Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
268. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.27%
  • Beko

    27 10.07%
  • Blomberg

    2 0.75%
  • Bosch

    57 21.27%
  • Candy

    7 2.61%
  • Electrolux

    19 7.09%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.58%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.72%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.69%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.97%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 53 от 84 ПърваПърва ... 343515253545563 ... ПоследноПоследно
Резултати от 781 до 795 от общо 1251

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #781

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Тази 1800W-та пише, че има парогенератор. Термопомпата пара не знам дали може да докара. Сигурно има допълнителен нагревате.

    - - - - - - - - - -

    Цанков ме е изпреварил.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    36
    #782

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Благодаря за отговорите, но аз продължавам да се чудя как например този Бош е с термопомпа без парогенератор, а има мощност 1000w.
    https://*********/peralni-i-sushilni...tm85251by.html
    И какво е различното с такава от 700w - ще се отрази ли на продължителността на програмите ?

  4. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #783

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Ако толкова те вълнува продъжителността на програмите набелязваш си модели,
    намираш им упътванията и си сравняваш таблиците.

    Например : https://media3.bosch-home.com/Docume...01406550_A.pdf
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #784

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от desniki Виж публикацията
    Благодаря за отговорите, но аз продължавам да се чудя как например този Бош е с термопомпа без парогенератор, а има мощност 1000w.
    https://*********/peralni-i-sushilni...tm85251by.html
    И какво е различното с такава от 700w - ще се отрази ли на продължителността на програмите ?
    Аз си купих Bosch WTW85550BY, на която също пише 1000W мощност, но смятам, че това е някаква абсолютно максимална мощност до която може да достигне уредът.
    Измервах консумацията, която варира между 450 и 500 вата за час, сигурно в зависимост от режима на работа на агрегата.
    Суши изключително добре, като продължителността е около 1 час и 20 до 1 час и 40 минути в зависимост от количеството пране, което съм заредил.
    Сигурно не я пълня на макс, но толкова пране ми се събира, толкова слагам.
    Консумацията смятам, че е съвсем приемлива и като цяло съм много доволен от уреда.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #785

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте колеги предстои ми закупуване на сушилна и доста четох в форума повечето ползват AEG ,Bosh или др.марка предложете някои модел около 900 до 1100 лева!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    27
    #786

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от toto_vd Виж публикацията
    Здравейте колеги предстои ми закупуване на сушилна и доста четох в форума повечето ползват AEG ,Bosh или др.марка предложете някои модел около 900 до 1100 лева!
    Здравей, не правя реклама на никой. Преди около месец взехме този модел. Доволни сме, суши добре дрехите, лесно се почиства и е с 60 м. гаранция.
    Критерии по които я избирах да е А+++ и да е с най-големия капацитет. Излезе тази, подобна на същата марка и други 2 вида на Бош, ама бяха цифра. А тази е под 1000 лв.
    https://www.technopolis.bg/bg/Sushil...CEX-S/p/681229

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    Троян
    Мнения
    133
    #787

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    BOSCH WTR85V00BY - 8кг.

    Ползвам я интензивно втори месец.Отлични впечатления.Много тиха, не отдава излишна топлина в помещението, минимален разход на енергия, перфектно сухи дерхи като за гардероб.Лесно почистване на филтрите.Лично за мен голям плюс бе и тотал дълбочината и от 63 см.

  10. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    5
    #788

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,моля за помощ при избора на сушилня.
    В полезрението ми е това:
    https://www.tehnomix.bg/sushilnya-mi...-wp-series-120
    Предложения за някаква алтернатива в този ценови диапазон +/- 200лв?



    EDIT:Гледам ,че работи с фреон r450a(този нищо не ми говори),дали има някакви специфични особености
    Този пост е редактиран от boldon; 19-12-19 в 15:07.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    52
    #789

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Аз наскоро взех Miele TDB 230 WP Active, която е сходна. Колебаех се между няколко модела, но накрая купих нея. Също беше на промоция. Това, което виждам като разлика е най-вече в продължителността на програмите. И енергийния клас, но ми се струва, че тези плюсове не са от такова голямо значение. Доколкото разбрах се отнася само за една програма ( памук еко ), но нея май никой не ползва. Както и да е. Мисля, че и двете са почти еднакви. Това, което ми допадна е 120 литровия барабан ( за сравнение при моделите на Бош е 112л ). Има достатъчно място. Досега суших най-различни неща ( памучни, смесено, якета от плат и шушляк с различен пълнеж, пухени завивки и възглавници, пуловери, хавлиени кърпи ) и според мен си работи добре, но нямам база за сравнение. Аз лично съм доволен. Има различни степени, както и опция за щадене, за сушене на по-ниска температура. Освен това има и допълнителни настройки ( програмируеми функции ) и там може да се направят корекции. Според мен шума, който издава е стандартен. Не мога да кажа, че е тиха, но и самите дрехи вътре издават звук, особено ако има ципове, а и ако се ползват топки също. Горните филтри ги почиствам всеки път и според мен достатъчно добре задържат, защото досега два пъти чистих долния с прахосмукачка, но имаше съвсем малко по него. Иначе, може да се обърне внимание и на SMEG DHT82EIN .
    Този пост е редактиран от Plamen11; 19-12-19 в 16:12.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    1
    #790

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте, преди два дни купих тази сушилня - https://www.technopolis.bg/bg/Sushil...-Slim/p/688858 . Два дни суших без проблем, днес копчето за плей не се стартира. Снощи изключих сушилнята без да е свършила програмата, защото много ми се спеше и те останаха вътре полусухи. Меко казано съм ядосана на мен си и на тъпата сушилня, която закупих единствено заради размера. Ясно ми е че марката не струва, но моя близка ми е похвали и се реших. Моля за помощ, дисплея свети, просто пералнята не се стартира. Възможно ли е да има някъде вода, като чистя филтъра долу и в отделението, където се намира той се събира такава?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #791

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Виж програматора да не е на OFF. Избери програма за сушене и пробвай .
    Изключи щепсела от контакта за 10-на минути и пробвай пак.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    8
    #792

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте,от два дни имам този модел сушилня https://zora.bg/product/aqc9-4f5-tz1 и като цяло съм доволна,суши си,но е много шумна и има едно ритмично думкане,което незнам дали е нормално.Някой ако има този модел да сподели мнение

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #793

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Нивелирана ли е ?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    15
    #794

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Zuri Виж публикацията
    ... шумна и има едно ритмично думкане...
    Да нормално е.Оказва се че всеки който не е притежавал сушилня,очаква шумът да е съпоставим с този на пералня.Сушилните са по-шумни от пералните.

    Ползвам вече месец Miele 430 ( TDD430 WP ). Не суши до " напълно сухо / за грдероб. Пример памучни дрехи ( тениски ) на програма памук( baumwolle) , включено на екстра сухо ( Extratrocken ) , ги изкарва с остатъчна влажност ( не са абсолютно сухи / не стават за прибиране в гардероб ).И това е при положение че от сервизното меню ( Р 01 Trockenstufen Baumwolle ) е зададена максимална степен на сушене ( - 07 = noch trockener ( по дефот е на - 04 Werkeinstellung , най-ниската степен и най-влажни е съответно ( -01 = noch feuchter ) . За постигане на напълно сухи / за гардероб , се налага след приключване на програмата ( baumwolle ) да се пуснат допълнително още поне за 1 час на друга програма наречена " Топло проветряване " Luften warm.

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    8
    #795

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Нивелирана ли е ?
    Да нивелирана е,сложили сме я в/у пералнята,тя е също хотпойнт,като сушилнята,дизайна им е еднакъв

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ivanvanovvv Виж публикацията
    Да нормално е.Оказва се че всеки който не е притежавал сушилня,очаква шумът да е съпоставим с този на пералня.Сушилните са по-шумни от пералните.

    Ползвам вече месец Miele 430 ( TDD430 WP ). Не суши до " напълно сухо / за грдероб. Пример памучни дрехи ( тениски ) на програма памук( baumwolle) , включено на екстра сухо ( Extratrocken ) , ги изкарва с остатъчна влажност ( не са абсолютно сухи / не стават за прибиране в гардероб ).И това е при положение че от сервизното меню ( Р 01 Trockenstufen Baumwolle ) е зададена максимална степен на сушене ( - 07 = noch trockener ( по дефот е на - 04 Werkeinstellung , най-ниската степен и най-влажни е съответно ( -01 = noch feuchter ) . За постигане на напълно сухи / за гардероб , се налага след приключване на програмата ( baumwolle ) да се пуснат допълнително още поне за 1 час на друга програма наречена " Топло проветряване " Luften warm.
    Тя си ми суши перфектно,до прибиране в гардероб,но ме дразни шума и ритмичното думкане,което продължава през целия цикъл на сушене

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 53 от 84 ПърваПърва ... 343515253545563 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 11:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 22:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 16:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 16:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 10:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе