Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е готварската ви печка ?

Гласували
286. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    40 13.99%
  • Amica

    9 3.15%
  • Beko

    18 6.29%
  • Bosch

    19 6.64%
  • Candy

    1 0.35%
  • Crown

    4 1.40%
  • Diplomat

    3 1.05%
  • Eldom

    8 2.80%
  • Electrolux

    36 12.59%
  • Fagor

    6 2.10%
  • Finlux

    1 0.35%
  • Gorenje

    76 26.57%
  • Hotpoint-Ariston

    9 3.15%
  • Indesit

    14 4.90%
  • KTN

    0 0%
  • Neo

    4 1.40%
  • Zanussi

    5 1.75%
  • Други

    33 11.54%
Страница 13 от 65 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 963
Like Tree96Одобрявам

Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #181

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Момчета,какво е това чудо на техниката и намира ли се в Пловдив? http://technohit.bg/?p=982
    Изглежда супер за тая пара(на картичка).
    Или ще търсим втора употреба,макар че не ми се ще,ама няма нищо дет' да му хване окото на човек до 7-800 лева по технотата.
    Аз лично не виждам защо тази печка струва толкова пари-няма никакви функции
    От опит-вече почти 6г. ползване - почти всички възможни функции които ги има по печките и много добро качество.
    http://www.technomarket.bg/products/...1ce3-434tay-wl

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #182

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Не казвам,че съм тръгнал да я купувам,но ми изглежда добре;даже не знам кво е пиролиза и тангенциално охлаждане.Заглеждам се по модели с телескопични носачи,повече стъкла,та да не се нагряват,електронен програматор,а ако може да е с пуш бутони-супер,да не пипат хлапетийте и от въртящ се грил не бих се отказал.Та тая бих я разгледал,ако ги има в Пловдив.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #183

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl
    Аз лично не виждам защо тази печка струва толкова пари-няма никакви функции
    От опит-вече почти 6г. ползване - почти всички възможни функции които ги има по печките и много добро качество.
    http://www.technomarket.bg/products/...1ce3-434tay-wl
    Пообиколих магазините и аз се кандардисах на тая Амика.За 20 лв по-малко има: http://www.technomarket.bg/products/...ux-ekc-513517w с каталитични панели и телескопични носачи за две нива,само че е по-малка,с френски плот,а телескопите движат трудно,сякаш ги е ковало калайджийче.Дано поляците да са работили по-добре от румънците,че ще взема Амиката.

  5. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #184

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Пообиколих магазините и аз се кандардисах на тая Амика.За 20 лв по-малко има: http://www.technomarket.bg/products/...ux-ekc-513517w с каталитични панели и телескопични носачи за две нива,само че е по-малка,с френски плот,а телескопите движат трудно,сякаш ги е ковало калайджийче.Дано поляците да са работили по-добре от румънците,че ще взема Амиката.
    Аз си взех такава и съм доволен. Отказах се от Амиките. Нормално се движат носачите. Може изложената бройка да е калпава. Единствено не и харесвам, че два от котлоните са еднакви по размер и мощност.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #185

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от KTT
    Аз си взех такава и съм доволен. Отказах се от Амиките. Нормално се движат носачите. Може изложената бройка да е калпава. Единствено не и харесвам, че два от котлоните са еднакви по размер и мощност.
    Защо я предпочете пред Амиката?

  7. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #186

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Защо я предпочете пред Амиката?
    Заради телескопичните носачи. Сториха ми се по-добра изработка. А бяха приблизително на една цена. А има и каталитични панели.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #187

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Взех Амика http://www.technomarket.bg/products/...1ce3-434tay-wl .Снимката,както и описанието на техномаркет не са точни.
    Няма каталитични панели и странични стелажи/водачи от неръждавейка(което за мен е по-добре,защото трудно се слага тава с фолио в такива стелажи,къса се филиото)).
    Плотът е страхотен,с 4 бързонагряващи зони,като съответно котлоните са от 12,14,17,21 см и елипса 17/27 см(която едва ли ще се ползва),с остатъчна топлина. Немски е на Schott ceran.Имаше в аксесоарите метална шпатулка за чистене.
    Фурната е с вентилатор,60 литра,емайлът е добър(щот е нова),две плитки и една дълбока тави,скара и въртящ се грил-шиш със стойка.Осем функций,като по-различното е,че вентилаторът си има нагревател(но не и филтър);загрява бързо,но за мен е по-важно термостата да е точен,та да не ми опява жената.Има програматор за начало и край на готвенето,по хронометър или час.
    Вратата е с две цели стъкла.
    Лошо впечатление ми направиха материалите,които са използвани и сглобката-тънка,огъваща се ламарина(да я бяха оребрили поне),а сглобка с нитове кат китайска еднодневка,някой дори хлабави-алтава конструкция.Вентилаторът ръмжи на излитане,а въртящата се втулка на грила вий и стърже.Копчалъците някой много стегнати,а други се клатят,аха да паднат.В сравнение със старото Горене(сменям го щото е с обикновени котлони,но си бачка безотказно),поляците ряпа да ядат.Това бял кахър,ама много се подразних,че предния панел с врътките(копчетата) и програматорът страшно се нагряват и няма никъв охлаждащ вентилатор,както са написали техномаркет.Е за 700 лв. толкова,поне плотът е супер и печката си изглежда готино.
    Изглежда горе-долу така,но с керамичен плот:
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1
    #188

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    здравейте не знам дали съм във правилния форум но ще съм благодарен ако някой може да ми даде електро схемата на тази печка -vicom af21- нещо не мога да се оправя без нея!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    45
    #189

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте колеги!
    искам да събера мнение относно вградена фурна и плот които ще поставям та въпроса ми е: нови но евтини, например в техномаркет гледам че има по 299 лева някакви фурни, със прилични функции или втора ръка нещо на миеле или AEG. Естественно както се ориентирате по цената която гледам и двете няма да са със сензорни дисплей но като гледам мненията за новите печки на които им се огъват ламарините......

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    45
    #190

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    така а а а купих едно беко но ми изпадна втора ръка на няколко месеца ползвано и до другата година юли месец във гаранция. мноого съм доволен има си вентилатор долно и горно нагряване равномерно изпича, механичен таймер, а и за 170 лева съм супер доволен в технополис са по 340 лева.

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2
    #191

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте!
    Както и повечето от хората, които пишат във форума и на мен ми предстои да купувам фурна и котлони за вграждане. От това, което прочетох до сега разбрах че по голяма част се насочват към печките, които не са за вграждане, но нашата кухня е така направена че е оставено място за такава. И така от няколко дена се лутам между различни марки, като бях се спряла на AEG, BOSCH и Whirlpool. Имаше един коментар за уредите BOSCH, които много бързо ръждясвали, което ме изненада защото имам наблюдения за други електроуреди на тази марка, но не и специално за фурните, така че съм скромна да се доверя на написаното. Whirlpool съм чувала че правят много добри фурни, а AEG като цяло май са едно от най-добрите неща, но и доста по-скъпи. Та искам да помоля ако може да препоръчате нещо конкретно фурна и котлони за вграждане (4 котлона) от една марка и по възможност да са до 800-900 лв. двете неща общо. И още нещо не знам дали има в някоя друга тема но ако може също да ми обясните кои са най-важните неща, които задължително трябва да гледам, когато купувам фурната. Единственото, което разбрах е че е най-добре котлоните да си имат отделно копчета, а не те да са на фурната. И дали са издръжливи тези копчета копчета push-pull, защото пробвах едни и бяха на AEG, които ми изглеждаха малко ненадеждни. Благодаря ви много предварително и се надявам да се разбира нещо от хаотично написаните обяснения )))

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #192

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Може да хвърлиш едно око и на Gorenie -разумен компромис качество цена.А иначе ползвам AEG 5 години и нямам проблеми с push бутоните.

  16. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2
    #193

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Благодаря за съвета, сеща ще ги погледна и тях. Тъкмо четях една друга статия, където споменават че Electrolux са също добри и са по лиценз да AEG. За тях да има някой лични наблюдения?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #194

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    AEG Zanussi Eleitrolux са в една група. Проблема е чепроизводството на евтините електроуреди са изнесени навън-напр. Румъния и се пести от всичко -труд и материали,така че да се докара цена конкурентна на китайското производство. Ако купуваш Zanussi не мисли че е AEG.Аз имам пералня Electrolux от 12 години и едно време дадох маса пари - изумих се като надникнах вътре -всичко е на AEG,от тогава насам обаче се промениха много неща.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    119
    #195

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз съм се ориентирал към купуване на нова печка но все още се чудя дали да е плот с фурна за вграждане или свободностояща. Като марка съм се ориентирал към AEG,Electrolux и Gorenje. Избрах с ваша помощ пералня на Електролукс и съм много доволен. Дядо ми има Gorenje на 7 години и е много добра - нямало0 е ремонти досега, само врътките и се изтъркаха и е много неприятно. При фурните и печките ми препоръчват AEG като най-качествени, бих избрал и инокс вариант ако се почиства по-лесно, но заслужава ли си да дадеш толкова пари? Колко време би издържала една печка/фурна AEG в сравнение с подобна на Gorenje? Още повече на мен ми трябва задължително да е с механично управление, най-много функция водно почистване, горен и долен нагревател и без грил, обема няма значение най-вече да е качествена и надеждна. Благодаря ви.

    Засега съм се ориентирал към тези модели.
    http://techno-mix.com/product/4655/gorenje-ec-56320-ax
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...009/P11100601/Готварска-печка-AEG-41016VH-WN
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...008/P11100601/Готварска-печка-AEG-41056VH-MN

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 65 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Strong / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 21
    Последно: 19-03-24, 11:10
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  4. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе