Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е сушилната ви машина ?

Гласували
269. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    57 21.19%
  • Beko

    27 10.04%
  • Blomberg

    2 0.74%
  • Bosch

    58 21.56%
  • Candy

    7 2.60%
  • Electrolux

    19 7.06%
  • Fagor

    0 0%
  • Gorenje

    23 8.55%
  • Hoover

    3 1.12%
  • Hotpoint-Ariston

    18 6.69%
  • Indesit

    1 0.37%
  • Miele

    34 12.64%
  • LG

    1 0.37%
  • Whorpool

    16 5.95%
  • Zanussi

    3 1.12%
Страница 67 от 84 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследноПоследно
Резултати от 991 до 1,005 от общо 1253
Like Tree230Одобрявам

Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #991

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Помпите често се скапват и това е при всички марки, включително Бош.
    dudi4ek одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #992

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Обичам да човъркам и бъзикам и онзи ден отворих ЕЛ отзад.Надявах се да е запушен маркуч,но не беше.Преди час изгледах едно клипче как се сменя помпата и дори я намерих тук за около 60 кинта.На Аристон беше,но там е и на ЕЛ.Ако от сервиза ми обявят глупости ,ще си я взема и ще се пробвам да я поправя сам.Евентуално ще има щастлива тъща.
    Palev одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #993

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Не мога да намеря сушилня с термопомпа на Каква най ниска околна температура работи?

  5. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #994

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Предполагам не по-малко от 10 целзии. То ефективността ще падне, ако е студено около нея. Ако ще я слагаш на тераса вземи без термопомпа.
    estqwerty одобрява това.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    5
    #995

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте. Радвам се, че намерих такава тема, където да намеря и други мнения за нашия избор. На черния петък си купихме пералня и сушилня Уърпул. Признавам си, че преди това не съм чел за марката. Родителите ми имат пералня на марката и над 10 години, нито веднъж не се е налагало да ремонтират нещо по нея. Гледах при избора килограмите, ен.клас, да има инв.мотор, а сушилнята и термопомпа. Не на последно място и цената.Имат и 6 години гаранция и 10 на мотора.Старата ни пералня беше Беко на много години, даже не знам и колко. Исках да я смениме заради дългите програми, които са около 3ч. за 5кг пране и забелязах, че дрехите доста се износваха от толкова въртене. Новата машина си е нова все пак. Модела е FFB 9458 WV EE. Доволни сме, има всякакви темп. за настройване, дисплей, голям капацитет и важното е, че не върти по 3-4часа Цената и беше към 700лв, но с отстъпка и доп. още една служителска я купихме за 550лв.
    Сушилнята е модел STU92E EU. Пак ще повторя, че е с инв.мотор, икон. клас А++, термопомпа, голям капацитет. Първа ни е, досега вкъщи не сме ползвали, но зимата трудно съхнат дрехите и е удобство. Цената и беше близо 1200лв, но с отстъпките успяхме да я вземем на 850лв. Бюджета ни горе долу беше толкова. Нямахме възможност над 1000 или 1200 за промоционални Горение, Бош или АЕГ, а за Миеле да не говоря За тези пари гледах, че има само Шарп, Канди, Финлукс, Хотпойнт, все марки, които не съм ползвал, а и гледахме да е уж на малко по висока цена и да е с добри екстри. До тук добре, доволни от уредите, жената в един дамски сайт е питала за уредите, дали са добри и беше много разочарована. Марката била боклук, най ниския клас техника, била дъното, съсипвала дрехи и всичко най гадно. Една седмица рев, сълзи, не питайте. Вече не може и да ги смениме. Аз не мисля, че уредите са чак толкова лош избор и затова се регистрирах за да изкоментираме по мъжки и да и покажа, че със сигурност избора може да не е отличен, но в никакъв случай не е и лош. Много ще съм благодарен на всеки, който отдели малко време да разгледа моделите и да напише няколко реда какво мисли.Като се замисля така или иначе за бюджет около 1500-1800 лв нямаше как да вземеме 2 уреда и да са топ марките. Пък тези с всички намаления и доп.отстъпки излезнаха с 1/3 надолу от цената си.Благодаря ви и Весели празници
    Този пост е редактиран от veskovm; 24-12-21 в 01:24.

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #996

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    На толкова нисък клас техника,никой не прави 30% отстъпка
    Те просто толкова си струват,колкото сте ги купили.
    А мненията за конкретните модели,вече сте ги прочели в Бг Мама.
    То първо се чете и се пита,после се купува....
    Този пост е редактиран от iveto; 24-12-21 в 09:45.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    151
    #997

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Работата вече е свършена.....имахме пералня и сушилня уърпул (модели 2015г.)...пералнята много добре си переше, подарихме я. Сушилнята за съжаление се задръсти кондензатора с мъх, малко им е слабо място там. Гледам че тази обаче е по друг начин решено почистването, нашата беше с едно тънко дунапренче пред кондензатора и се мушкаше на една страна много трудно се чистеше. Иначе много добре си работеше. Така че единствено това..обръщайте внимание на почистването на кондензатора по обстойно и мятам че ще си изкарат много време. Все пак всяко нещо според парите си нали.... И аз знам в бг мама, Аег над 6та серия, бош върхови модели или Миле....ами честно казано не всеки може....айде сега....да слезем на земата малко в БГ действителността.
    veskovm одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    51
    #998

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Здравейте, имам нужда от помощ. Преди известно време купих на съпругата пералня Miele и вече други марки не я интересуват, а трябва да сменя сушилнята, че е на път към коша. Има някакви промоции, но все пак ако може мнение за следните модели:
    1. TWB 140 WP https://www.miele.bg/domestic/tumble...name=TWB140_WP
    2. TWD 260 WP https://www.miele.bg/domestic/tumble...e=TWD260WP_8kg
    3. TWC 560 WP https://www.tehnomix.bg/sushilnya-mi...ecospeedand8kg
    4. TWF 640 WP https://libragroup.org/sushilnya-s-t...a-t1-twf640-wp

    По параметри последата изглежда най-добра, но струва ли си, която и да е от по-скъпите? Бюджетният вариант (ако може да се каже така за сушилня сруваща 1400лв) достатъчно добър ли е? Въобще ако може да ги сравните по-запознатите! Предварително благодаря!
    Весели празници!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #999

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Взимай възможно най-големия обем, нищо друго няма значение при сушилните.
    Едно 9кг. Беко ще суши по-добре от една 7кг. Миеле.
    Възможно е да изкара 2 пъти по-малко, но все пак струва 2 пъти по-малко.

  12. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #1000

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Какъв е капацитета на пералнята?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    51
    #1001

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Пералнята е 7 кг. Моделът беше W?? 030 ?? по спомен. Сушилнята ще е Миле, но коя от тези обявените?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #1002

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Най-евтината 8кг. Тази първата е 7кг и не става за нищо, едно спално бельо, за 160 спалня, няма да можеш да изсушиш накуп.
    Не че и в 8кг. ще е бързо, ама ще е по-добре.
    sashomasho одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #1003

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Аз бих взел TWC 560 WP, ако можеш да си я позволиш. Доволни ли сте от пералнята? Аз го гледам този същия модел.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    51
    #1004

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Защо точно тази? Само заради цената ли? Като ги сравнявам с TWD 260 в някои сайтове пишат, че е с инверторен мотор?
    TWC 560 WP я има и в ЕМАГ. Не знам дали Техномикс доставят до Варна. Сега като я преглеждам изглежда добре.
    Пералнята е супер. както казах, съпругата вече не иска да чува за друга марка. Имаме я само от две години и мога да кажа, че аз не я чувам, което за мен беше най-важното . Единствено при центрофуга напомня, че работи, но не е притеснително. Сега погледанх точният модел WDB 030 WCS.
    kokovox одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #1005

    Отговор: Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане

    Подобни са, 560 ще гори малко по-малко ток и е на същата цена в момента. Обади се на Техномикс да ги питаш за доставката. Доколкото знам доставят в цяла България и доставката ще ти е включена в цената. Техномаркет също ги предлагат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 67 от 84 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1014
    Последно: 24-02-24, 10:43
  2. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 21:45
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  5. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе