Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 79 от 99 ПърваПърва ... 2969777879808189 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,171 до 1,185 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1171

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от goodofwar Виж публикацията
    Здравейте приятели, спрял съм се на този модел TOSHIBA 46TL963G :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Какви са вашите мнения, какво е качеството на картината и като цяло заслужава ли си телевивизора?
    Ще се самоцитирам:
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post618547

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    46
    #1172

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    От какво разтояение трябва да се гледа, защото разполагам с 2.5-3 метра.

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1173

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от goodofwar Виж публикацията
    От какво разтояение трябва да се гледа, защото разполагам с 2.5-3 метра.
    За 46", разстоянието е подходящо.

  5. Krasimir Pavlov Beleg
    Guest
    #1174

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от goodofwar Виж публикацията
    Здравейте приятели, спрял съм се на този модел TOSHIBA 46TL963G :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Какви са вашите мнения, какво е качеството на картината и като цяло заслужава ли си телевивизора?
    Няма вграден wifi ако това ти е нужно всепак има смартменю .... трябва ти wifi през усб-то .... нужен ли ти е dvb-S ... за сателит ако не другия вариянт 46TL938 без G .... тия с G нямат вграден вифи на една цена са пък

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    46
    #1175

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Кой друг? И ако найстина са еднакви, а тоя има и dvb-S не е ли по-добре него да взема? Не че ми трябва това, но щом го има.. няма да натежи.

  7. Krasimir Pavlov Beleg
    Guest
    #1176

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от goodofwar Виж публикацията
    Кой друг? И ако найстина са еднакви, а тоя има и dvb-S не е ли по-добре него да взема? Не че ми трябва това, но щом го има.. няма да натежи.

    Ти четеш ликакво сам написал ..... Няма вифи (безйичен интернет ) .... трябва ти усб който струва мисля че беше над 40 лв ..... ко епредпочиташ ..... да има сателитен тунер или да има безжичен интернет да си го свързваш с рутера ?????
    Имат и други разлики и прилики наи вече Препоръчвам 46TL938 без G ....

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    46
    #1177

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Благодаря за бързите и адекватни отговори! Утре отивам да го гледам как предава - TOSHIBA 46TL938 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1178

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    @Krasimir Pavlov Beleg
    моля те не се бъзикай с българския език да не те изпрати админа в детската градина.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    46
    #1179

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте, ходих в Техномаркет видях я Тошибата 46 инча, да ви кажа честно не ми хареса как предава... Повече ми допадна една друга тошиба, която беше 40 инча с wi-fi. Ще си запиша на флашка един футболен мач, някой 3D филм и ще отида отново.

  12. Krasimir Pavlov Beleg
    Guest
    #1180

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от goodofwar Виж публикацията
    Здравейте, ходих в Техномаркет видях я Тошибата 46 инча, да ви кажа честно не ми хареса как предава... Повече ми допадна една друга тошиба, която беше 40 инча с wi-fi. Ще си запиша на флашка един футболен мач, някой 3D филм и ще отида отново.

    Да беше казал модела на тая Тошиба която си видял ...... предполагам говориш за 40TL938....

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    46
    #1181

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Мисля, че да, защото те бяха една до други, 2 Тошиби по 40 инча и ми казаха, че едната няма wi-fi

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    9
    #1182

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    - Аз взех тази- Tochiba 46YL863G и мога да твърдя, че едва ли има по- добра картина от нея!
    Моят въпрос е какво да включа за по-мощен звук?
    Да уточня за звука. Този от Тошибата е с повече високи. Аз искам силен бас. Ако включа рисъйвър с колони към дигитал аудио изход, ще бъда ли удовлетворен?
    Благодаря предварително на всички компетентни отговори!
    Този пост е редактиран от mitboi; 03-04-13 в 18:22.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,588
    #1183

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Ползвай оптиката или HDNI(ARC) към ресивъра .

  17. Krasimir Pavlov Beleg
    Guest
    #1184

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от mitboi Виж публикацията
    - Аз взех тази- Tochiba 46YL863G и мога да твърдя, че едва ли има по- добра картина от нея!
    Моят въпрос е какво да включа за по-мощен звук?
    Да уточня за звука. Този от Тошибата е с повече високи. Аз искам силен бас. Ако включа рисъйвър с колони към дигитал аудио изход, ще бъда ли удовлетворен?
    Благодаря предварително на всички компетентни отговори!
    Мдааа по добър е ама и цената му е по добра нали се сещаш ...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от goodofwar Виж публикацията
    Мисля, че да, защото те бяха една до други, 2 Тошиби по 40 инча и ми казаха, че едната няма wi-fi
    46ТL938 / 40tl938 ........са еднакви разлика с голямината има само ..... ако е RL например .... или накрая G да има тогава има разлики ......

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    9
    #1185

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Благодаря за бързата реакция! Не съм купил още ресивъра, спрял съм се на това YAMAHA HTR-3065 TITAN :: Ресивъри :: Ресивъри :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria, но дали ще остана доволен се чудя. Лаптопът ми е свързан с Тошибата чрез HDMI кабел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 79 от 99 ПърваПърва ... 2969777879808189 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе