Страница 8 от 20 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 298

Перални,Препоръки 2009г

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #106

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте и от мен,
    моля за Вашето компетентно мнение и препоръки, както и отзиви за следния модел: AEG L 62840
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09035078 или подобните на него.
    Заслужават ли си пералните на АЕГ/Електролукс?
    И въобще това вече обща фирма ли е? Полски ли са, което няма никакво значение ако са надеждни...
    Доколкото знам, освен че звучи сериозно като производители, е една от най-безшумните, има абсолютно всякакви функции и пере добре. Ако някой знае за някакви дефекти да казва, че май в неделя трябва да я взема
    Благодаря на всички за мненията, дори да са негативни

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #107

    Перални,Препоръки 2009г

    AEG е запазена марка за топ-линията на Elecrolux.
    Като качество/цена се подреждат така:
    1.AEG
    2.Electrolux
    3.Zanussi
    Не мога да дам никакво мнение относно AEG и конкретния модел, но имайки предвид, че я има само в Пловдив, вероятността да е стар модел е много голяма. За повече информация проверете на сайта на компанията. Там са дадени моделите до 2007 мисля.
    А и мисля, че подобен модел на Electrolux ще Ви свърши същата работа за по-ниска цена!

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #108

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs
    AEG е запазена марка за топ-линията на Elecrolux.
    Като качество/цена се подреждат така:
    1.AEG
    2.Electrolux
    3.Zanussi
    Не мога да дам никакво мнение относно AEG и конкретния модел, но имайки предвид, че я има само в Пловдив, вероятността да е стар модел е много голяма. За повече информация проверете на сайта на компанията. Там са дадени моделите до 2007 мисля.
    А и мисля, че подобен модел на Electrolux ще Ви свърши същата работа за по-ниска цена!
    Има я навсякъде в София, но като сравних с моделите на Електролукс от типа 10670 и 12680 мисля, че няма никаква съществена разлика освен в малко по-тихия двигател (което за мен не е толкова от значение, понеже имам отделно мокро помещение - т.е. не държа много и на луксозен дизайн). Освен това в сайта на АЕГ няма модел 62840, има 64840, което ме навежда на мисълта, че може би е от по-миналата година. Питах в магазина, естествено ми казаха че не е така, но...както знаете, доста често продавачите там са информирани много по-малко от клиентите и въобще не им пука.
    В тази връзка и понеже се налага понякога да се пере по 2-3 пъти, ще ходя да взема утре Електролукс 12680 (7кг, нов модел, 1200 об., има всички функции)
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052463
    Надявам се да се окаже добра и надеждна

  5. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    1
    #109

    Перални,Препоръки 2009г

    WHIRLPOOL AWO/D-7012
    цена с ДДС
    699.00 лв.
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09038955

    За НИЩО НА СВЕТА НЕ СИ купувайте такава!!! Толкова шумна пералня не бях виждал!!!
    Преди малко си тръгна техникът им и ми каза, че такъв си бил двигателят!!! Когато центруфогира се чува зверско виене, което ме събуди в 2 през ноща Това виене се чува и при нормална работа на пране
    БРАВО на тия идиоти от WHIRLPOOL

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #110

    Перални,Препоръки 2009г

    Де да са само WHIRLPOOL. Всички с колекторен двигател си вият. За съжаления и моята

  7. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #111

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте! Моля за вашето компетентно мнение за избор на пералня,модел и т.н.Като се има в предвид, че не съм се глезила с екстри и до скоро ползвах ветеранката от войната Перла 05 Сама ще я ползвам, така, че няма много интензивно пране. Авоарите са до 450 лева.
    Благодаря Ви предварително.
    Изчетох Ви и много ме заинтригувахте.
    Очаквам с нетърпение мненията Ви.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #112

    Перални,Препоръки 2009г

    Разгледай Amica пералните в Техномаркет. Цена около 400-450 лв. Правени в Полша, с традиция, по-добри от Беко и Санг, а да не говориме от НЕО и Краун (според мен). Само не знам от към сервизна база как са в България Аз щях да си взема такава, ако жената не искаше пералня за 6 кила и взехме Занусито на промо.

  10. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #113

    Перални,Препоръки 2009г

    Благодаря ти за вниманието Ще проверя със сигурност!

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #114

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от zz_stefanov
    Де да са само WHIRLPOOL. Всички с колекторен двигател си вият. За съжаления и моята
    Да, точно така е. Тези, които държат на ниското ниво на шума трябва да търсят перални с ИНВЕРТОРЕН двигател. Разбира се, те са по-скъпи с около 150-200 лв от аналогичния модел с "четковия" електромотор.
    Аз също леко се разочаровах (в смисъл на очаквания за нивото на шум, не че е толкова силно) от ЕЛЕКТРОЛУКС 12680.
    Подарих я на жена ми преди няколко дни, аз я избирах и реших да спестя 200 лв за абсолютно идентичен модел на АЕГ. Най-важното обаче е, че жената е доволна, пере доста добре, вади дрехите почти сухи и ненамачкани. Има всякакви програми, а ако не ти хареса някой параметър може да се задава от електронния дисплей. Освен това пералнята е т.н. мокро помещение и там никой не я чува. Така че леко се успокоих.
    И за да не остана неразбран - 12680 не е много шумна, просто очаквах да е по-тиха. Иначе си е перфектна

  12. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #115

    Перални,Препоръки 2009г

    Имате ли мнение за тази пералня?
    http://www.electron.bg/product_info....ducts_id=12707

    В промоция е и 36 месеца гаранция.

  13. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #116

    Перални,Препоръки 2009г

    Ако не те притесняват разхода на вода от 45 л.,времето за пране от 150 мин. и завишената според мен консумация на ел.енергия-взимай я.Ако не друго то поне 3 години ще е гаранционна.
    Иначе аз лично давам гласа си за полската сглобка-имам пералня "Ханса",произведена там и съм много доволен от работата й, разхода й на вода и ел.енергия.
    Успех!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    174
    #117

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от avenger
    ...разхода на вода от 45 л.,времето за пране от 150 мин. и завишената според мен консумация на ел.енергия-взимай я.
    Според мен тези данни са "средно положение".
    Най-добре Нети ако иска да прочете "мануала" и таблицата с програми и разход вода/енергия/време -> от тук (гледаш данните за 6 кг.)
    И да си прецени...
    По-икономична...освен да мине на вариант "тясна" пералня (4.5 кг.), но пък е компромис със стабилността.
    Успех !

  16. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #118

    Перални,Препоръки 2009г

    Много сте мили и Ви благодаря!
    От толкова проучване, малко взех да се омотвам, но в края на краищата ще е на късмет!
    Лек и спорен ден Ви желая!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #119

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от Нети
    Много сте мили и Ви благодаря!
    От толкова проучване, малко взех да се омотвам, но в края на краищата ще е на късмет!
    Лек и спорен ден Ви желая!
    Хващай една за ушите и готово. Все пак си е на късмет

  18. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    6
    #120

    Перални,Препоръки 2009г

    Точно казано!
    Ще Ви се похваля непременно!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 20 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Перални,Препоръки 2010г
    От gpp във форум Бяла техника
    Отговори: 152
    Последно: 14-12-10, 22:56
  2. Газов котел - мнения и препоръки 2009г
    От Saint във форум Отопление
    Отговори: 821
    Последно: 29-12-09, 23:43
  3. Перални,Препоръки 2008г
    От tyo_bg във форум Бяла техника
    Отговори: 244
    Последно: 28-12-08, 21:07
  4. Перални,Препоръки 2007г
    От badr във форум Бяла техника
    Отговори: 362
    Последно: 31-12-07, 13:23
  5. Перални,Препоръки 2005г
    От veszxr във форум Бяла техника
    Отговори: 27
    Последно: 12-12-05, 23:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе