Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е вашият ресийвър ?

Гласували
371. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Pioneer

    47 12.67%
  • Onkyo

    52 14.02%
  • Denon

    52 14.02%
  • Yamaha

    103 27.76%
  • Sony

    59 15.90%
  • Marantz

    26 7.01%
  • Tehnics

    9 2.43%
  • Panasonic

    7 1.89%
  • Harman Kardon

    7 1.89%
  • Thunder

    3 0.81%
  • NAD

    3 0.81%
  • Anthem

    0 0%
  • Integra

    1 0.27%
  • Kenwood

    2 0.54%
Страница 14 от 62 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 926
Like Tree104Одобрявам

Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    80
    #196

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mercy Виж публикацията
    Колега salky , аз не съм специалист, но от темите които съм прочел, колона по евтина от 500-600лв броя не си струва и то говорим за букшелф колона. А за подова колона по малко 800лв същият ефект. А ти искаш за 100лв да вземеш ресивър, че и 5 колони. То и аз искам ама няма. Среден клас ресивър + комплект колони си приготви около 4000лв!
    Здравейте и от мен.
    Понеже планирам в близко бъдеще да си актуализирам бившата ми т.нар. система за 400 лв. от тип 'дрънкалник' (Sony DAV-DZ260) с нещо по-добро за 80% филми и 20% музика и бюджета е 3000 лв., какво се препоръчва в този ценови диапазон като 3.1/5.1 колони и ресивър, което да си струва ъпгрейда ?

    Размер на помещението: 35 кв.м.
    Тип музика: Sarah Brightman, Adele, Sade, Evanescence, ...
    Ниво на звука: Тихо до средно
    Изисквания към ресивъра: Задължително поне 3 HDMI входа + 2 оптични, да декодира всички нови Dolby Digital и DTS формати. Не ми трябват никакви Мрежови услуги, AirPlay, Pandora и т.н. - за тях си имам HTPC.
    Претенции: Качествен звук и отлично кино преживяване в този ценови клас

    Ако е необходимо системата ще се изгражда на етапи.
    Този пост е редактиран от vazmutenuser; 28-11-13 в 12:47.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #197

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Щом е на етапи - първо стерео и после надграждане до система за дом.кино . Проблема ще е при избора на колоните ( центъра по специално ) , другото не е проблем . Бюджета е приличен за да се събере прилична система 5.1 - нали ще се гледат и филми .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    80
    #198

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Щом е на етапи - първо стерео и после надграждане до система за дом.кино . Проблема ще е при избора на колоните ( центъра по специално ) , другото не е проблем . Бюджета е приличен за да се събере прилична система 5.1 - нали ще се гледат и филми .
    Ми ... за добро или лошо купих колоните 5.1 комплекта с добра, според мен, отстъпка - дано да не съм се прецакал много:
    2 x Dali Zensor 3
    2 x Dali Zensor 1
    1 х Dali Zensor Vocal
    1 x Dali Zensor Sub E-12F

    Сега следва Receiver - Yamaha V375 става ли ? И кабели - от къде и какви трябва да се купят ?
    Този пост е редактиран от vazmutenuser; 28-11-13 в 16:50.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #199

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Не си, не се притеснявай. Според мен, по-добре 475, тъй като има по-голям запас от мощност. А и мрежовите му функции колкото и да смяташ, че няма да са ти от полза, ще видиш че са си удобство.
    Вариант е също така онкио, маранц, денон или пайнер в същия клас като ямахата.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    80
    #200

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    T.e. каквото и да взема в този клас - все тая - не се ли препоръчва нещо? Гледам в анкетата Yamaha e най-използвана.
    Отделно разликата в цената между 375 и 475 ще е към 200 лв, което не е малко.

    А кабел ?

    Говорих с половинката и тя настоява предните колони да са Zensor 7, защото иначе на Zensor 3 трябва да им се купуват стойки - Какво се препоръчва ?
    Този пост е редактиран от vazmutenuser; 28-11-13 в 20:44.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #201

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Искам да си взема хубави тонколонки или, някоя система за домашно кино.Ще го използвам за игри,и гледане на филми.Насочил съм се към този модел на Сони "BLU RAY SONY BDV-E6100 ", http://technomarket.bg/products/09131310/sony-bdv-e6100 и една промоция ми хареса на ТМ на ресивър и тонколонки на Ямаха за комплектна цена 869лв. http://technomarket.bg/products/0913...htr-2866-black Като пари ограничението е до 1000лв. Ако може някой да си каже мнението и да ме насочи към кой модел.... ?
    Този пост е редактиран от dbitzepsa; 29-11-13 в 11:21.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #202

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Coup de gueule contre les fabricants d’amplificateurs A/V ! | HDfever - "поддръжката" на 4К от ресивърите ...

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    5
    #203

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте! Спрял съм се на два модела ресивъри Pioneer VSX-527 и Denon AVR 1513 . Кой от тях е по добрия? За домашни условия.

  11. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #204

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Колега , спри се на една тема ,че става сложно с отговорите . Взимай Денона , той поне си е модела който не си сгрешил при писането или не е така ?

  12. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #205

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dbitzepsa Виж публикацията
    Искам да си взема хубави тонколонки или, някоя система за домашно кино.Ще го използвам за игри,и гледане на филми.Насочил съм се към този модел на Сони "BLU RAY SONY BDV-E6100 ", SONY BDV-E6100 :: Системи за домашно кино :: Системи за домашно кино :: Домашно кино :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria и една промоция ми хареса на ТМ на ресивър и тонколонки на Ямаха за комплектна цена 869лв. YAMAHA HTR-2866 BLACK :: Ресивъри :: Ресивъри :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria Като пари ограничението е до 1000лв. Ако може някой да си каже мнението и да ме насочи към кой модел.... ?
    Модела bdv e4100 е същият само разлика в двете кокони,а и разликата в парите мисля че е около 300-400лв.което не е малко,а не си струва.Имаше някакъв комплект на sony ресиивъри с 5.1 колони за около 660лв,но спецоветв ще кажат кое от всички изброени от теб и мен системи си струват....
    Този пост е редактиран от salky; 15-12-13 в 12:05.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #206

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    За съжаление на това http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONY-HT-DH540SS само буфера му чух .... и ми хареса, но го свързах с Pioneer VSX323. Добър бас, не криви много/чак като се усили доста/, баса се чуваше почти на всякъде в аудио секцията. Сравних го с Pioneer 21W който е доста по зле!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #207

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Дали няма да е по добре от готови пластмасови домашни кина.....според logic ...не,той е добър в разубеждаването........

  16. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #208

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Колега , има и готови комплекти , които си свирят доста прилично за цената си . Не искам да разубеждавам никой , а да не робува на предразсъдъци и на това , което е прочел някъде си .

  17. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #209

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Колега , има и готови комплекти , които си свирят доста прилично за цената си . Не искам да разубеждавам никой , а да не робува на предразсъдъци и на това , което е прочел някъде си .
    Пич,ти си пословичен в разубвжденията с фразите:мое мнение;ти си знаеш......просто разубеждаваш ...."...това е.."Нима ще отречеш,че разубеждавш.""..."

  18. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #210

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Колега имам опит с различни видове техника и това , което аз харесвам , не е задължително да се харесва на друг и затова споделям лично мнение . Това е !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 62 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5216
    Последно: 20-04-24, 19:50
  2. Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения
    От avalon4o във форум Други телевизори
    Отговори: 224
    Последно: 01-06-21, 13:50
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе