Страница 65 от 98 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 1459

Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    47
    #961

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от purkinie
    Колеги , моля ВИ кажете как да инсталирам този фърмуер?
    Сега пробвах стъпките от официалния сайт на тошиба ( при изгасен тв , се слага флашката, задържа се Menu и се натиска и задържа Power за 10 сек от бутоните на ТВ, НО НИЩО НЕ СЕ ПОЛУЧАВА )

    П.С. На флашката е файла 2_1_77_2_001.EXE
    П.С.С. Вчера пробвах на пуснат ТВ и пак греда!
    EXE-то го пусни в Windows-a трябва да те пита къде да изкара файловете тях ги хвърли на флашката без директории.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    35
    #962

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    На флашката (празна и форматирана ) сложих двата файла ,които съдържаше .ЕХЕ :

    1. Папка с име eutv9as4
    2. Файл с име eutv9as4.prg

    И пак ГРЕДА! Нищо не става!

    Много ВИ МОЛЯ колеги за помощ

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,597
    #963

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    До колкото се сещам ,не трябваше да са в папка.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    325
    #964

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Този http://www.technomarket.bg/products/...shiba-40rl838g го пуснаха от 14 на промоция за 999лв.Днес го гледам 959 лв вече е.Имали нещо гнило в тези тошиби или са добре за екстрите си цената си.Каква е уловката не знам.Добре ли са като матрица и общо.Чета че са малко бавни ,само това ли е кусура им.Чудя се него ли да взема или самсунга http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-40d5500 .Заради един плеър дето чете всичко стрували си да давам 300лв.повече.Има ли др. разлики между двата.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #965

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Сам разбираш, че 300 лв. само заради плейъра е безумно. За 300 лв. ще си купиш външен плейър барабар с големичък харддиск.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    325
    #966

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    "LanceLink" затова питам такива като тебе дето разбират.Добра ли е тошибата ,основно телевизия ще гледам,на Близоо съм с техен приемник за цифрова и филми от инт. ще го свържа с кабел към комп. и това е.Нещо фрапиращо имали в този модел.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #967

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от zaxxxone
    Ъпдеѝта е успешен , датата на софтуера е 15.12.2011 .Но болките си останаха , пак забива при ползване на интернет през телевизора, и другите малки бъгове си ги има !

    Остана ми само проблема с CAM-модула не ми пуска HBO-то и това си е ! Когато вляза в настроиките на телевизора ми чете картата номер и всичко, но си излиза надпис No acces и това си е ! Не знам как да го оправя тоя проблем !
    А платил ли си за НВО? Обикновено е в допълнителен платен пакет.
    Обади се в офиса на кабелният си оператор.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #968

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от purkinie
    Здравейте - нужен ми е съвет.
    По кой от двата начина да си ъпдейтна фърмуера ( стар 2.1.69.0 , нов 2.1.77.2 , 37 RV 635D )
    1. От инструкциите на официялният сайт на Тошиба?
    2. Ръгам флашката с фърмуера .EXE на работещ телевизор и чакам докато се инсталира?

    П.С. Кои файлове трябва да са на форматираната флашка -сложих само папката eutv9as4 и eutv9as4.prg
    (тези два файла) на работещ ТВ и нищо не се получи?

    П.С.С. Нямам цифрови канали , намира ги но нямам картина. Дали ще се оправи?
    Първо си свали фирмуера за твоят телевизор от сайта
    http://www.dl.toshiba.com/tsb-tv/NA/GB/EN/37RV635D.html
    там има и инструкция за даунлоуд
    http://fget.dl.toshiba.com/manual/pr...ownloading.pdf
    ВНИМАНИЕ: Не всички USB флашки стават за Обновяване на Firmware.
    Сега следвай инструкциите за инсталиране. Ако Firmware Upgrade не работи, опитай с друга USB флашка.
    http://fget.dl.toshiba.com/manual/in...nstruction.pdf

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #969

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat
    "LanceLink" затова питам такива като тебе дето разбират.Добра ли е тошибата ,основно телевизия ще гледам,на Близоо съм с техен приемник за цифрова и филми от инт. ще го свържа с кабел към комп. и това е.Нещо фрапиращо имали в този модел.
    Този телевизор не съм го пипал и не мога да го коментирам, но май имаше доста хора на форума, които вече са си го купили? Може би бъркам с TL838, но с изключение на 3D, смятам че тези два модела са идентични, тоест питай и собствениците на TL838.

  12. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #970

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    loshiat, ако имаш финансова възможност избери друга серия на Тошиба , тази 838 серия няма някои основни за марката функции . Ориентирай се към серии с Resolution+ и Meta Brain процесинг. Иначе моделът ще ти свърши работа , но без големи очаквания .

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    227
    #971

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    айде де някой да каже toshiba-40rl838g това става ли или ,.....за 1000 лв струва ли си основно за филми и футбол...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    325
    #972

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Каква роля играят тези "Resolution+ и Meta Brain процесинг" където си ги писал.Имали ги Самсунга.Аз финансовата възможност я имам ,но се чудя да давам ли 300-400лв. повече за горе долу едни и същи неща.Матрицата не е ли на самсунг на тази Тошиба.И филипса http://www.technomarket.bg/products/...ips-40pfl6606h съм харесал но наистина се чудя дали да наливам повече пари.Препоръчай ми ти тогава някой модел до 1300лв.

  16. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #973

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat
    Каква роля играят тези "Resolution+ и Meta Brain процесинг" където си ги писал.Имали ги Самсунга.
    Това са търговски названия на процесорите на Тошиба , при другите марки има други наименования . Resolution+,е патентована технология на Тошиба ,играе роля за подобряване на SD сигнала като изработва и добавя пиксели.
    http://eu.consumer.toshiba.eu/en/art...esolution_plus
    Това , което се опитвам да кажа е ,че моделите с тези функции имат по-добра обработка на сигнала и са позиционирани от средата нагоре в сериите на Тошиба .

    Цитат Първоначално публикувано от mecha
    айде де някой да каже toshiba-40rl838g това става ли или ,.....за 1000 лв струва ли си основно за филми и футбол...
    С горното до някъде отговарям и на този въпрос. Както казах моделът става , като се отчете факта , че това е бюджетно решение.

    PS Ето този е само със 100лв. отгоре , но има каквото трябва и 2" в плюс:
    http://www.technomarket.bg/products/...shiba-42rl833g


  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    29
    #974

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Mоля някой да разясни подробно какво се губи при липса на 2Д кам 3Д конвертор на даден телевизор който няма тази екстра защото съм си харесaл една тошиба и всичко друго е на ниво но това конвертиране го няма

  18. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #975

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Ами много просто , ще можеш да гледаш само материали, които са подадени в 3D формат . Ако има конвертиране можеш всеки 2D /обикновен/ материал да бъде гледан като 3D .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 65 от 98 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе