Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 44 от 99 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследноПоследно
Резултати от 646 до 660 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    16
    #646

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    и при мен таймера не работи (тл 933)само ако докосна някое копче се изключва.Ама как да стане ако съм заспал

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    1
    #647

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте , искам да попитам за модела 32LV933 дали е добър.В Мтел го подаряват при подписване на договор и се чудя дали си заслужава да се вземе.Нямам си и понятие от тази техника.Моля за съвет.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    51
    #648

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от chervenia2 Виж публикацията
    и при мен таймера не работи (тл 933)само ако докосна някое копче се изключва.Ама как да стане ако съм заспал
    Провери с кой софтуер си. Аз го сменях с последния наличен и не виждам да има проблем.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #649

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3


  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #650

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от chervenia2 Виж публикацията
    и при мен таймера не работи (тл 933)само ако докосна някое копче се изключва.Ама как да стане ако съм заспал
    Два начина:
    1.Задаваш настройките за пестене на ел.енергия.
    2.С помощта на досадното устройство-жена.
    svetlio1 и chervenia2 харесват това.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #651

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от gunner Виж публикацията
    Здравейте , искам да попитам за модела 32LV933 дали е добър.В Мтел го подаряват при подписване на договор и се чудя дали си заслужава да се вземе.Нямам си и понятие от тази техника.Моля за съвет.
    Картината му не е нещо впечатляващо и става за детската или за кухнята. Винаги когато фирмите правят "подаръци", купуват големи количества телевизори от най ниските класове, освен това цената на "подаръка" винаги е калкулирана в цената на продукта който ти предлагат. На този свят безплатни неща няма...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    76
    #652

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте,
    Поставям и тук въпроса си след като в друг подобен форум нямаше реакция. Така:
    Колебая се между следните два модела на Тошиба: 32LV933G и 32RL933G.
    Първият е lcd, а пък вторият е led lcd, като и двата трябва да са тазгодишни (цифра 9).
    Цените им са по 699 лв., но за първия има и on-line отстъпка.
    И двата са Full HD, но вторият има и няколко екстри допълнително:
    DLNA, WI-FI READY, ETHERNET-LAN. Насочил съм се към него.
    Първи въпрос: как се държи usb плеера: чете ли субтитри на кирилица? или трябват фокуси да се прилагат.
    Втори въпрос: проблеми с неравномерност на подсветката при Тошиба по принцип има ли?
    Иначе сигналът ще бъде цифров и HD от Net1.
    PS. От по-горния пост на Христослав разбирам мнението му за 32LV933G. Остава второто ТВ.
    Благодаря!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #653

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    DLNA, WI-FI READY, ETHERNET-LAN-тези екстри са ти за бяс.И двата са 50 херца и с бавна матрица.Някои момчета казват,че LCD е по-дълъг живот от LED LCDто,но LED са с по-хубав дизайн.Вземи по-евтиния LV или сложи още някой лев за TL.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    227
    #654

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    здравейте.някой може ли да ми каже как да си настроя видеокартата да вържа тел с компа.тошиба РЛ 838.свързвам ги ама ми излиза само снимката на десктопа.явно иска настрйки.мерси.ако е сложно не ми се захваща да не прецакам нещо.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #655

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Момчета,някой взимал ли е от Карфур Тошиба 46TL963G? Комшийче иска такъв (хареса моята 40ска,предполагам щото са евтинджос),та ме интересува дали е с К ​матрица-Самсунг (Кто е на стикера на гърба на ТВто)?

    Комшийчето си взе 46"TL963,с К матрица-Самсунг е;разликата с моя 40TL933 е,че има вход за сателит/сат.тунер,е и размера и цената де.Но...направи ми лошо впечатление някакъв неприятен лаг при 46цата,като екран на фотоапарат-шавнеш ли го,маже,докато се фокусира.Момчето гледа на Булсатком,чрез скарта.Махнах му излишните настройки,актив вижъна на макс и се тая.Ако и при други момчета с 46" е така-горещо не ви го препоръчвам!
    Този пост е редактиран от johny01; 14-10-12 в 16:40.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #656

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    За тези които възнамеряват да си купят телевизор Тошиба TL933...В момента 933 и 963 са на една и съща цена. Препоръчвам ви 963

    TOSHIBA 46TL933G :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria 1299 лева
    TOSHIBA 46TL963G :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria 1299 лева
    TOSHIBA 46TL938 :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria 1599лева

    Ето ви едно сравнение на трите модела от серия TL
    Toshiba Europe GmbH - Produktvergleich

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    127
    #657

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    От няколко дни имам Toshiba 46TL963G.Пъпрвте ми впечатления са положителни,въпреки че два дена си поиграх докато му настроя цветовете по моя вкус понеже с фабричните настройки картината имаше зеленикав отенък който много ме дразнеше.Искам да попитам как мога да свържа компа с toshibata в вътрешната мрежа,понеже виждам компа като сървър но нямам достъп.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #658

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    radovan1973
    Честито , инсталирай си на компа DLNA сървър
    https://forum.setcombg.com/dlna-%D0%...%BD%D0%B5.html

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    11
    #659

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте, искам да попитам нещо за телевизора си 42SL863G. Абонат съм на цифрова кабелна телевизия със CAM модул. Случва се, вече почти всеки ден, при стартирането на телевизора да се появява съобщение със съдържание от сорта на "Променена информация на предаването. Желаете ли повторно сканиране?" Отдолу има два бутона: Да и Не, като по подразбиране е избран Да, т.е. ако си разсеян, каквато е съпругата ми, натискаш Да и не можеш да гледаш тв докато не сканираш наново програмите! Възможно ли е да се зададе някъде настройка да не пита за това нещо всеки път? Аз търсих сериозно и не намерих, та реших да попитам, че ми писна вече!
    Този пост е редактиран от gunoff; 17-10-12 в 22:58.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #660

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Настройка - Настройки DTV - Актуализация в режим на готовност - изкл.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 44 от 99 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе