Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 52 от 99 ПърваПърва ... 242505152535462 ... ПоследноПоследно
Резултати от 766 до 780 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #766

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от sonaki Виж публикацията
    Ако ще гледаш HD телевизия търси нещо Full HD! Toshiba доста добре се справят и с SD телевизията в сравнение с другите марки. Аз като гледам SD телевизия се вижда кристално на Full HD телевизор без никакви пиксели и при гледане на по малко от метър.
    Не е нужно 32" ТВ да е 1920х1080
    Няма да забележиш видима разлика в картината, при диагонал на телевизора по-малък от 37 инча

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    243
    #767

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    купих телевизорчето,ок,обаче български субтитри не четяло

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #768

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от oska Виж публикацията
    купих телевизорчето,ок,обаче български субтитри не четяло
    А защо не попита за субтитрите преди да го купиш ?
    Все още може да го върнеш в магазина и да го замениш с друг модел или марка на същата
    (или по-висока цена с доплащане)

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    243
    #769

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    о не,не.И така си ме устройва.тънък,евтин а и на кредит с 0лв оскъпяване.ще си ги пускам филмите с кабел

    - - - Обновено - - -

    хммм.. субтитрите някакси ги подкарах,въпреки че са малки,някой знае ли как да ги редактирам за по-големи.А часовника така и не намерих как да настроя и да изкарам да ми се вижда на екрана.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    53
    #770

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    здравейте,някои може ли да ми каже нещо повече за TOSHIBA46tl938 ,днес отидох с мисълта да си купя телевизор от друга марка,но видях тошибата,този за които се запътих е 42'' а тошибата е 46'' на същата цена в момента....някои които притежава този модел или разбира от него ако може да сподели дали става.......за гледане на мачове(100hz ли е),дали чете почти всичко от флашка с субтитри,3д не ми е супер важно,но като го има ще се възползвам....и как се държи на СД сигнал,защото ще гледам основно от цигрова кабелна тв.....мерси предварително...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #771

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от laptoo Виж публикацията
    здравейте,някои може ли да ми каже нещо повече за TOSHIBA46tl938 ,днес отидох с мисълта да си купя телевизор от друга марка,но видях тошибата,този за които се запътих е 42'' а тошибата е 46'' на същата цена в момента....някои които притежава този модел или разбира от него ако може да сподели дали става.......за гледане на мачове(100hz ли е),дали чете почти всичко от флашка с субтитри,3д не ми е супер важно,но като го има ще се възползвам....и как се държи на СД сигнал,защото ще гледам основно от цигрова кабелна тв.....мерси предварително...
    46" (117 CM) 3D LED LCD ТЕЛЕВИЗОР,FULL HD, РЕЗОЛЮЦИЯ 1920 X 1080p,SMART TV - ИНТЕРНЕТ (ОТВОРЕН БРАУЗЪР),EDGE LED, ACTIVE BACKLIGHT CONTROL,2D КЪМ 3D КОНВЕРТИРАНЕ,200 Hz ACTIVE MOTION RATE,ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ 1 000 000 :1 ,ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ 8 ms,RESOLUTION+, 24p MODE, СВЕТЛИНЕН СЕНЗОР AUTOVIEW,DOLBY DIGITAL PLUS, ЗВУКОВА МОЩНОСТ 2 Х 10 W,ЦИФРОВИ ТУНЕРИ - DVB-T/C,USB ЗАПИС ВЪРХУ ВЪНШНИ USB НОСИТЕЛИ,USB МЕДИЯ ПЛЕЙЪР (МУЗИКА, ФИЛМИ, СНИМКИ)DLNA, WI-FI READY, LAN,ВХОДОВЕ: HDMI X 4, PC, COMPONENT, SCART, AV,
    Аз имам 46TL933G, но разликата между двата е само сателитния тунер и отворения браузър при 938, иначе всичко си върви от флашка , но трябва да се преправят малко субтитрите и mkv-тата защото не може да възпроизвежда DTS звук но цялата работа е за по 5 мин. на филм и то ако е 3D понеже са много големи, иначе съм доволен от телевизора.
    Този пост е редактиран от Plamen Petrov; 17-12-12 в 10:48.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    11
    #772

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от oska Виж публикацията
    хммм.. субтитрите някакси ги подкарах,въпреки че са малки,някой знае ли как да ги редактирам за по-големи.А часовника така и не намерих как да настроя и да изкарам да ми се вижда на екрана.
    Скоро си взех 40HL933 - там проблема беше, че трябва да са UTF-8 - и тук ли е такъв?
    И този го заглеждам, какво ти е мнението след няколко дена ползване?
    Този пост е редактиран от hmhristov; 17-12-12 в 16:45.

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    8
    #773

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Взех на баща ми 26" модел EL933G. Повечето канали ги пуска на 4/3. Сменям ги на 16/9 и като се върна отново тях и те пак са 4/3. Как става запаметяването? Той ползва кабелна ТВ.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-12-12 в 16:10.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #775

    Отговор: Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте! Аз съм със Toshiba 40VL748 и искам да попитам за един уред , който видях в продавалника . Така наречения компютър за телевизор . Искам да разбера дали ако си взема наистина ще стане като SmartTV с приложения и Интернет той си има интернет и така, но е само YouTube и няма Wi-Fi , а в продавалника пише че ще има и Wi-Fi . Ето и линк КОМПЮТЪР ЗА ТЕЛЕВИЗОР!!! ПРЕВЪРНЕТЕ ТЕЛЕВИЗОРА СИ В КОМПЮТЪР С OS ANDROID - 8682609 | Електроника, битова техника - Компютри, периферия - Компютри, лаптопи . Благодаря предварително.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #776

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Интересува ме дали новите модели Toshiba и по-специално 46TL968G поддържат NTFS през USB?
    За кирилските субтитри разбрах, че трябва да се прекодират в UTF8.
    Не можах да намеря User manual за тази серия, а в това за 46TL963G пише, че поддържа само FAT16/32.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    243
    #777

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от hmhristov Виж публикацията
    Скоро си взех 40HL933 - там проблема беше, че трябва да са UTF-8 - и тук ли е такъв?
    И този го заглеждам, какво ти е мнението след няколко дена ползване?
    нямам голям опит с лед телевизори ,а и гледам на кабеларка.когато пусна от флашка си е много по-хубава картина.който и тв да ми беше на подобна оферта щях да взема.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #778

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Интересува ме дали новите модели Toshiba и по-специално 46TL968G поддържат NTFS през USB?
    За кирилските субтитри разбрах, че трябва да се прекодират в UTF8.
    Не можах да намеря User manual за тази серия, а в това за 46TL963G пише, че поддържа само FAT16/32.
    \

    Аз имам TOSHIBA 46TL933G нямам проблем , флашката ми е във формат NTFS, би трябвало и на 968 да си върви все пак е по нов.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    127
    #779

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Aз съм с TOSHIBA 46TL963G и съм му закачал 500 gb HDD NTFS,никакъв проблем!

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    2
    #780

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте ! И аз да задам един въпрос за субтитрите за LED Toshiba 32EL933G - субтитрите си ги оправям с Notepad във формат Unicode и си вървят без забележка,но с твърде ситен шрифт...Та въпроса ми е може ли да се коригира шрифта на този модел? Когато им променям енкодинга в Notepad им променям и шрифта с по голям ,но няма промяна,като сложа флашката в телевизара.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 52 от 99 ПърваПърва ... 242505152535462 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе