Страница 55 от 98 ПърваПърва ... 545535455565765 ... ПоследноПоследно
Резултати от 811 до 825 от общо 1459

Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #811

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от mitakaa86
    А 3Д-то ще тръгне ли ?
    Не. 3Д-то тръгва само при връзка с HDMI кабел/високоскростен/.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #812

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Не. 3Д-то тръгва само при връзка с HDMI кабел/високоскростен/.
    Много си я бях харесал тази тошиба ,но май
    ще трябва да се ориентирам към самсунг,понеже от това което про4етох слагам 3Д на флашка и си гледам

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    40
    #813

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Вчера реших да "вържа" моята TOSHIBA 46" TL838 с едно лан кабелче от рутера та да видя какво ще стане Без никакви допълнителни настройки YouTube и TOSHIBA Places станаха активни и готови за ползване. YouTube е ясен, малко тромаво като цяло, но по-бързо става на лаптопа, но пък HDто си е HD
    Порталчето на Тошиба не е зле, семпло, но предполагам ще търпи развитие, има си фейсбук, прогноза за времето/най ми допадна/, евронюз, игри и др. подобни.
    Поздрави

  5. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    37
    #814

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от Zapa
    Вчера реших да "вържа" моята TOSHIBA 46" TL838 с едно лан кабелче от рутера та да видя какво ще стане Без никакви допълнителни настройки YouTube и TOSHIBA Places станаха активни и готови за ползване. YouTube е ясен, малко тромаво като цяло, но по-бързо става на лаптопа, но пък HDто си е HD
    Порталчето на Тошиба не е зле, семпло, но предполагам ще търпи развитие, има си фейсбук, прогноза за времето/най ми допадна/, евронюз, игри и др. подобни.
    Поздрави
    Къде по-точно ти се показва този YOU TUBE ,аз имам само TOSHIBA PLACES ама съм с WIFI?

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #815

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от bgeorgiev
    Къде по-точно ти се показва този YOU TUBE ,аз имам само TOSHIBA PLACES ама съм с WIFI?
    Смени си района на Germany и ще ти се покаже.

    Честита 2012-та на всички! Много здраве и късмет!

  7. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    37
    #816

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Благодаря за бързия отговор
    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА и от мен

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    47
    #817

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Кабел стерео жак 3,5 мм - стерео жак 3,5 мм.
    Благодаря за инфото. Аз същото си мислех(знам че оптиката е в пъти по-добро решение), не за друго а защото това решение ще е временно, просто трябва да сменя видеото с по-ново и HDMI, изход. И последно, в моя случай връзката от PC-то към ТВ-то е DVI-HDMI, това значи ли че няма да подкарам 3D филм, от компютъра?

  10. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    37
    #818

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Някой знае ли как да се направи Телетекста на 32tl838 на кирилица?

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    3
    #819

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от boy123
    Линк със firmware за Toshiba:
    http://www.dl.toshiba.com/tsb-dtv/NA/GB/EN/
    Някой обновявал ли е firware и дали това ще помогне с проблема с картината на HBO когато телевизора е с СА модул.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    48
    #820

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Помогнете не мога да открия как да си сверя часовника на "42SL863 модела
    изостанъл е с 8 минути и ме дразни че не мога да го сверя.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    4
    #821

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Ако някой е пуснал 3D на TOSHIBA 40TL838G ще помоля да помага.При мен нещо не се получава.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    2
    #822

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Възможна ли е настройка за размера на картината която да остава след смяна на канала?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    84
    #823

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Маркирай избраните от теб за сравнение модели и после кликни - горе вляво на Сравнитъ избраннъе
    http://tv.toshiba.ru/lcd-tv/over-50-screen-size
    Благодаря за линка. Преди двата модела ги сравнявах тук http://icecat.ch/p/toshiba/46tl838g/...976448.html#pg и тук http://icecat.ch/EN/p/toshiba/46wl86...-8951242.html, но няма нищо по-хубаво да се сравняват от спецификациите на производителя, още повече и така нагледно както в сайта на тошиба

    [img width=685 height=600]http://www.prikachi.com/images/170/4218170G.jpg[/img]


    или пък за другите два модела





    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325559660[/time]_________________________________________________

    ==================================================================================


    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Основните разлики ти ги дадох плюс ,че да намериш 763 запечатка е голям оптимизъм , приоритетите си ги определяш ти , ако 3D не ти е нужно тогава търси запечатка от или малко работила мостра от 753 . WL863 е топ модела от тази година с мощен процесор CEVO , с някакъв тип локално затъмняваща подсведка , с автокалибрация , дизайнерски модел , а дали си заслужава 1000лв. в повече трябва сам да си прецениш като се отчете , че другия е преоценен миналогодишен модел .
    За новата ти дилема, пак зависи дали искаш топ модела или базовия 3D на марката , който все пак ще ти свърши работа , ако много не се концентрираш в детайлите .
    Благодаря много за отделеното време...

    По принцип на този етап 3D не ми е необходим и не държа да го има. Предпочитам да е 55' , а липсата на мощен процесор CEVO, липса на връзка с интернет/Wi-Fi , липса на MKV/разни други бъдещи формати; липса на връзка с USB флаш памет/твърди дискове и подобни проблеми смятам да разреша с един компютър който да играе ролята на медиен център в който да сложа и една платка (например HDTV TBS DVB-S2 PCI-E 6921 или SkyStar 2 eXpress HD) за приемане на HD и SD цифрова сателитна телевизия и "тарикатско/шеринг" гледане на хиляди програми на чинията ми която е с мотор.

    В такъв случай 753 напълно ме задоволява, но единственото което ме спира да търся запечатана бройка е морално остарелия външен вид с тези дебели пластмаси от всички страни...

    От друга страна на цената на 55'-753 мога да си поръчам от Англия Sharp AQUOS LC60LE636E срещу 999 лири като се откажа да заплащам 100 лири за 5-годишната гаранция, а в България се продава на двойна цена :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

    ================================================================================


    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg
    Koлега хората са се постарали да напишат толкова подробна информация за всичко относно телевизорите ( в случая и Toshiba) а ти искаш с товите задаване на прищявки и казусчета да ти се направи едва ли не пълно ревюна двата телевизора! Няма да стане така! Телевизора ще си го гледаш ти, за това Ти трябва да си набавиш за себе си информацията която те интересува - седни и отдели малко време да прочетеш! А форума е за това да си помагаме, но не и да чакаме всичко на готови! Всичко това без никакви лоши чуства!

    Като за начало обърни внимание че WL е доста по-висок клас телевизор от ТL.
    Когато някой започне да пише мнение и в началото използва "колега", а после покаже, че е скаран с българския книжовен език, тогава знам, че си имам работа с бакшиш. Вместо да се мъчиш -> вземи да завъртиш един курс, а - к'во ш'и каи'ш

    "И всичко това без никакви лоши чувства!"

  17. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    37
    #824

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от lopo
    Здравейте, тези дни се сдобих с Toshiba 40TL838G и благодарение на написаното тук успях доста добре да го поразуча. Само не успях да разгадая как да си линка фейсбук-акаунта с Тoshiba PLaces - дава грешка че не може да ми изпрати и-мейл на посочената поща (интернет си има). Някой има ли идея как става номера?
    И при мен е същото явно Тoshiba PLaces не работи с фейсбука

  18. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #825

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от polki
    а после покаже, че е скаран с българския книжовен език, тогава знам, че си имам работа с бакшиш. Вместо да се мъчиш -> вземи да завъртиш един курс, а - к'во ш'и каи'ш

    "И всичко това без никакви лоши чувства!"
    Не знам къде видя че съм скаран с българския език, но явно просто си решил, че трябва да обидиш все пак с нещо! Не знам защо реши също че съм бакшиш - определено не съм , но... щом трябва ще сменям професията! Жив и здрав да си и дано да се образоваш повече от мен!

    Извинявам се за офтопика на модераторите!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 55 от 98 ПърваПърва ... 545535455565765 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе