Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 50 от 99 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #736

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от nkd Виж публикацията
    Аз доста се порових , но не открих из нета вариант за отваряне на някои от тези екстри при 933/963 , защото си мисля , че някои от тях е възможно да се отварят от сервизното меню .
    Тези модели май са на различни шасита....

    Цитат Първоначално публикувано от mecha Виж публикацията
    а рл 838 има ли ъпдейт.
    Не! Има за RL833
    Toshiba : Download Centre

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #737

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от nkd Виж публикацията
    Всъщност тази година **8 се явява с повече екстри от **3 , има автокалибрация , въпросния отворен браузър / нямам представа точно какво може или не / , Скайп и вграден WiFi адаптер, само за 50лв. отгоре . Впрочем , ако някой е "разцъквал" този браузър нека сподели какво точно може .
    40RL938 закупен наскоро. WiFi-то си работи без проблем. Не съм пробвал още DLNA (HomeServer итн) но HD клипове от youtube приложението вървят без засичане и изчакване да зарежда и други проблеми. Браузърът не знам какви са били ограниченията за да знам какво да тествам и да споделя. Oтваря си без проблем google, abv, dir. Малко криво е навигирането през дистанционното, а и нямам все още мишка да пробвам. Казаха ми че тръгват всякакви мишки и клавиатури дори wireless (не bluetooth ест.). Утре ще ходя да си взема една, както и камера да видим дали ще тръгне скайпа. Намерих из някакъв форум, да цитират toshiba support, че skype трябва да работи с всяка usb skype certified camera и не е нужно да е 150$. Ще споделя като изтествам.

    Имам проблем с аудио потоците на канали, които имат такива. Даден канал примерно Travel Channel HD си върви на англ., мога да го превключа на БГ, но не се запомня. След като премина на друг канал и се върна обратно на този, той пак си е на англ и пак трябва да превключвам итн. Знам че примерно на Samsung това се оправя от audio settings -> country, но тук такава опция не намирам. Мои приятел смята, че проблемът е в доставчика - по точно в станцията, от която се подава сигнала с грешни мета данни или нещо такова. Някой да има повече инфо?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    51
    #738

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Настройка -> Системна настройка -> Настройки DTV -> Субтитри и аудио

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #739

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Goalkeeper Виж публикацията
    Настройка -> Системна настройка -> Настройки DTV -> Субтитри и аудио
    Мерси, много! Явно от много ровене по настройките тотално съм ослепял :rolleyes:

    Иначе skype не тръгна с logitech c270 (skype certified camera). Явно си трябва tv camera.
    Пробвах безжична мишка, веднага захапа, никакви грижи, супер удобно за браузване. Браузърът си поддържа български, cookies, javascript, има си favorites, приличен е.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    11
    #740

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Трябва ми бръмчилка за в спалнята - като ме изгонят отвсякъде, да има къде да си гледам мача Не искам да изстрелвам совалки, просто малко телевизорче...
    Някакво мнение за TOSHIBA 23EL934G ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #741

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте, имам TOSHIBA 46TL933G отскоро и се чудя дали да му ъпдейтна софтуера, може ли някои да ми каже дали може да се усложни нещо след упдейта , освен че повреме на упдейта не трябва да спира тока и не трябва да се пипа нищо по телевизора. И дали ще има някаква разлика в нещо след като го упдейтна? Благодаря...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    5
    #742

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Petrov Виж публикацията
    Здравейте, имам TOSHIBA 46TL933G отскоро и се чудя дали да му ъпдейтна софтуера, може ли някои да ми каже дали може да се усложни нещо след упдейта , освен че повреме на упдейта не трябва да спира тока и не трябва да се пипа нищо по телевизора. И дали ще има някаква разлика в нещо след като го упдейтна? Благодаря...
    Може да има поправени грешки в превода, че на доста места се срещат. При мен при обновяването се оправи проблема при който екрана не искаше да светва напълно при пускане на радиата... оставаше затъмнен един и като го ъпдейтнах този проблем изчезна и ся върви перфектно!

    Моя е 32HL933G
    Plamen Petrov одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #743

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Благодаря! А понеже смятам първо да го изтегля ъпдейта на флашка и после да го пусна на телевизора, има ли нещо по специално при инсталирането или това( http://fget.dl.toshiba.com/manual/in...nstruction.pdf ) е достатачно .

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Petrov Виж публикацията
    Благодаря! А понеже смятам първо да го изтегля ъпдейта на флашка и после да го пусна на телевизора, има ли нещо по специално при инсталирането или това( http://fget.dl.toshiba.com/manual/in...nstruction.pdf ) е достатачно .
    По спомени твоят модел TL933 има на гърба LAN порт за интернет...Вържи го с нета и той трябва автоматично да си открие ъпдейта. Иначе става и с флашка.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-12-12 в 18:23.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #744

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от hmhristov Виж публикацията
    Трябва ми бръмчилка за в спалнята - като ме изгонят отвсякъде, да има къде да си гледам мача Не искам да изстрелвам совалки, просто малко телевизорче...
    Някакво мнение за TOSHIBA 23EL934G ?
    23 инча няма ли да ти е малък ? Играчите и топката ще ги гледаш малко размазани....

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #745

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Petrov Виж публикацията
    Благодаря! А понеже смятам първо да го изтегля ъпдейта на флашка и после да го пусна на телевизора, има ли нещо по специално при инсталирането или това( http://fget.dl.toshiba.com/manual/in...nstruction.pdf ) е достатачно .


    По спомени твоят модел TL933 има на гърба LAN порт за интернет...Вържи го с нета и той трябва автоматично да си открие ъпдейта. Иначе става и с флашка.
    Ами той има LAN порт но още не съм си прекарал интернет и за това мисля да пробвам през флашка, надявам се да няма проблеми.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    76
    #746

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Има ли начин TL933 да може да записва през USB порта на външен носител?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #747

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Petrov Виж публикацията
    Ами той има LAN порт но още не съм си прекарал интернет и за това мисля да пробвам през флашка, надявам се да няма проблеми.
    Нищо няма да ти подобри ъпдейта.Новият вкарва WIDI(за бяс ти е,ако нямаш подходящ лаптоп или устройство) и PVR,който при мен и след ъпдейта не тръгна.
    Йордане,би трябвало с новия ъп PVRът да работи,ама-не(при мен).
    Plamen Petrov одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #748

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от johny01 Виж публикацията
    Нищо няма да ти подобри ъпдейта.Новият вкарва WIDI(за бяс ти е,ако нямаш подходящ лаптоп или устройство) и PVR,който при мен и след ъпдейта не тръгна.
    Йордане,би трябвало с новия ъп PVRът да работи,ама-не(при мен).
    Добре , благодаря

  17. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #749

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Подкарването на WiDi си е голяма играчка по принцип , изобщо при всички телевизори , не е просто както го обясняват, разбира се трябва и WiFi донгъл да се сложи . За PVR може би ще трябва някакво точно форматиране на флашката , но и да стане, този запис важи само за конкретния телевизор .
    Интерсно , дали при телевизори произведени след средата на 2012 с фърмуер примерно от август тези ъпдейти вече са налични или ще се налага и при тях допълнително да се ъпдейтва ? Някой с 933/963 проверил ли е ?
    Впрочем има външни тв бокс медия плеъри , които са на Андроид базирани и правят неща почти колкото компютър и струват около 60 $ .
    Android TV box - YouTube

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    10
    #750

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте,
    някой да знае защо не работи Rovi Media Guide на програмите, на 40RL933, който е свързан правилно с интернет и Близу(цифров) ?
    Благодаря.
    Този пост е редактиран от georgi4; 12-12-12 в 11:01.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 50 от 99 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе