Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 49 от 99 ПърваПърва ... 39474849505159 ... ПоследноПоследно
Резултати от 721 до 735 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    10
    #721

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Има начин.Отиваш в настройки на Ю ТУБ. Ще ти се отворят две полета.Отиваш в полето за географски регион и натискаш ОК.В ляво ще ти се появи STANDDART VIEU.Стрелка наляво върху него,ОК и си готов.Това Е ЗА 42SL 863

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #722

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от bo4eto Виж публикацията
    Има начин.Отиваш в настройки на Ю ТУБ. Ще ти се отворят две полета.Отиваш в полето за географски регион и натискаш ОК.В ляво ще ти се появи STANDDART VIEU.Стрелка наляво върху него,ОК и си готов.Това Е ЗА 42SL 863
    Къде,аджеба,са тия ютуб настройки за ТЛ933?И аз омармаладих нещата,а искам да мина на стандартен изглед и да стигна до гугъл.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    257
    #723

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    И аз това се чудя... че нещо при мене няма такива "екстри".. Единственото за което се сещам е,че нали си влизаме през акаунт който имаме в тубата- та там нали променяха дизайна нещо, и доста хора се оплакваха,че са на новия,а други,че са на стария, да не би така да ни излиза тубата,защото така ни е настроен самият акаунт в youtube?

    A иначе ето това ми е екрана на тубата в мометна:

    youtube.jpg
    П.С. Да ама не... излезнах от акаунта си.. и положението е същото

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #724

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Този,предполагам,е RL.TL е същата работа,но на бг.Май още при първото влизане в ютуб натиснах на тоя изглед,а имаше и друг и не мога да променя нещата.Момчетата казват да му врътнем едни заводски настройки,но се притеснявам да не се омармаладят каналите и после цял ден(най-малко) да се занимавам с тях.Дайте акъл,моля!

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    257
    #725

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Мдаа сега,като се замисля и аз при първото влизане направих тая магария

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    32
    #726

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Някой може ли да ми разясни какво е това "CI информация"? Може ли да се изключи, за да не ми го показва всеки път като сменям канал?



    Благодаря

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #727

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от FreeSoul Виж публикацията
    Някой може ли да ми разясни какво е това "CI информация"? Може ли да се изключи, за да не ми го показва всеки път като сменям канал?



    Благодаря
    Предполагам си с CA модул, съдейки по шота, който си дал.
    Това съобщение по принцип се появява, когато имаш кодиран канал, който не отваряш поради простата причина, че не ти влиза в абонаментния план.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #728

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Аз съм с 40RL938. Стана ми странно, че някой си търсят wifi dongle или явно има подмодел без wifi, но моя си има и си хваща ок, като рутерът е през 2 бетонни стени. Единственото забавяне беше при намирането на рутера в началните настройки но после сигнала си е стабилен.

    Имам въпрос за skype. Тръгва си ок няма грижи, но за разговори иска естествено камера. Ако някой го е подкарвал да сподели с какъв модел камера, защото в нета намерих само в сайта на skype и там дори за марка Toshiba няма отбелязан модел, въпреки че по разни форуми казват че и за модел самсунг стават.
    Skype TV webcam and Skype-ready blu-ray player bundles - Skype Shop

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #729

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    На TL/RL938 може да са сложили вграден WIFI,но не ми се вярва.933ките-нямат,както и нямат отворен браузър,за разлика (поне така си мисля) от 938.Надявам се да пуснат ъпдейт на 933 с браузър,защото съм с такъв ТВ.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-12-12 в 17:17.

  12. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #730

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от johny01 Виж публикацията
    На TL/RL938 може да са сложили вграден WIFI,но не ми се вярва.333ките-нямат,както и нямат отворен браузър,за разлика (поне така си мисля) от 938.Надявам се да пуснат ъпдейт на 933 с браузър,защото съм с такъв ТВ.
    Не вярвам с ъпдейт да отворят браузър или скайпа , поне не пишат в официалния сайт , освен за възможност за запис от USB и WIDI след ъпдейт от втората полвина на 2012 .

    USB Video Recording - Yes (via FW-update as of mid 2012) (dep. on country availability)[/TD]
    Wireless Ready (Toshiba WiFi Dongle required)

    Wireless Display (WiDi) - Yes (via FW-update as of mid 2012)
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-12-12 в 17:21.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    3
    #731

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    В момента TOSHIBA 32SL833G е на цена 699 лв : TOSHIBA 32SL833G :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Струва ли си да го взема, или да се насоча към по-ниска серия, но тазгодишен модел?

  14.  
     
  15. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #732

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от palladium Виж публикацията
    В момента TOSHIBA 32SL833G е на цена 699 лв : TOSHIBA 32SL833G :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Струва ли си да го взема, или да се насоча към по-ниска серия, но тазгодишен модел?
    По-добре се насочи към по-голям размер- събери още малко за нещо като това :
    TOSHIBA 40TL938 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Този модел TOSHIBA 32SL833G от миналата година вероятно е мостра .

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #733

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от nkd Виж публикацията
    Не вярвам с ъпдейт да отворят браузър или скайпа , поне не пишат в официалния сайт , освен за възможност за запис от USB и WIDI след ъпдейт от втората полвина на 2012 .

    USB Video Recording - Yes (via FW-update as of mid 2012) (dep. on country availability)[/TD]
    Wireless Ready (Toshiba WiFi Dongle required)

    Wireless Display (WiDi) - Yes (via FW-update as of mid 2012)
    Че те фирмуера за отворения браузър го имат-сложен на 938,ама е няква маркетингова простотия,та не са го пуснали и на 933 като ъпдейт.

  17. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #734

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Всъщност тази година **8 се явява с повече екстри от **3 , има автокалибрация , въпросния отворен браузър / нямам представа точно какво може или не / , Скайп и вграден WiFi адаптер, само за 50лв. отгоре . Впрочем , ако някой е "разцъквал" този браузър нека сподели какво точно може .
    Аз доста се порових , но не открих из нета вариант за отваряне на някои от тези екстри при 933/963 , защото си мисля , че някои от тях е възможно да се отварят от сервизното меню . Все пак ще следим дали няма да решат да пуснат вариант с ъпдейт , ако разбира се този браузър си заслужава усилията .
    Нека , ако някой има по-подробна информация по този въпрос да пише !

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    227
    #735

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    а рл 838 има ли ъпдейт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 99 ПърваПърва ... 39474849505159 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе