Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е готварската ви печка ?

Гласували
287. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    40 13.94%
  • Amica

    9 3.14%
  • Beko

    18 6.27%
  • Bosch

    19 6.62%
  • Candy

    1 0.35%
  • Crown

    4 1.39%
  • Diplomat

    3 1.05%
  • Eldom

    8 2.79%
  • Electrolux

    36 12.54%
  • Fagor

    6 2.09%
  • Finlux

    1 0.35%
  • Gorenje

    76 26.48%
  • Hotpoint-Ariston

    9 3.14%
  • Indesit

    14 4.88%
  • KTN

    0 0%
  • Neo

    4 1.39%
  • Zanussi

    5 1.74%
  • Други

    34 11.85%
Страница 18 от 65 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 963
Like Tree96Одобрявам

Готварски печки / FAQ на първа страница - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    19
    #256

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Хм, интересно?! Днес ми се обадиха и ми казаха, че са ги свършили и трябва да доставят от чужбина за да ми я пратят!
    Не е проблем щом само с два дни удължават срока за доставката! Чак пък толкова много ли ги продават, че са ги свършили - това е интересен момент?!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,298
    #257

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    По-скоро не ги държат на склад в магазина, а може би някъде в безмитна зона.
    За 2 дни едва ли ще го доставят от завода...

    johny01,
    Ако и на вашата печка позицията на фурната "само долен реотан" е означена с каничка на ключа, а в упътването - като "Загряване с долен нагревател (Водно почистване)" няма какво да се чудиш!
    Когато купувахме преди време E774, специално питах продавача дали има функция само долен нагревател. Момчето потвърди, че това е функцията "водно почистване". Аз като Тома Неверни веднага проверих дали действа термостата и наистина си работеше.
    Просто някаква маркетингова недомислица, според мен!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    19
    #258

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Е то не точно, че са ги свършили на всякъде в страната! Понеже Ловеч е най-близо до Тетевен и точно в Ловешкия Техномаркет ги били свършили и за това трябвало да почакам, макар че в Плевен я има в наличност, а и е почти на същото разстояние до Тетевен! Имало я и в София, но им било далече да я доставят от там

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    101
    #259

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    ОТ 3-4 години в къщи сме с Gorenje E775W и до сега никакви проблеми.Много сме доволни.Незнам да ли още се намират по магазините,но старите модели са за предпочитане пред новите и то не само печките.На къде върви всичко...........

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #260

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Пламене,доставят ги от София,кога имат пълен камион.Бе ден-два,се тая-жената да те води на кръчма.
    Гена,така е ама на жената бая време и трябваше да се светне(по-точно пробвах каничката с термостат до край и загря/х).Замислих се обаче,по повод питане по-горе,има ли нагревател на вентилатора.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    19
    #261

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Знам, ама ми е чудно защо за 5-10 километра се правят на интересни?!
    От София до Тетевен са 100км., от Плевен са 90км., а от Ловеч са 85км., но ще се чака, все пак им казах, че не е проблем - важното е да я доставят! А за нагревателя на вентилатора, мисля че @KTT писа, че електролукс-а го има!

  8.  
     
  9. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    Usa
    Мнения
    530
    #262

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Има - дори се вижда как се зачервява.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    19
    #263

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Снощи докараха печката и днес и направих снимка:



    Черпя всички по една биричка:

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    54
    #264

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте вчера купихме на родителите ми възрастни хора печка втора ръка почти нова GORENJE K 772 WD http://www.techno-mix.com/product/719/gorenje-k-772-wd
    Няма книжка към нея и за това някои неща не са ми ясни за да им ги обясня и на тях, за самата фурна става дума.
    1-во що за птица е това инфраред реотан къде се намира и за какво се ползва?
    2-ро има функция "Долен и кръгъл нагревател в комбинация с вентилатор" какъв пък е този кръгъл нагревател в комбинация с вентилатора и долния реотан.
    3-то има иконка за вентилатора дето е нарисувана само перка има и такава дето е перка в кръгче, и при двете вентилатора се върти с еднаква скорост но за какво е едната и другата
    4-то последно уж. има една иконка на същия ключ като каничка с вода, и някъде срещнах в описанията за някъкво водно почистване или подобно
    А и още нещо имала филтър против мазнини, къде ли е ???
    Ако някои има такава или подобна печка ще се радвам да ме осветли

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #265

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    1.-вторият(нагънатият) реотан горе;загрява бърза,пече яко.
    2.-няма токова.
    3.-вентилаторът работи с различни реотани,а не обороти
    4.-на каничката работи само долен реотан-слагаш съд с вода долу,пускаш на 50-100 гр. и като се изпоти печката и се шупне кирта-търкаш,ала-бала ;филтърът е една кръгла,надупчена капачка с две кукички,закачена пред вентилатора.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    54
    #266

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Еииии златен си аз вчера като я купувахме набързо я огледах, ама не ми се мерна накъдрен реотан, видях отгоре два реотана еднакви тръбни един по голям и един по малък, ама като ида към нашите ще я огледам и проуча, не съм вчерашен уж Друго не се сещам какво да те питам , явно имаш същата или я познаваш много добре Благодаря ти!!! ще разчитам на теб ако изкочи още някое питане

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #267

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Ползвахме (жената) такава,но без газ,няколко години.Сега е при родителите ми,които ще посетя тия дни и ако не забравя ще препиша функциите на фурната и иконките им от ръководството(много добре и подробно написано на бг,има и рецепти и препоръки за температури,нива,време и вентилатори).Печката е добра,разлика от -25,-35 гр.(не помня вече) даваше термостата.

  16. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #268

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    2-ро има функция "Долен и кръгъл нагревател в комбинация с вентилатор - това за кръглия нагревател е този зад единият вентилатор - този при филтъра. В нас основно това се използва долен с горещ въздух 0 така е описано в книжката. Утре ако ми остане време ще сканирам тази част от книжката, която е с програмите.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #269

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от glarus
    2-ро има функция "Долен и кръгъл нагревател в комбинация с вентилатор - това за кръглия нагревател е този зад единият вентилатор - този при филтъра. В нас основно това се използва долен с горещ въздух 0 така е описано в книжката. Утре ако ми остане време ще сканирам тази част от книжката, която е с програмите.
    +1 Функцията е подходяща за приготвяне на пица.

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #270

    Re:Готварски печки / FAQ - обсъждане, мнения

    Вентилатор с кръгче е включен само вентилатора с кръглия скрит нагревател(конвекция). Вентилатор без кръгче си е само вентилатор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 65 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Strong / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 21
    Последно: 19-03-24, 11:10
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  4. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе