Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е съдомиялната ви ?

Гласували
326. Не можете да гласувате в тази анкета
  • АЕG

    37 11.35%
  • Beko

    59 18.10%
  • Blomberg

    8 2.45%
  • Bosch

    67 20.55%
  • Candy

    4 1.23%
  • Daewoo

    3 0.92%
  • Electrolux

    35 10.74%
  • Fagor

    3 0.92%
  • Gorenje

    20 6.13%
  • Hotpoint-Ariston

    20 6.13%
  • Indesit

    9 2.76%
  • Midea

    14 4.29%
  • Neo

    0 0%
  • Siemens

    14 4.29%
  • Whirpool

    22 6.75%
  • Zanussi

    8 2.45%
  • Conegliano

    3 0.92%
Страница 36 от 68 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследноПоследно
Резултати от 526 до 540 от общо 1015
Like Tree109Одобрявам

Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    188
    #526

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Не съм много съгласен с избора на най-евтината машина. Имах преди години Мидеа /400 лв./, за вграждане, евтина и с три год. гаранция. Беше много шумна и не бих казал, че миеше много добре. След гаранцията умря, на втория месец. Изхвърлих я и си купих Беко /650 лв./, не много по-скъпа, но съм много доволен. Пак е за вграждане, но е много по-тиха и мие в пъти по-добре. Гледах тогава да има трета дюза, от горе, над горната кошница. Не знам дали заради нея или заради по-високото налягане на помпата, но жена ми е щастлива. Наистина има огромна разлика между двете машини и то най-вече в качеството на измиване. С едни и същи препарати. Та Мидеа и то най евтината, не бих взел.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #527

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Високите нива на шум, лошото измиване и бързата амортизация на помпата са следствие на проблем с регулирането на нивото на водата. Най-общо казано, пълни по-малко. Марката е без значение.

  4. Junior Member Аватара на troll4o
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    83
    #528

    Re: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Free-standing dishwasher ZWM 607IEH : Hansa - Appliances: Refrigerators, Dishwashers, Microwave

    Никъде в темата не е засегната марка "Ханза" . Някой има ли впечатления от уредите? Конкретния модел, който съм харесал е Hansa ZWM 607IEH . Много ми напомня на миялна машина, която съм ползвал преди време - същото разположение на интериора, и доста ефективна.
    Покрива изискванията - 60 см, Свободно стояща, половин зареждане, кратка програма, 14 комплекта, тавичка за приборите вместо кошница.
    В момента е намалена от 650 на 554 лева. 2 години гаранция.
    Някакви предложения, които да покриват изискванията и относително цената?
    Този пост е редактиран от avenger; 28-11-16 в 16:06.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    13
    #529

    Отговор: Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте, да споделя и аз едно мнение. Имам съдомиялна за вграждане Беко, модел DIS 28020 закупена преди 7 месеца и с не натоварена работа (пускаме я 3-4 пъти на месец, само със съпругата сме за сега) и вече 2 пъти бе ремонтирана за платка. Изгаря елемент от индикаторите. Първо изгоря горния елемент на индикатора за програмата (след 3 месеца употреба), следващото изгаряне бе пак на елемент от индикатора, но този път на времето за програмата. Майстора от сервиза също не може да си обясни защо се случва. Може аз да не съм случил, и само да вметна цената на управлението (т. нар. платка) е 130-150лв., при цена на машината от 600лв. И като допълнение, съшата платка се монтира на електролукс, беко и поне още 4 марки, по надписа на кутията. Дано поста ми да бъде полезен. Весели празници.

  6. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #530

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Нали е гаранционна? Случват се за съжаление подобни неща. Повечето марки съдомиялни, а и не само се правят с едни и същи части в едни и същи заводи. Поради тази причина изглеждат абсолютно еднакво от вътре без значение от марката.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    13
    #531

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Нали е гаранционна? Случват се за съжаление подобни неща. Повечето марки съдомиялни, а и не само се правят с едни и същи части в едни и същи заводи. Поради тази причина изглеждат абсолютно еднакво от вътре без значение от марката.
    Да така е, не се оплаквам само споделям мнение. Като машина е добре компактна и мие прилично. Както вече казах, явно моя късмет е бил такъв. Това, че моята машина е имала дефект не означава, че всички имат!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #532

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Ако някого го интересува как се определят енергийните етикети на съдомиялните машини може да се усведоми тук:

    L_2010314BG.01000101.xml

  10. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #533

    Отговор: Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от shack Виж публикацията
    Здравейте, да споделя и аз едно мнение. Имам съдомиялна за вграждане Беко, модел DIS 28020 закупена преди 7 месеца и с не натоварена работа (пускаме я 3-4 пъти на месец, само със съпругата сме за сега) и вече 2 пъти бе ремонтирана за платка. Изгаря елемент от индикаторите. Първо изгоря горния елемент на индикатора за програмата (след 3 месеца употреба), следващото изгаряне бе пак на елемент от индикатора, но този път на времето за програмата. Майстора от сервиза също не може да си обясни защо се случва. Може аз да не съм случил, и само да вметна цената на управлението (т. нар. платка) е 130-150лв., при цена на машината от 600лв. И като допълнение, съшата платка се монтира на електролукс, беко и поне още 4 марки, по надписа на кутията. Дано поста ми да бъде полезен. Весели празници.
    Някакви проблеми с ел. захранването?Може би трябва да й сложиш защита,примерно това - Sono Комбинирана гръмозащита с автоматичен изключвател WP230 W
    bagerista9 одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    13
    #534

    Отговор: Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    За сега никакъв проблем след последната смяна (втората) на платката. Захранването е наред имам и други уреди и с тях проблеми няма. Това което ми направи впечатление е, че на втората платка и махнаха предпазната лепенка върху "дисплея". Ами така ще е, както каза и майстора "За съжаление качеството не е такаво каквото трябва да бъде и няма значение марката! Всичко е късмет.!" Често дефектирали и реномирани скъпи марки.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    26
    #535

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Що ли ми се струва, че някой хора се опитват да си продават китайските тояги из форума.

    Всички били сглобявани в Китай, аз колкото Боша погледнах из магазините на всички пишеше Made in Germany.

    Освен ако Germany не е някаква нова Китайска провинция. Интересно ми е дали и Горение, АЕГ или Електролукс пак се сглобяват в КИТАЙ . Само ще вметна, че имам Сименс отново произвеждан в Germany - Китай и не е мръднал вече 12 години.

    В момента отново ще търся нещо висок клас защото мисля, че си заслужава. Ако някой има виждане кои в момента са читави на разумни цени моля да сподели.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    33
    #536

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Колеги някакво мнение за това Беко което рекламират с инверторния мотор? Не ми се дават 1000лв за машина в момента а и гледам,че като показатели е доста добре.Чудя се дали да не я взема.

    Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    8
    #537

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Колеги препоръчайте ми съдомиялна машина тип кубче за 6 комплекта в момента има намалени в Техномаркет, но не мога да влезна в страницата да разгледам?
    Този пост е редактиран от avenger; 29-03-17 в 21:32.

  16. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #538

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Пропусни Техномаркет, ако не искаш да си даваш парите доброволно на ДПС и Делян Пеевски.
    Иначе все тая. Вземи най-евтиното с най-дълга гаранция.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от KPAHK Виж публикацията
    Що ли ми се струва, че някой хора се опитват да си продават китайските тояги из форума.

    Всички били сглобявани в Китай, аз колкото Боша погледнах из магазините на всички пишеше Made in Germany.

    Освен ако Germany не е някаква нова Китайска провинция. Интересно ми е дали и Горение, АЕГ или Електролукс пак се сглобяват в КИТАЙ . Само ще вметна, че имам Сименс отново произвеждан в Germany - Китай и не е мръднал вече 12 години.

    В момента отново ще търся нещо висок клас защото мисля, че си заслужава. Ако някой има виждане кои в момента са читави на разумни цени моля да сподели.
    Специално при съдомиялните повечето части се правят в Китай. Повечето марки също поръчват на китайски производители да им правят съдомиялните. То не е толкова трудно да сглобиш съдомиялна. Не е лошо да си купиш уред правен в Германия, но цените на тези нови започва от 1000лв нагоре. Не много българи могат да си ги позволят, а пък и аз лично не смятам че инвестицията си заслужава, специално за съдомиялна, но това е лично мнение.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    43
    #539

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте!
    Дойде и моя ред да купувам миялна машина.
    Искам да е Samsung,но на българския пазар няма. Посъветвайте ме как и от къде да закупя нов уред Samsung.
    Благодаря!

  18. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #540

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    С какво Самсунг съдомиялни са по, по-най от другите такива?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 68 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане
    От mvarbanov във форум Бяла техника
    Отговори: 1252
    Последно: 06-04-24, 20:57
  2. Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1685
    Последно: 16-03-24, 12:36
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  5. Мнения и обсъждане на tv LG LCD 37LD420
    От pacho-gr във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-10, 18:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе