Страница 50 от 98 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 1459

Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #736

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от loadingg

    LG 32LE7500, PHILIPS 32PFL7605H/12 или TOSHIBA 32TL838G
    Кой от трите да взема?
    Искам да знам на кой телевизор ще има най добра картина.
    Моля ви който има някой от трите телевизора да пише.
    Ще е хубаво ако ми остави скайп защото имам проблеми, а сега са празници и не ми отговарят.
    Мерси предварително.
    За мен и трите са на едно ниво. Въпросът ти е - за темата за избор на телевизор...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    2
    #737

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Здравейте, тези дни се сдобих с Toshiba 40TL838G и благодарение на написаното тук успях доста добре да го поразуча. Само не успях да разгадая как да си линка фейсбук-акаунта с Toshiba PLaces - дава грешка че не може да ми изпрати и-мейл на посочената поща (интернет си има). Някой има ли идея как става номера?

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    1
    #738

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Здравейте,
    нов съм във форума, така че ако вече е отговорено на въпроса ми някъде по страниците sorry.
    Значи имам TV Toshiba TL46 и пробвахме да пуснем един 3D филм от външен хард LG 500GB и проблем, засече харда но TV-то ми не го отвори.
    Та въпроса ми е: има ли значение каква марка е харда или колко е голям?И още един как да си пусна това глупаво 3D?Нещо хич не ме бива с тея нови телевизори!
    Благодаря предварително!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    47
    #739

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Здравейте,
    искам да ви помоля за съвет. Спрял съм се следните четири модела LG и Toshiba(миналогодишни модели):
    http://technomarket.bg/products/0909...shiba-40wl768g
    http://technomarket.bg/products/0908...shiba-40wl753g
    http://technomarket.bg/products/09080495/lg-42lx6500
    http://technomarket.bg/products/09077663/lg-42le5500
    Прочетох в форума много добри отзиви и за двата модела на Toshiba и като гледам характеристиките им са много близки, а мен ме интересува
    най-вече качество на картината + време на реакция(за модела 768 не мога да намеря инфо),
    3D при единият модел е бонус, който ще ми струва и + 200 лв, така че се чудя кой от двата е по-удачния вариант?
    За LG нямам много информация но като размер и характерситики ми харесват

    Благодаря ви предварително!




  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    20
    #740

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Здравейте,
    в момента в КАРФУР има промоция на ТОШИБА. Това са двата модела които гледах:

    http://eu.consumer.toshiba.eu/en/pro...Specifications - LCD 32LV833 - 499 лв.
    http://eu.consumer.toshiba.eu/en/pro...Specifications - LED LCD 32EL833 - 599 лв.

    Тъй като много не разбирам от телевизори, се чудя кой да взема. Там на място не можах да видя разлика в картината между LCD и LED LCD (но пък и много, много не се взирах, все пак бях тръгнал за други неща). Ако някой има наблюдения върху работата на тези ТВ-та , моля да драсне по едно мнение. На кашоните им беше написано че са сглобени в Чехия, ако това има значение.

    Весели празници на всички

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    21
    #741

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Явно нещо си "бият шамари" двата сигнала . Опитай с галваничен делител , който се слага м/у коаксиалния кабел и антенния вход , струва около 10лв. и предпазва телевизора от токови удари по кабела. NET1 не са ли с външен Сет Топ Бокс в който да влиза коаксиалния кабел , ако е така с какъв кабел свързваш СТБокса с телевизора ?
    Благодаря за отговора.
    Значи вързал съм два телевизора, единия е със сет бокс, тъй като е по-стар модел и е без цифров тунер, но на другия кабела влиза директно, където се появява проблема. Ще опитам с галваничен делител.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1324998392[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от georgievbor
    Благодаря за отговора.
    Значи вързал съм два телевизора, единия е със сет бокс, тъй като е по-стар модел и е без цифров тунер, но на другия кабела влиза директно, където се появява проблема. Ще опитам с галваничен делител.
    Този дали ще свърши работа?
    http://tpetrov.com/search.php?prod=A...D0%95%D0%9B+02

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    10
    #742

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Здравейте,имам питане, скоро си купих toshiba 40tl838g не мога да разбера от къде се настройва часът и дата ,защото като натисна за инфо ми дава 6 януари и друг час -ако накой знае да пише,друго което ми направи впечатление е на 2 пъти телевизора се изключва сам без да са включвал нещо,след това го включвам и няма проблем,изключването става по различно време ,пробвах таймера си работи нормално,ако се сещате защо се получава така пишете,мерси!

  10. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #743

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат на: georgievbor в Днес в 15:08
    Благодаря за отговора.
    Значи вързал съм два телевизора, единия е със сет бокс, тъй като е по-стар модел и е без цифров тунер, но на другия кабела влиза директно, където се появява проблема. Ще опитам с галваничен делител.
    слети поредни публикации на: Днес в 17:06Този дали ще свърши работа?
    http://tpetrov.com/search.php?prod=A...D0%95%D0%9B+02
    Да точно това е непременно си го купи като защита поне! Нещо до уточним от къде взимаш сигнала за СТБокса и откъде взимаш за телевизора и как гледаш цифровата с САМодул или цифровите канали са ти свободни ?
    ПП. Пробвай да включиш кабела директно само към новия ти телевизор, като разкараш всички други връзки и виж дали пак има проблем
    _________________________________________________
    nasko_pld , телевизора взима точен час от цифровите канали , остави го да работи на БНТ няколко минути , от менюто трябва да имаш възможност за изместване на часовия пояс

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    40
    #744

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от makinski
    -Друго нещо което мога да споделя е, че след като минах на Куулбокс от аналогова се налага да си нагласям формата на картината при всяко включване..не помни настройките!
    Видя ли как ти е Меню=Настройки=Настройки дисплей=Автом. формат ?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #745

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от joroboy
    Здравейте,
    в момента в КАРФУР има промоция на ТОШИБА. Това са двата модела които гледах:

    http://eu.consumer.toshiba.eu/en/pro...Specifications - LCD 32LV833 - 499 лв.
    http://eu.consumer.toshiba.eu/en/pro...Specifications - LED LCD 32EL833 - 599 лв.

    Тъй като много не разбирам от телевизори, се чудя кой да взема. Там на място не можах да видя разлика в картината между LCD и LED LCD (но пък и много, много не се взирах, все пак бях тръгнал за други неща). Ако някой има наблюдения върху работата на тези ТВ-та , моля да драсне по едно мнение. На кашоните им беше написано че са сглобени в Чехия, ако това има значение.

    Весели празници на всички
    Аз съм с този - http://www.technomarket.bg/products/...shiba-32av833g и съм доволен.
    Моя както виждаш е на същата цена, НО пък е с по-ниска резолюция.
    От Карфура го взех.Гледам си филмчета със субтитри...случва се да не прочете някой avi.Лошото е, че на тази цена не чатат DTS.
    Вече няколко месеца Тошибата работи от сутрин до към 03-04 часа т.е. почти не се спира и не е правил проблем досега.
    Бавно реагира от дестанционното и не хваща много отдалеч...общо взето това са му минусите.

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    8
    #746

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Здравейте,

    От днес съм собственик на Тошиба 40TL838G и имам като за начало два въпроса:

    1) Как да си пусна 3Д-то (дръпнах един филм, който си пише, че е Side By Side, сложих го на преносимия хард пуснах го, дава ми два екрана един до друг, звук няма и това е. Очилата ги пускам зелената лампичка мига и - нищо, гледам си два екрана без звук , забравих да вметна, че при натискане на 3д-бутона от дистанционното също няма ефект )

    2) Как да сменя, променя часа и датата ?? (къде ли не се рових няма и няма такова меню)

    Предварително благодаря за отговорите !!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    47
    #747

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Здравейте, от вчера съм горд собственик на Toshiba 40WL768G, и съм направо възхитен от това ТВ. Уникален дизайн и картина, не ми остана време да тествам само 3Д-то.
    Има ли възможност за калибрация или да се обърна към специалист направо, защото искам да е настроен перфектно?

  16. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #748

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    lex_luthor,Честито, часът и дата телевизора автоматично си ги сверява от цифровата , остави няколко минути на БНТ , от менюто трябва да може само да се измества часовия пояс.

    serpentiny
    , Честито и на теб, как точно се влиза в сервизното меню е описано в началото на темата , като влезеш не пипай нищо друго освен проверката за часовете работа и евентуално можеш да пуснеш цветните заливки за проверка за блокирали пиксели .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    21
    #749

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Цитат на: georgievbor в Днес в 15:08
    Благодаря за отговора.
    Значи вързал съм два телевизора, единия е със сет бокс, тъй като е по-стар модел и е без цифров тунер, но на другия кабела влиза директно, където се появява проблема. Ще опитам с галваничен делител.
    слети поредни публикации на: Днес в 17:06Този дали ще свърши работа?
    http://tpetrov.com/search.php?prod=A...D0%95%D0%9B+02
    Да точно това е непременно си го купи като защита поне! Нещо до уточним от къде взимаш сигнала за СТБокса и откъде взимаш за телевизора и как гледаш цифровата с САМодул или цифровите канали са ти свободни ?
    ПП. Пробвай да включиш кабела директно само към новия ти телевизор, като разкараш всички други връзки и виж дали пак има проблем

    nasko_pld
    , телевизора взима точен час от цифровите канали , остави го да работи на БНТ няколко минути , от менюто трябва да имаш възможност за изместване на часовия пояс
    Благодаря nkd.
    На кабела сложиха троен сплитер (третия телевизор още не съм го вързал) и от него едното разклонение влиза в СТБокса и от него чрез SCART - в осн.телевизор. Второто разклонение от сплитера - директно в проблемния телевизор.
    Относно цифровите канали- не съм убеден, но мисля че са свободни. Убеден съм обаче, че не ползвам никакъв декодер.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    47
    #750

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    lex_luthor,Честито, часът и дата телевизора автоматично си ги сверява от цифровата , остави няколко минути на БНТ , от менюто трябва да може само да се измества часовия пояс.

    serpentiny
    , Честито и на теб, как точно се влиза в сервизното меню е описано в началото на темата , като влезеш не пипай нищо друго освен проверката за часовете работа и евентуално можеш да пуснеш цветните заливки за проверка за блокирали пиксели .
    @nkd
    Благодаря за отговора, сори но видях инструкциите късно и затова изтрих въпроса след това Ще проверя довечера и ще пиша ако имам други въпроси.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 50 от 98 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе