    Отговор: SONY телевизори 2019

    kpetrov

    Кои сте вие

    Нещо забрави да се извиниш за Hunter Killer.
    Този пост е редактиран от sony 1; 10-02-19 в 14:28.

  7. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #291

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Ето от мен клип, 4к,HDR Hunter.Killer.2018.UHD.BluRay.2160p.TrueHD.Atmos.7.1.HEVC.REMUX-FraMeSToR е филма.Свален предварително на харда на компютъра,откъдето го пускам през Serviio. Малко и аз съм сниман и на аудио жената мие съдовете, но може да се види как върви. Movian е плеара.
    https://youtu.be/tMElDFz9Gsc
    Коди нещо не можа да види медиа сървъра. Иначе филма върви най-добре с мувиан и VLC. Със стоковия прекъсваше, а с арчос изобщо не тръгна. Странното е че всички плеари съм ги направил да фитват(пълнят) екрана, но този филм въпреки това си вървеше на лента в средата, което по принцип го мразя много.
    Обърнете внимание на скоростта на връзката необходима за гладко вървене на 4к долби атмос филм...
    Този пост е редактиран от felipe; 10-02-19 в 15:17.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #292

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Защо ти е медиен сървър? Предимство на KODI, Movian и т.н. е, че "виждат" споделените от компютър/лаптоп папки директно чрез SMB. Колкото до формата, почти всички филми са 21:9, а дисплея на телевизора е 16:9 - така че правилното изобразяване е с черни ленти отгоре и отдолу, иначе се нарушават пропорциите на видеото.
    Този пост е редактиран от Frogst; 10-02-19 в 15:32.

  10. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #293

    Отговор: SONY телевизори 2019

    SMB какво ли не правих, но не тръгва,майната му, затова ползвам Serviio, иначе знам за съотношенията, но предпочитам да реже малко от страни, но да ми е пълен екрана, ненавиждам ги черните ленти отгоре и отдолу.

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #294

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Koйто е с Windows 10 както аз не може да подкара SMB на Коди.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #295

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Някой правил ли е тест на wi-fi с 5гхц рутер да върже тв с него и да гледа 4к филм от компа по wi fi?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    57
    #296

    Отговор: SONY телевизори 2019

    И с WIndows 10 през SMB може. Прочетете как да пуснете версия 1 на SMB портокола.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    40
    #297

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Koйто е с Windows 10 както аз не може да подкара SMB на Коди.
    За пореден път показваш колко си бос. Вижда се, че от техника хал хабер си нямаш, но иначе съвети даваш наляво и надясно. Всичко си работи - тествано лично.

    Цитат Първоначално публикувано от Nikito82 Виж публикацията
    Някой правил ли е тест на wi-fi с 5гхц рутер да върже тв с него и да гледа 4к филм от компа по wi fi?
    Да , аз съм се вързал на 5ghz мрежа и се закачам на 860 mbps. Някои 4к филми вървят прилично, други започват едно буфериране и е изнервящо.

  16. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #298

    Отговор: SONY телевизори 2019

    kpetrov

    Oбутия я ми покажи къде го пише това SMB и Windows 10

    Защото за пореден път се изказваш като за Hunter Kilier

    Пишеш неща които са ти удобни но си новобранец отвсякъде

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #299

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от kpetrov Виж публикацията
    За пореден път показваш колко си бос. Вижда се, че от техника хал хабер си нямаш, но иначе съвети даваш наляво и надясно. Всичко си работи - тествано лично.



    Да , аз съм се вързал на 5ghz мрежа и се закачам на 860 mbps. Някои 4к филми вървят прилично, други започват едно буфериране и е изнервящо.
    Това от компа по мрежа като гледаш или през коди? Ако е през мрежата, значи пак няма смисъл и от 5гхц, ще си иска кабел

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #300

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от kpetrov Виж публикацията
    За пореден път показваш колко си бос. Вижда се, че от техника хал хабер си нямаш, но иначе съвети даваш наляво и надясно. Всичко си работи - тествано лично.



    Да , аз съм се вързал на 5ghz мрежа и се закачам на 860 mbps. Някои 4к филми вървят прилично, други започват едно буфериране и е изнервящо.
    Тва с буферирането всички го знаем, досега разправяше как си гледал всички 4к по мрежата безпроблемно
    Не спираш да си измисляш

    Всичките ти знания и сравнения са вятър и мъгла.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от baibradar Виж публикацията
    И с WIndows 10 през SMB може. Прочетете как да пуснете версия 1 на SMB портокола.
    Пуснал съм всичко не става.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 75 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11
  2. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе