Страница 29 от 41 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 609
Like Tree11Одобрявам

Toshiba LCD телевизори 2014/ презентация и FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #421

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-09-14 в 20:51.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    5
    #422

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Здравейте! Имам Toshiba XV733. От няколко дни не ми работи опцията за размера на картината. При опит за промяна с дистанционното слиза надолу по другите варианти, но в крайна сметка винаги остава на размер "Свръх жив". Опитах с "Нулиране на настройките", но не се получи.

  4. Novice Аватара на twizter
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    2
    #423

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Успях, но защо като пусна филма, той върви със насичане!? Използвам Wild Media Server, дали проблема е в програмата? Благодаря!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Успях, но защо като пусна филма, той върви със насичане!? Използвам Wild Media Server, дали проблема е в програмата? Благодаря!

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    3
    #424

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Сблъсках се наскоро с един проблем с телевизора 32L4333 при гледане на клипове в тубата винаги клипа спира около 30 секунди преди края на клипа.

    Ако не се лъжа май един път забелязах че беше изписало да изчакам, че се извършвала някаква актуализация която си нямам идея отде се е пръкнала понеже аз не пипам неща които работят. А може би си е бил фабрично на някоя настройка за автоматични актуализации и тв-то си е намерило нещо в нета понеже си ползвам wi-fi за връзка с интернет и рутера не се спира?

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #425

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/


  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    28
    #426

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Зелен екран - за сервиз.
    Не се опитвай да качваш ъпдейти за друг модел - разликата е в тунерите.
    След две седмици престой в сервиза ми казаха че ТВ-то няма проблеми. Взех си го, включих го да си натроя каналите и по време на подредбата им....заби. То се е видяло май че тъй ще го гледам, ония ми казаха като спре напълно тогава да им го нося.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    3
    #427

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Здравейте. В края на миналата година си закупихме Toshiba 46TL938. Беше без очила, затова в момента не можах да се сблъскам с много от въпросите разисквани тук. Скоро придобих два чифта и се започна. Тъй като нямам HDMI на компютъра, решихме да ползваме флашка за 3д филмите. Появи се проблема с DTS звука. Телевизора не го възпроизвежда. От инструкциите Ви става ясно, че трябва да се конвертира. Опитвам се да го направя. Но след 1 час конверт на файла с филма, излиза файл с около 150 MB, който не става. От инструкциите не мога да разбера, как после да постъпя. Трябва ли да уединя някак си файловете. От wi-fi ми възпроизвежда филмите, но само по-малките. 3д-то не става. От ЛАН мрежа ще мога ли да пусна 3д филмите. И само един ЛАН кабел ли е нужен за тази мрежа.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 29-09-14 в 17:01.

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    3
    #428

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Детелина Стефанова Виж публикацията
    Здравейте. В края на миналата година си закупихме Toshiba 46TL938. Беше без очила, затова в момента не можах да се сблъскам с много от въпросите разисквани тук. Скоро придобих два чифта и се започна. Тъй като нямам HDMI на компютъра, решихме да ползваме флашка за 3д филмите. Появи се проблема с DTS звука. Телевизора не го възпроизвежда. От инструкциите Ви става ясно, че трябва да се конвертира. Опитвам се да го направя. Но след 1 час конверт на файла с филма, излиза файл с около 150 MB, който не става. От инструкциите не мога да разбера, как после да постъпя. Трябва ли да уединя някак си файловете. От wi-fi ми възпроизвежда филмите, но само по-малките. 3д-то не става. От ЛАН мрежа ще мога ли да пусна 3д филмите. И само един ЛАН кабел ли е нужен за тази мрежа.

    Виждам, че никой не отговаря. Също така и, че има много разисквания в темите. Моля за извинение, ако някъде е разискван въпроса, просто ме насочете за да потърся решение на проблема.
    podredko одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #429

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Детелина Стефанова Виж публикацията
    Виждам, че никой не отговаря. Също така и, че има много разисквания в темите. Моля за извинение, ако някъде е разискван въпроса, просто ме насочете за да потърся решение на проблема.
    Като начало обновете версията на софтуера на телевизора. Едва ли ще се добави функционална DTS поддръжка, но знае ли човек... Конвертирането отнема доста време и е изнервящо, аз лично не го препоръчвам. Засега може да търсите само филми, които са с АС-3 audio (Dolby Digital). Не споменавате нищо за субтитрите, но ако гледате филми със субтитри имайте предвид, че плеърите на телевизорите не поддържат 3Д субтитри, а гледането на 3Д видео с 2Д *.srt не е много комфортно. Покупката на външен 3Д мултимедиен плеър ще спести всички тези мъки и главоболия.
    Свързвайки с мрежови кабел телевизора, би трябвало да се подобри възпроизвеждането и на по-"тежките" видео файлове (каквито са 3Д), в зависимост от DLNA сървъра и възможностите на компютъра на който е инсталиран. Компютъра също е добре да е свързан с кабел, но не е задължително. Прегледайте тази тема https://forum.setcombg.com/%D0%BE%D0...%D0%B8-28.html , както и секцията с темите за DLNA сървъри (DLNA - медийни сървъри) , и изпробвайте докато улучите най-подходящия за вас.

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    3
    #430

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Благодаря! Да, динамичните субтитри излизат на така наречената маймуница. Засега ще се задоволим само с филмите, с подходящо аудио.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    17
    #431

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Здравейте,
    имам проблем при разместването на каналите с Toshiba edit, т.е. не стигам до разместване, защото всички свалени файлове са .bin. Когато ги архивирам в един файл с разширение .zip, Toshiba edit показва error loading file или нещо подобно. Кажете как да се получат нещата, цял ден чета немски форуми за този проблем, но явно нещо изпускам.
    Благодаря предварително

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #432

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/


  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #433

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Здравейте! Изпадна ми на оферта една Тошибаа W2433, обаче нямаше в комплекта болтове за закрепване на стойката към телевизора..., сега колко може да са изпаднали от Тошиба, че да подвеждат потребителите си, спрямо pdf упътването им, че болтовете да са тип видия..., те хубаво са дали размерите но резбата е друга - точно като на болт - ситна, обратно на това, което са илюстрираи - тип видия....!!!

    Затова сега и блъскам главата и утре пак ще търся!

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #434

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Болтовете са стандартни(по VESA). В комплекта на всяка стойка има такива, така че няма място за притеснения в тази насока.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #435

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Болтовете са стандартни(по VESA). В комплекта на всяка стойка има такива, така че няма място за притеснения в тази насока.
    Аз имам предвид болтовете за стойката, която се закрепва за телевизора, за да може телевизора да се постави на шкаф.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 41 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 14:08
  2. Toshiba RAS 402 EDR / Toshiba RAS 402 GDR / Toshiba RAS 402 GDRH
    От rukar във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-14, 21:56
  3. Toshiba 40TL938 - Toshiba Places !!!!! Help
    От kireto69 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-14, 19:02
  4. Toshiba TOSHIBA 55WL863G или Sony KDL-55ex720
    От iskrens във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-11, 14:12
  5. Нова серия LED телевизори на Toshiba работят без ток
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 29-11-10, 15:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе