Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
268. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.27%
  • Beko

    27 10.07%
  • Blomberg

    2 0.75%
  • Bosch

    57 21.27%
  • Candy

    7 2.61%
  • Electrolux

    19 7.09%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.58%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.72%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.69%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.97%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 42 от 84 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследноПоследно
Резултати от 616 до 630 от общо 1251

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #616

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Съветвам ви да изчакате "Коледните Намаления",при възможност да вдигнете малко бюджета и да се загледате към немските марки.
    Цитат Първоначално публикувано от vo_yulmi Виж публикацията
    Здравейте,

    Жена ми от известно време ме навива да си купим сушилня. Спряхме се на тези модели по-долу. Моля за помощ от Ваша страна за избор на по-добрия. Изискванията са ни да е с термо-помпа и минимум 7кг. капацитет на сушене.

    https://www.technomarket.bg/sushilni...80312-09152702

    https://www.technopolis.bg/bg/Dryers...-DE-S/p/688875

    https://www.technopolis.bg/bg/Dryers...TCE-S/p/688876

    https://www.technomarket.bg/sushilni...81-eu-09167608

    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    91
    #617

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Да разбирам ли, че от Черния петък файда няма?

    Цитат Първоначално публикувано от bagerista9 Виж публикацията
    Съветвам ви да изчакате "Коледните Намаления",при възможност да вдигнете малко бюджета и да се загледате към немските марки.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    85
    #618

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Моята драма с Gorenje DA83 е към своя край. На 15-ти след поредния разговор с онлайн магазина откъдето купих пералнята WA824 ... след като им споменах че много странно "вносителя" отрича налието на каквито и да е бройки и само отлага доставката за да прескочи "черния петък" .. изведнъж Зора регистрира наличности и потвърдиха че имат нови бройки ... (вече даже са ги разнесли в няколко физически магазина) ... таа изведнъж се намериха няколко бройки от вносителя (предполагам) и получих удоволствието да си я поръчам. за 999 лв колкото всъщност си струва като изключим надутата надценка до 1100 лв :D Другото предположение е че вносителя си има няколко бройки за "замяна" ако се наложи вкраен случай и си ги кътка дълбока резерва, но им е писнало да ги питат за сушилнята през ден през два .. ще идва ли няма ли да идва :D :D Иначе другите онлайн магазини отново дръпнаха датата за очаквана доставка от 15-ти на 30-ти ноември, техномаркет все още няма наличности .. само зора има някакви бройки отнякъде си ... все още не мога да си го обесня как за Зора има за другите няма ...
    Естествено куриерите сложиха някаква дата на доставка 20-ти ... та сушилнята ще седи едно 4 дена в студен склад .и после я става чеп за грозде я не :D

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #619

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Има ли нещо специално на този модел сушилня. Гледам си много мераклия.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    85
    #620

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Има сив кант на вратата и фактически естетически се връзва и е един клас с перанята .. за разлика от модела DE82 който го има наличен и даже е на промоция в технополис за 920 лв .. има сив кръгъл бутон, сив кант , А+++ (един плюс повече тъй като никой няма мерак да простира пране .. на терасата прането фактически би станало по-мръсно, а вътре е абсурдно да се суши та ще се ползва и всеки + си е +), има йонизатор :D и лампичка в казана ... и чат пат-програмите за сушене съответестват на програмите за пране.
    На въпроса като се счупи пералнята или сушилнята и трябва да се купува нов уред .. и двата ли ще сменям за да са отново от една серия и да съвпадат фактически и естетически - не съм мислил над въпроса и като му дойде времето ще се решава .. въпреки че като гледам пералнята с НЕсензорното управление и ръждясалия иноксов хладилник ... да го решавам по от рано :D
    Този пост е редактиран от drekinov; 19-11-18 в 00:05.

  7. Junior Member Аватара на Jackxxx
    Тук е от
    May 2013
    Живее в
    Града под тепетата
    Мнения
    74
    #621

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Моята пералня е BOSCH 6-та серия и бях решил да купувам сушилня също BOSCH, но се отказах, заради "екстрата" за самопочистването и липсата на маркуч за извеждане на водата.
    Сега всеки ден следя цените на сушилните и чакам да видя ще изскочи ли нещо покрай черните петъци или по Коледа ще се пазарува. Лошото е, че застудя и вече не става за проскане на терасата, а аз упорито отказвам да си купим сушилник за вкъщи.

    Между другото, ако някой ползва от по-новите сушилни на BOSCH ще съм доволен да сподели мнение. Бих се разубедил, ако намеря някакво сериозно предимство пред останалите марки.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    85
    #622

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Според мен най-голямото предимство е ако нямаш място и намерението ти е да монтираш сушилнята върху пералнята .. то тогава бош трябва да имат фабрично решение как се монтират двата уреда един върху друг който отговаря на инструкцията за употреба както на пералнята така и на сушилнята. от там нататък всичко друго би трябвало да води до "неправилна употреба"

  10. Junior Member Аватара на Jackxxx
    Тук е от
    May 2013
    Живее в
    Града под тепетата
    Мнения
    74
    #623

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Имам място отстрани (и отляво, и отдясно), имам място и отгоре. Решил съм да я сложа отдясно, защото на жената така ще ѝ е най-удобно.
    За сега съм се спрял на това: AEG T8DEC68S

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #624

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    митака беше писал преди година+, че освен бош и Аег 8ма серия го имат това самопочистване. Поне мен това ме спря да купя 8ма серия и взех 7ма.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    85
    #625

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Може да не е по темата въобще но днес получих така желаната Gorenje DA83 която естествено пристигна с "фабричен дефект".
    Прегледах я пред куриера за очевидните неща които може да се случат - удар, вдлъбнато, счупено стъкло на вратата и тъй като нямаше такива неща си я прибрах и разопаковах.
    Оставих я да се климатизира за следващите 24 часа и докато събирах найлона и стиропора .. 0.5-1см драскотина на ръба на вратата и боя която изглеждаше много странно нацвъкана по сивия кант.
    Наложих стиропора и найлона върху сушилнята и се оказа че найлона е със залепнала боя затова и канта е нацвъкан на точки .и привидно изглежда че или найлон или боята са били горещи и затова е залепнала част от нея по него.
    В зоната на драскотината която е жестока по самия найлон няма разкъсвания, притискания и намачквания така че няма как според мен да е вследствие транспорта с куриера.

    https://my.pcloud.com/publink/show?c...cIal3DYJD0ASbX

    Водя в момента комуникация с онлайн магазина за евентуалните варианти след като им обясних по телефона точно как са се развили нещата и им изпратих туко що горните снимки.

    Сигурно пак ще стане като с дефектния simple side рафт на хладилника (рафта се намира във самия хладилник .. залепен е с тиксо .. и целия хладилник е фабрично опакован ;фактически няма как куриера като е транспортирал хладилника да е деформирал рафта ) - .. трябвало е да отворя и разопаковам целия продукт и да го огледам пред куриера . нищо че навън е сняг, кал и студ и че до сега не съм виждал толкова търпелив куриер :D

    Иначе от беглата ми "употреба" ... ключалката на вратата е 100% пластмаса което не ми вдъхва доверие (самият палец и заключващ механизъм) и съответно оставя впечатление че вече е счупена, но дефакто просто е пластмаса и я няма стабилността на затваряне както е при пералнята където палеца е метален а предполагам и машинката вътре .. отдавам го на факта че пералнята е пълна с вода обикновено и няма как да спестят от ключалката.
    Вратичката за филтъра е също клик като самия "палец" и машинка също не вдъхват усещане за нещо друго от крехкост. Все пак по инструкция вратичката трябва да се отваря на около 5 сушенета за да се почиства дунапрена и филтъра преди изпарителя.

    EDIT: от онлайн магазина казаха че Gorenje (вносителя/сервиза) ще сменят вратата с нова .. да си я ползвам .... утре фактически може да имам повече впечатление от това как суши .. по същество .. надявам се . Все пак даже не съм я включвам в тока може .. и да не тръгне :D :D

    EDIT 2: тръгна .. екранът не беше сензорен няколко секунди след пускане след което заработи доста добре. трябва да се натиска фактически върху надписите и да не се цъка твърде бързо ако твърде бързо се натиска той не реагира и изглежда като неработещ но това все пак не е touch screen a touch panel Пробвах същите неща и на пералнята там продължавам да съм сигурен че сензорното управление е дефектно та добре че ще го сменят и него

    EDIT 3: идва ми една идея по шумна отколкото очаквах. Нямам база за сравненние но ми се струва че 6 кг конвенционални сушилни от преди 5-6 години на Gorenje бяха по-тихи, но .. те са с по-малък барабан и нямат термопомпа. Личното ми мнение че ако имате он/офф цепеници (климатици) дето им чувате фреона, клапите и т.н. то това не са уреди за вас освен ако нямате добра звукоизолация на стените или площ на жилището
    Този пост е редактиран от drekinov; 22-11-18 в 08:50.

  13. Junior Member Аватара на Jackxxx
    Тук е от
    May 2013
    Живее в
    Града под тепетата
    Мнения
    74
    #626

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    @Zygot. говоря за самопочистващият се кондензатор. Не знам ти какво визираш, но и при 8-ма серия на АЕГ си се почиства ръчно. Виж тук:https://youtu.be/TbqAcUAIvj4?t=244
    А от самото сушене доволен ли си?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    435
    #627

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Jackxxx Виж публикацията
    Между другото, ако някой ползва от по-новите сушилни на BOSCH ще съм доволен да сподели мнение. Бих се разубедил, ако намеря някакво сериозно предимство пред останалите марки.
    Ние търкаляме 8-ма серия и пералня и сушилня. До сега 2 год сушилнята не е проявила проблеми. Самопочистването никой не го знае да ли си работи но машината не е показала признаци на задръстване. Заради това "самопочистване" няма и маркуч, защото за да се самопочисти си отваря една клапа на резервоара и го излива върху кондензатора да го "почисти" и водата във резервара си я използва многократно.
    По въпроса за поставянето една върху друга - няма проблем да са на различни производители. нашите са просто поставени. Фабричните пластмаси които се предлагат са само декоративни.

    Като натовареност и двете машини са по 9кг и въртят 4пъти седмично.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    20
    #628

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте .

    Моля за помощ и предложения при избора на сушилня .

    Спрял съм се на следните модели :

    1.SIEMENS – IQ300 WT45H2ECO

    2.BOSCH WTH85201BY

    3.AEG T8DBE48S

    4.ELECTRH378SOLUX EW9


    Благодаря предварително .

    Лек и успешен ден.

  17. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #629

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    N3 ;N2
    Цитат Първоначално публикувано от feti Виж публикацията
    Здравейте .

    Моля за помощ и предложения при избора на сушилня .

    Спрял съм се на следните модели :

    1.SIEMENS – IQ300 WT45H2ECO

    2.BOSCH WTH85201BY

    3.AEG T8DBE48S

    4.ELECTRH378SOLUX EW9


    Благодаря предварително .

    Лек и успешен ден.

  18. Junior Member Аватара на Jackxxx
    Тук е от
    May 2013
    Живее в
    Града под тепетата
    Мнения
    74
    #630

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Я кажете на 6-та серия BOSCH и 7-ма серия AEG могат ли да се въртят вратите? Жената много държи вратата на сушилнята да е с панти от дясно.
    От няколкодневното ми гледане на клипчета и четене където каквото намеря клоня най-много към 8-ма серия на AEG. Даже съм я добавил в няколко кошници. :D

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 42 от 84 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 11:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 22:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 16:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 16:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 10:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе