Страница 52 от 98 ПърваПърва ... 242505152535462 ... ПоследноПоследно
Резултати от 766 до 780 от общо 1459

Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #766

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от lex_luthor
    Аз от 2 дена съм с такъв телевизор, качестовто поне на мен ми харесва, това което не ме кефи е 3D-то получават се едни сенки, който ме дразнят много, може и да има начин да се оправят за сега не знам. Като цяло за скромното време от което го имам и спрямо цена-качество съм доволен !!

    Относно лихвите запомни едно: Няма безлихвен кредит, сега врътката не знам точно каква е но я има голяма такса обслужване я нещо друго !!
    Не би трябвало да имаш сенки при 3D,нещо не е както трябва при тебе........

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    47
    #767

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от lex_luthor
    Аз от 2 дена съм с такъв телевизор, качестовто поне на мен ми харесва, това което не ме кефи е 3D-то получават се едни сенки, който ме дразнят много, може и да има начин да се оправят за сега не знам. Като цяло за скромното време от което го имам и спрямо цена-качество съм доволен !!
    Искам да те питам теб понеже си с по новият модел на Toshiba, дали си влизал в сервизното меню и от къде може да се провери времето на експлоатация?
    Следвах инструкциите, от форума но никакъв ефект, прегледах всички менюта и никъде няма тази информация, а и не мога да направя self-check test-a!

  4. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #768

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от polki


    1. - е колко време ще трябват на един компетентен човек да напише предимствата на единия телевизор пред другия ............. сигурно не повече от 5 минути
    2. - може пък да се намери бройка която не е работила като мостра
    3. - според вас за тези предимства които сте изброили (има и 3D , сателитен тунер,PVR) струва ли си човек да плати 1000 лв. повече???

    ако искате да сравним два други телевизора на Тошиба:

    TOSHIBA 46WL863G с цена от 2800 лв. -> http://www.technomarket.bg/products/...shiba-46wl863g и

    TOSHIBA 46TL838G с цена от 1500 лв. -> http://www.technomarket.bg/products/...shiba-46tl838g

    минимални разлики в характеристиките и фрапираща разлика в цените им ..................... може да се вземат два телевизора вместо един

    не разбирам от телевизори и ми е интересно как бихте обяснили тези несъответствия (според мен)
    Koлега хората са се постарали да напишат толкова подробна информация за всичко относно телевизорите ( в случая и Toshiba) а ти искаш с товите задаване на прищявки и казусчета да ти се направи едва ли не пълно ревюна двата телевизора! Няма да стане така! Телевизора ще си го гледаш ти, за това Ти трябва да си набавиш за себе си информацията която те интересува - седни и отдели малко време да прочетеш! А форума е за това да си помагаме, но не и да чакаме всичко на готови! Всичко това без никакви лоши чуства!

    Като за начало обърни внимание че WL е доста по-висок клас телевизор от ТL.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    8
    #769

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от serpentiny
    Не би трябвало да имаш сенки при 3D,нещо не е както трябва при тебе........
    Явно проблема е в моя телевизор но къде ли по-точно ще е нямам идея. Пробвах и с два различни плеъра, дали не е от лаптопа нещо ? От очилата не ми се вярва защото са два чифта и при двата го има това нещо, ще почвам да се човъркам с резолюцийте и опциите на виеото от плеарите дано успея да го оправя

    Цитат Първоначално публикувано от serpentiny
    Искам да те питам теб понеже си с по новият модел на Toshiba, дали си влизал в сервизното меню и от къде може да се провери времето на експлоатация?
    Следвах инструкциите, от форума но никакъв ефект, прегледах всички менюта и никъде няма тази информация, а и не мога да направя self-check test-a!
    Не съм влизал не му е дошло времето още да го търся къде е

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #770

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Днес се разходих до магазина да видя Тошибата за ,която питах малко по назад и разпитах и за лизинга дето е без такси и ,лихви и др.Наистина е така ,но е за определени стоки.Само се плаща казаха 1.20лв.като внасяш вноската.За този TOSHIBA 40TL838G телевизор който питам не се отнася безлихвеният лизинг.Гледам е тазгодишен модел просто ми е интересно защо с толкова екстри и 3Д е толкова пари.Матрицата добра ли е и всичко по него горе долу.Замислям се и за 46 инчовият като гледам е абсолютно същият ,само май матрицата е друга.Кажете наистинали е всичко точно по този телевизор.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #771

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat
    Днес се разходих до магазина да видя Тошибата за ,която питах малко по назад и разпитах и за лизинга дето е без такси и ,лихви и др.Наистина е така ,но е за определени стоки.Само се плаща казаха 1.20лв.като внасяш вноската.За този TOSHIBA 40TL838G телевизор който питам не се отнася безлихвеният лизинг.Гледам е тазгодишен модел просто ми е интересно защо с толкова екстри и 3Д е толкова пари.Матрицата добра ли е и всичко по него горе долу.Замислям се и за 46 инчовият като гледам е абсолютно същият ,само май матрицата е друга.Кажете наистинали е всичко точно по този телевизор.
    В Карфур е на 0% лихва, но за 10 месеца мисля, а цената е 1500лв за 46" има и по малките размери.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    47
    #772

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat
    Днес се разходих до магазина да видя Тошибата за ,която питах малко по назад и разпитах и за лизинга дето е без такси и ,лихви и др.Наистина е така ,но е за определени стоки.Само се плаща казаха 1.20лв.като внасяш вноската.За този TOSHIBA 40TL838G телевизор който питам не се отнася безлихвеният лизинг.Гледам е тазгодишен модел просто ми е интересно защо с толкова екстри и 3Д е толкова пари.Матрицата добра ли е и всичко по него горе долу.Замислям се и за 46 инчовият като гледам е абсолютно същият ,само май матрицата е друга.Кажете наистинали е всичко точно по този телевизор.
    Отиди в МЕТРО имат промоция с 6 месечен лизинг без никакво оскъпяване, проверил съм, и то за повечето Toshiba LCD/LED 3D важи тази промоция, питай представителите на Unicredite Financing

  10. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #773

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat
    Днес се разходих до магазина да видя Тошибата за ,която питах малко по назад и разпитах и за лизинга дето е без такси и ,лихви и др.Наистина е така ,но е за определени стоки.Само се плаща казаха 1.20лв.като внасяш вноската.За този TOSHIBA 40TL838G телевизор който питам не се отнася безлихвеният лизинг.Гледам е тазгодишен модел просто ми е интересно защо с толкова екстри и 3Д е толкова пари.Матрицата добра ли е и всичко по него горе долу.Замислям се и за 46 инчовият като гледам е абсолютно същият ,само май матрицата е друга.Кажете наистинали е всичко точно по този телевизор.
    46 инчовият в момента го предлагат в повечето магазини с матрица на Samsung,3D то е добро така че за парите си е много добра оферта....вече ако не държиш на 3D ,за тия пари може да се намерят и други интересни предложения.......

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #774

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Благодаря за мненията.Аз ги имам парите и за 46 инчовият просто ме интересува качеството на телевизора и 40 инч. с каква матрица е.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #775

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    И аз се интересувам от TOSHIBA 40TL838G. Дайте повече информация за него.
    Относно безлихвения лизинг - би трябвало да ваши и за този модел, понеже е в брошурата, а безлихвения е за всички стоки в брошурата.
    pci, какви са другите "интересни предложения". По принцип не ме блазни 3D още повече, че няма 3D очила в комплекта на тошибата.

  13. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #776

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat
    Благодаря за мненията.Аз ги имам парите и за 46 инчовият просто ме интересува качеството на телевизора и 40 инч. с каква матрица е.
    И двата модела са обсъждани достатъчно подробно......вземете малко да почетете........и тогава ако нещо не ви е ясно .......питайте.......а най добре в магазина........гледаш........ако ти хареса........купуваш........

  14.  
     
  15. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #777

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от polki
    1. - Разликите са толкова много ,че трябва доста време да се изброят
    2. - а и 753 вероятно е дългоработила мостра .
    3. - но 863 е с доста много предимства има и 3D , сателитен тунер,PVR и още....


    1. - е колко време ще трябват на един компетентен човек да напише предимствата на единия телевизор пред другия ............. сигурно не повече от 5 минути
    2. - може пък да се намери бройка която не е работила като мостра
    3. - според вас за тези предимства които сте изброили (има и 3D , сателитен тунер,PVR) струва ли си човек да плати 1000 лв. повече???

    ако искате да сравним два други телевизора на Тошиба:

    TOSHIBA 46WL863G с цена от 2800 лв. -> http://www.technomarket.bg/products/...shiba-46wl863g и

    TOSHIBA 46TL838G с цена от 1500 лв. -> http://www.technomarket.bg/products/...shiba-46tl838g

    минимални разлики в характеристиките и фрапираща разлика в цените им ..................... може да се вземат два телевизора вместо един

    не разбирам от телевизори и ми е интересно как бихте обяснили тези несъответствия (според мен)
    Основните разлики ти ги дадох плюс ,че да намериш 763 запечатка е голям оптимизъм , приоритетите си ги определяш ти , ако 3D не ти е нужно тогава търси запечатка от или малко работила мостра от 753 . WL863 е топ модела от тази година с мощен процесор CEVO , с някакъв тип локално затъмняваща подсведка , с автокалибрация , дизайнерски модел , а дали си заслужава 1000лв. в повече трябва сам да си прецениш като се отчете , че другия е преоценен миналогодишен модел .
    За новата ти дилема, пак зависи дали искаш топ модела или базовия 3D на марката , който все пак ще ти свърши работа , ако много не се концентрираш в детайлите .

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #778

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Достатъчно е само да погледнеш на живо WL и TL - разликата в използваните материали и качеството на изработка е видима и с просто око -за картина и възможности да не говорим .

  17. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #779

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Достатъчно е само да погледнеш на живо WL и TL - разликата в използваните материали и качеството на изработка е видима и с просто око -за картина и възможности да не говорим .
    Напълно съм съгласен,само дето TOSHIBA 46WL863G е на цената на PANASONIC TX-P50GT30E или на SONY KDL-46HX720BAEP....така че за тия пари аз не бих взел точно нея.....докато TL за цената си не виждам да има кой знае каква конкуренция сред другите марки......

  18. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #780

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от pci
    Напълно съм съгласен,само дето TOSHIBA 46WL863G е на цената на PANASONIC TX-P50GT30E или на SONY KDL-46HX720BAEP....така че за тия пари аз не бих взел точно нея.....докато TL за цената си не виждам да има кой знае каква конкуренция сред другите марки......
    Като махнем Панасоника , защото е плазма и не е коректно да се сравнява , как реши ,че това Сони е по-добро от Тошибата ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 52 от 98 ПърваПърва ... 242505152535462 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе