Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 98 от 113 ПърваПърва ... 488896979899100108 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,456 до 1,470 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    1
    #1456

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    За HBOGO на LG42LB650V:

    1 - Смени във Настройки на English
    2 - Пусни си един филм и избери субтитри на BG
    3 - Смени във Настройки отново на Български

    Поправка:
    За съжаление този начин работи само за филми които сте почнали да гледате или сте пуснали за кратко от таблет или компютър и субтитрите са били сетнати като български за филма.
    Изпълнението на т.1 до т.3 оправя субтитрите за всички тези филми наведнъж, т.е. не е необходимо да се прави всеки път.
    Т.е. HBOGO има проблем със сетването на българските субтитри глобално като настройка за всички филми.
    Дано скоро го оправят това.
    Този пост е редактиран от Nikolay Nastev; 31-08-14 в 13:09.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #1457

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от embata_ivanov Виж публикацията
    Здравейте,
    моля за следната помощ: ТВ е LG 47LB671v и е с много неудобно дистанционно: Amazon.com: Brand new ORIGINAL Remote Control for TV LG AKB73975729.: Electronics (малко и с много копчета...представете си как се ориентира човек!!!) в интернет не мога да открия кои модели дистанционни са съвместими с този модел ТВ за да си купя по-удобен вариант!? В ибей намерих ето това от по-старите модели, което изглежда много по-добре, но не знам дали е съвместимо: *NEW* Genuine LG 32LA620V/ 42LA620V/ 47LA620V-ZA/ 55LA620V-ZA TV Remote Control | eBay
    Ако не това, кое друго подобно ще е съвместимо с моя ТВ? Благодаря
    Ще даде ли някой инфо, със сигурност ще помогне на всички с подобен проблем, ако наистина дистанционните от LA серията примерно са съвместими. Благодаря

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    4
    #1458

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    При мен на 42LB630V работи дистанционното от m2352d-pz,който ми е в другата стая и е модел на 2-3 години поне.Така че би трябвало при теб да проработи по-стария модел.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    55
    #1459

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Благодаря.Наистина като го направих на английски се появи опция да задам субтитри но върна ли го на български ,филма работи без субтитри.Писах на hbo да видим....

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    2
    #1460

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте, сигурно е писано по този въпрос, но не успях да намеря..
    Днес си взех телевизор LG 42LB671V. Когато си пусна филм от vbox, дори да не е на голям екран след като минат 2-3 минути ме изхвърля от браузъра и ми изписва съобщение "няма достатъчно памет". Има ли някакво решение на проблема? Благодаря предварително

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #1461

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    В телевизорите, не е предвидена голяма буферна памет и поради тази причина, когато се запълни паметта на ТВ, браузъра те изхвърля. Попитай продавач консултантие в магазина дали няма начин да се избегне това и после сподели какво са ти казали.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #1462

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    ^
    Все си мисля, че проблема е в калпавия софтуер на LG. Не може при 1-1,5 Gb RAM, 4Gb флаш памет и поне 1GHz двуядрен процесор, така да се дъни ТВ. Само като видиш, колко време се умисля ТВ, докато отвори менюто с настройките...
    Пробвах 10 минутно клипче на LB670V с фирмуер 04.30.09 и върви, въпреки че трудно започва плейването.
    В спойлера е блоковата схема на LB650V, но те всичките от 6 и 7 серия са на едно и също шаси и с един и същ фирмуер.
     

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    2
    #1463

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    А когато вляза в LG Store ми изписва надпис Услугата временно е недостъпна, опитайте отново по - късно.. опитвам и все същото. При вас случвало ли се е ?

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #1464

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Murderess Виж публикацията
    А когато вляза в LG Store ми изписва надпис Услугата временно е недостъпна, опитайте отново по - късно.. опитвам и все същото. При вас случвало ли се е ?
    Не ми се е случвало.
    При коя версия на фърмуера изписва горното?
    Проблем с интернета (DNS)? Регионалните настройки на България ли са поставени? Нужните за услуата Потребитески споразумения с LG приети ли са? Можеш да пробваш връщане на фабричните настройки или ъпдейт, ако си със стара версия.

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    1
    #1465

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Murderess Виж публикацията
    А когато вляза в LG Store ми изписва надпис Услугата временно е недостъпна, опитайте отново по - късно.. опитвам и все същото. При вас случвало ли се е ?

    Не си си ъпдейтнал фирмуера. И при мен беше така като си купих телевизора (преди седмица някъде), но след като ъпдейтнах всичко е ОК.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #1466

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Murderess Виж публикацията
    Здравейте, сигурно е писано по този въпрос, но не успях да намеря..
    Днес си взех телевизор LG 42LB671V. Когато си пусна филм от vbox, дори да не е на голям екран след като минат 2-3 минути ме изхвърля от браузъра и ми изписва съобщение "няма достатъчно памет". Има ли някакво решение на проблема? Благодаря предварително
    Ошибка: "Недостаточно памяти" на телевизорах LG Smart TV при просмотре видео через встроенный браузер | Компьютерные советы




    http://xsmart.tv/news/vidzhet_xsmart...2014-09-04-137
    http://xsmart.tv/index/nastrojka_lg_smart_tv/0-46

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1467

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    zabadara одобрява това.

  16. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1468

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте!Имам проблем с Plex media server!Смених си изцяло компютъра и пропуснах да си копирам работещата перфектно вече 2 години версия на сървъра.Не си спомням и версията.hristoslav2 е пуснал линк в първа страница,но тв-то не разпознава съсвъра.Тази0.9.710.382,която е посочил като работеща не мога да я намеря никъде.Дори и в сайта на Plex.Моля ако някой я има като ексе файл да сподели.Отворен съм и за други предложение и решения на проблема.Не ми се гледа пак през HDMI кабела.С плекса си беше доста мързеливо и лесно.
    Благодаря предварително!
    Поздрави!

    П.П. Темата не се ли наблюдава вече?
    Този пост е редактиран от zabadara; 09-09-14 в 19:58.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    60
    #1469

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от zabadara Виж публикацията
    Здравейте!Имам проблем с Plex media server!Смених си изцяло компютъра и пропуснах да си копирам работещата перфектно вече 2 години версия на сървъра.Не си спомням и версията.hristoslav2 е пуснал линк в първа страница,но тв-то не разпознава съсвъра.Тази0.9.710.382,която е посочил като работеща не мога да я намеря никъде.Дори и в сайта на Plex.Моля ако някой я има като ексе файл да сподели.Отворен съм и за други предложение и решения на проблема.Не ми се гледа пак през HDMI кабела.С плекса си беше доста мързеливо и лесно.
    Благодаря предварително!
    Поздрави!

    П.П. Темата не се ли наблюдава вече?
    Пробвай с Download това при мене работи идеално.
    competition одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    99
    #1470

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от embata_ivanov Виж публикацията
    Здравейте,
    моля за следната помощ: ТВ е LG 47LB671v и е с много неудобно дистанционно: Amazon.com: Brand new ORIGINAL Remote Control for TV LG AKB73975729.: Electronics (малко и с много копчета...представете си как се ориентира човек!!!) в интернет не мога да открия кои модели дистанционни са съвместими с този модел ТВ за да си купя по-удобен вариант!? В ибей намерих ето това от по-старите модели, което изглежда много по-добре, но не знам дали е съвместимо: *NEW* Genuine LG 32LA620V/ 42LA620V/ 47LA620V-ZA/ 55LA620V-ZA TV Remote Control | eBay
    Ако не това, кое друго подобно ще е съвместимо с моя ТВ? Благодаря
    Аз бих взел нещо такова http://www.aliexpress.com/item/Unive...738009568.html
    Този пост е редактиран от v140; 11-09-14 в 11:13.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе