Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 2 от 99 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1478

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #16

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Toshiba 32RL838 също не ги подкарва без подготовка - трябва субтитрите да ги вграждам в картината или да ги конвертирам. А Хитачито безпроблемно си ги извежда. За тази Тошиба имах някои съмнения за звука и пак съм изненадан - същият е необичайно дълбок и силен за тв. При Тошибата звукът е много по-добър от този на 24-инчовото Хитачи. За картината - и двата са Full HD, с добри възможни донастройки. Хитачито може и видеозаписи да прави - а Тошибата има други екстри - касаят мрежови и интернет възможности. И аз обаче не зная тези неща колко често ще се ползват.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #17

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Както писа joro_d:
    Само на моя ли tv(sl863g) след ъпдейта се прецака youtube ?
    Вече работи само на някаква ниска резолюция и насича.

    И при мен е така, не съм сигурен дали е от ъпдейта, не съм гледал Youtube скоро, и също така не направих system reset, може и от това да е.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    59
    #18

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте,вчера се измъчих със 40TL838 и подкарването на 3D,нещо не се получава,има някаква разлика със очила и без тях,но само те заболяват очите.Видеото е радеон 4570,кабела не знам как да разбера коя версия е,пускам през TotalMedia Theatre,от бутона на дистанционното за 3D пробвах и във двете положения.Направи ми и впечатление,че максималната резолюция която ми дава е 720p,да не би там да е проблема?Ще се радвам някой да помогне със съвети да го подкарам като хората

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #19

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Недей да се мъчиш. Картата не поддържа 3D. Трябва ти минимум 5-а серия.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    59
    #20

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Ясно,благодаря за отговора.

  7. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #21

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Потвърждавам, изпробвано е - Не може.
    Благодаря за информацията! Трябва да заложа на вграждане на субтитрите в картината, което не е много бърза и лесна процедура май, май...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    36
    #22

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil
    Недей да се мъчиш. Картата не поддържа 3D. Трябва ти минимум 5-а серия.
    Аз съм съм същия телевизор, картата ми поддържа 3д, но кто пускам през тотал медиата има някои настройки който си стоят неактивни и не мога да ги подкарам, за да се поличи ефекта.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    20
    #23

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от 4o4o
    Както писа joro_d:
    Само на моя ли tv(sl863g) след ъпдейта се прецака youtube ?
    Вече работи само на някаква ниска резолюция и насича.

    И при мен е така, не съм сигурен дали е от ъпдейта, не съм гледал Youtube скоро, и също така не направих system reset, може и от това да е.
    Интересното е, че и при мен, макар и със старичка вече Toshiba 40WL768G се прецака YouTube. Не мога да подкарам клипче с по-голяма резолюция от 240p, а преди ъпдейта съм пускал и клипчета с HD качество.
    Бих бил благодарен ако някой предложи решение на проблема.
    Да уточня, че при опит за насторйка качеството на клипа, въобще не се появяват опционални резолюции, освен най-малката - 240p.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    122
    #24

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от NeRoX
    Благодаря за информацията! Трябва да заложа на вграждане на субтитрите в картината, което не е много бърза и лесна процедура май, май...
    Няма ли DLNA телевизора? Ако има,вържи го с компютъра и инсталирай "Домашний медиа сървър",с него вървят субтитрите (моя е SL863G и всичко е ОК с този сървър,с изключение на ХД филми и клипове).

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #25

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от bager
    Интересното е, че и при мен, макар и със старичка вече Toshiba 40WL768G се прецака YouTube. Не мога да подкарам клипче с по-голяма резолюция от 240p, а преди ъпдейта съм пускал и клипчета с HD качество.
    Бих бил благодарен ако някой предложи решение на проблема.
    Да уточня, че при опит за насторйка качеството на клипа, въобще не се появяват опционални резолюции, освен най-малката - 240p.
    Значи Youtube пак са прецакали работата, преди време имаше проблем с възпроизвеждането на клипчета от медияплейерът Xtreamer pro, сега явно същото се случва и с телевизорите. Трябва да се пише до съпорта на Toshiba.

  13. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #26

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от boy123
    Няма ли DLNA телевизора? Ако има,вържи го с компютъра и инсталирай "Домашний медиа сървър",с него вървят субтитрите (моя е SL863G и всичко е ОК с този сървър,с изключение на ХД филми и клипове).
    Силно се съмнявам, че има DLNA. Това би трябвало да е някакъв вид мрежов вход? Как мога да проверя?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    4
    #27

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Уважаеми знаещи, с интерес прочетох доста неща във форума за телевизори,и вкл отнасящите се до тел.Тошиба,Първия ми въпрос:
    В този линк http://eu.consumer.toshiba.eu/en/products/tv/32HL833 е посочено опресняване 100хц. а другаде го срещнах 50, този модел е на промоция и определено съм се загледал в него
    2/Моля за вашия коментар,плюсове и недостатъци, проблеми , помещението в което ще се гледа е подходящо за 32 инча. Някой който го е ползвал също ще ми бъде полезна информацията -от първа ръка !
    Благодаря на отзовалите се предварително!

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #28

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Zdravko2
    Уважаеми знаещи, с интерес прочетох доста неща във форума за телевизори,и вкл отнасящите се до тел.Тошиба,Първия ми въпрос:
    В този линк http://eu.consumer.toshiba.eu/en/products/tv/32HL833 е посочено опресняване 100хц. а другаде го срещнах 50, този модел е на промоция и определено съм се загледал в него
    Модела 32HL833 е с реални 50Hz.
    http://www.lcd-compare.com/gamme-tos...line-up-52.htm
    Active Motion Rate - е сбор от 100Hz-ов панел и вмъкване на искуствено генерирани кадри.
    100Hz-вите модели започват с модели ТL833, SL833 и нагоре.

  17. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    4
    #30

    Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Не че ми е ясно как така генерира искуствено кадри но...явно го прави и ... благодаря за отговора!А относно достойнствата и слабостите на модела ! В техномеркета в който го гледах вече няма бройки/от повече от две седмици/ и мога да си го поръчам през онлайн магазина им!Тогава може би ще трябва да разчитам и повече на късмета си-след като няма да го пробват пред мен !То не че това всичко решава!Отделно няма да мога да видя мактицата каква е ! Друг въпрос -преди дни и Самсунг и Ел Джи и Тошиба в техномаркета сменях канали -с дистанционното-защо има около 3сек време за реакция при смяната им -продавача обяснява че е нормално да е така?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 99 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 20:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 19:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 17:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе