Страница 21 от 35 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 521
Like Tree132Одобрявам

Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    27
    #301

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    https://www.technopolis.bg/bg/Washin...KHJZHKQQ9x62hs
    Това Канди с разглобяем барабан ли е?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    159
    #302

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    На старите 106, 126, 146 се разглобява, на следващите- не.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    14
    #303

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Колеги, имам въпрос към притежателите на Аег-то с термопомпа, девета серия. Като започне да суши, много ли е шумна? Мойта е чисто нова и се притеснявам, че е много шумна на сушене. Сложена е в малко по-голямо от нея помещение, върху плочки, перфектно нивелирана. На пране е безшумна, при центрофуга на 1600 оборота, не мърда. Понеже шум не може да се обясни, инсталирах приложението "Звук метър" и премерих шума-70-71 децибела. Моля, който може да даде реална информация. Благодаря.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #304

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    А какво е записано в енергийния етикет и спецификациите на уреда?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    14
    #305
    Шум при сушене-66 децибела, но на практика е доста неприятен и постоянен. Затова питам за мнение от собственик на същия уред.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #306

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Не съм собственик на такава машина.
    Ако всичко е с гланцирани плочки, а и в малко помещение, отраженията на звука са огромни. Дори най-малкият шум и човшки говор се усилват, отразяват и кънти ужасно. Личен опит с малка остъклена тераса, където направих същата грешка, облицовайки я с керамични плочки.
    Опитай на някоя от стените и пода да сложиш някакъв звукопоглъщащ материал, дори само за проба. Някаква черга, пътека, примерно на пода или зад пералнята. Или антивибрациона подложка под пералнята.
    Другият вариант е да се обадиш на сервиза. Не знам от гаранционният сервиз на AEG каква им е политиката при такива случаи.
    За съжаление повишено ниво на шум не можеш да докажеш с приложение за smart phone. Имаше случай с хладилник Liebherr, описан във форума. Бяха го носили в специално оборудвана лаборатория и на колегата му издали протокол, че всичко е в норми. А хладилникът продължавал да си "свирука" и не му уважили претенцията. За пораженията по уреда от разнасянато му напред-назад е отделна тема.
    Rado Smilkov одобрява това.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    1,250
    #307

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Не се занимавай с Бг-сервиз.
    Слагай гума и си провери нивелацията.
    Шумни са.
    Rado Smilkov одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    27
    #308

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    https://www.technopolis.bg/bg/Washin...6-SWD/p/688319 В крайна сметка аз се спрях на тази. Трети ден я пускаме и с две думи е хубава машина. Не мачка, тиха е и сме доволни. Доплатих си 108 лева за удължена гаранция. Единственият недостатък е, че доста тежи и си прецаках кръста при качването до втория етаж
    antyox одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #309

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Честито и със здраве да си я ползвате!
    На мен ми обясниха, че ги качват до вратата на апартамента. Поне за online покупка това е вярно.
    Между другото хамалите взимат 12 - 15лв. / етаж.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    27
    #310

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Честито и със здраве да си я ползвате!
    На мен ми обясниха, че ги качват до вратата на апартамента. Поне за online покупка това е вярно.
    Между другото хамалите взимат 12 - 15лв. / етаж.
    Качват сигурно , но аз я возих от Бургас до Карнобат. И реших веднага да я монтирам. Трябваше да изнеса и старата и малко се озори работата. Но поне съм доволен, че жената се беше захласнала по едно БЕКО , та едвам я разубедих

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    24
    #311

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Здравейте, решил съм да купувам комбинирана пералня със сушилня. Основното изискване е да е максимално плитка. Имам такава ниша - плитка на 40 см височина точно да влезе самостоятелно седяща пералня. Пуснал съм си вода, мръсен канал и ток. От няколко години имам там candy с дълбочина 40 см и съм доволен. Проблема е, че през зимата няма къде да се суши. Имам 2 големи балкона, но не са затворени.
    На пазара има комбинирани на 45 см дълбочина само на LG и Candy. Спрял съм се на първият модел на LG (най-новатс с пране с пара). Моля евентуално за съвети, отзиви за изброените и/или изобщо за перални LG i Candy.
    LG F2J7NG2W, LG F2J7HM1W; LG F2J6H0M и CANDY GVSW 4465 TWHC /2-S.

    Избраните не са с най-висок енергиен клас, но това не ме притеснява. Парите също в случая не ме притесняват.
    Този пост е редактиран от avenger; 22-12-18 в 17:58.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #312

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    За LG нищо не мога да напиша. Но бягай далеч от Candy перални, сушилни и комбинирани уреди.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #313

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Голям страх брах когато взех моето комби АЕГ преди 2 години и ще ви кажа-не обръщайте внимание ами си го купете върши страхотна работа! Нито се развалят, нито мачкат повече от пералня нито са компромис. Тъщата след мен си взе миналата година нещо евтинко-Канди и също е доволна. Тия екстри 1600 оборота и готвенето на пара съм ги ползвал точно 2 пъти тъй че хич не ги гледайте. Гледай казана да е голям слагат се еднородни дрехи-памук или полиестер, чаршафи само с чаршафи, зарежда се вечер преди лягане на сутринта вадиш сухо. На нощната енергия не харчи нищо. Никога няма да взема два уреда дори подарък да ми направят, отделните уреди са за обществени перални където има оператор който само това прави.
    lordaggo одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #314

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от antyox Виж публикацията
    Тия екстри ... и готвенето на пара съм ги ползвал точно 2 пъти.
    Колега, да не си бил гладен, когато си писал поста? Екстрата "простиране" съм я ползвал, но готвене на пара с пералня?
    Напиши кой модeл ти е уреда, че да си купим и ние 3-in-1!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    27
    #315

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Както написах по-рано взехме преди около месец електролукс. За месец ползване нямам забележки, като изключим проблемът с мъховете по дрехите . Редовно чистя маншона и барабана, но пак си ги има. Гледах на АЕГ само сушилня след сушене има цял контейнер с мъх, тук при комбото този мъх е по дрехите

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 35 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Уред за кисело мляко / мнения, обсъждане
    От Shmi във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 17
    Последно: 05-11-17, 22:11
  2. Проблем с комбиниран уред HOOVER HW6313 пералня със сушилня
    От Radoslava Angelova във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 27-02-13, 11:17
  3. Избор на пералня с сушилня
    От vtdy във форум Бяла техника
    Отговори: 13
    Последно: 22-04-11, 17:48
  4. Пералня със сушилня
    От mddmdd във форум Бяла техника
    Отговори: 6
    Последно: 16-01-07, 13:06
  5. Препоръки за сушилня
    От Alexi във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 30-11-06, 18:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе