Страница 23 от 35 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 513

Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #331

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Такаа ,ще се избира такъв комбиниран уред .. попрехвърлих темата ,както повечето такива и тук полезната информация е около 2 страници ,останалото е мерене на пишки и дърлене В момента ползвам отделна пералня и сушилня ,които са доста стари .. място имам за тях ,но искам комбиниран уред за да се зареди вечер пране и да се извади на сутринта сухо ,без прехвърляне от барабан в барабан . Бюджета е около 1500+ лв ( то за по малко гледам че читави комбота няма ) . Препоръчайте нещо конкретно . Да има филтър за въздуха при сушене ми се види задължително ,като гледам на моята сушилня колко мъх излиза от филтрите . Ако няма филтър тоя мъх къде отива ? Под 2к има ли модел с термопомпа ,ако да кой ? Капацитет 9-6 ще ми е горе долу достатъчен ,но ако има с по голям е добре дошло .

  2.  
     
  3. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #332

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Aeg L9,малко е шумна на сушене

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #333

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Аз съм с АГЕ, Електролукс също са много добри. Тъщата си взе Канди под 1000 лв. и е доволна като добитък. Моята не е с термопомпа за това и няма филтър защото няма движение на въздух-конденза отива в канала. Моделите с термопомпа са по-проблемни за потдръжка и сервиз.

  5. bnd
    bnd е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    19
    #334

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Здравейте, може ли препоръка за комбинирана пералня със сушилня? На старото ми AEG комбо се скапа лагера и май не е рентабилно да се ремонтира затова съм решил да взема нова. Държа да е само с разглобяем казан, ако е за вграждане още по-добре, но може и да не е.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    14
    #335

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Едва ли ще имаш голям избор за разглобяем казан. Погледни Miele, но там цената е малко под 5000 лв.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    26
    #336

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    В Технополис се е появил нов модел на перална със сушилня Electolux, където в описанието на едно място има термопомпа - https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … EW9W249W/p/688374 Не знам дали е грешка при отпечатването/публикуването на обявата, но цената и консумацията предполагат наличие на термопомпа. В сайта на Electrolux https://www.electrolux.bg/laundry/laundry/washer-dryers/free-sta … r-dryer/ew9w249w/ пише, че пере и суши на температура, почти половината от обичайната (термопомпа!?!), но няма и дума за термопомпа. Много непрофесионално, или ашлашки, ако щете. Много странна история. В чуждоезичните сайтове на Electrolux пише, че технологията на сушене е С ТЕРМОПОМПА! Височината на уреда е 87 сантиметра, както AEG-то с термопомпата, което значи, че не може да се пъхне под стандартните плотове, които са 85 сантиметра. Иначе модела на AEG с термопомпата https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … ign=september2019 е на промоция на 1999 лева и според брошурата им може да се купи на 10 равни вноски по 199.90 лева без оскъпяване, което никак не е зле. . Т.е., към момента до края на промоцията е по-изгодно да се закупи AEG с пет години гаранция след регистрация на продукта на сайта им, отколкото Electrolux с две години и допълнително заплащане за още + 3 години гаранция, която стъпва на същата цена, но без изплащане на равни вноски без оскъпяване. За качеството и техническото изпълнение на последната няма как да знам, защото моделът е съвсем нов.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #337

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Хайде на промоцията : https://www.tehnomix.bg/peralnya-mie...8SE7-GhHlvESBo

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    26
    #338

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Пералнята със сушилня с термопомпа на Electrolux вече е на онлайн промоция за 7 дни на цена 1719 лева. Граби Не забравяйте, че височината е 87 сантиметра и не влиза под плот! https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … EW9W249W/p/688374





  11. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #339

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Време е за почистване на машинките-литър българска белина на 95 градуса на програма за памук.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #340

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Ами ломонтозу...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #341

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Здравейте, дойде време и на старата пералня да и търсим заместител. Моята съпруга, много силно се опитва да ме убеди, че имаме нужда и от сушилня, но естествено идва въпроса за мястото. Та все пак не съм отхвърлил предложението и нацяло за комбинирана машина, макар и вече и двамата да сме се запознали с мненията из интернет пространството, че е по-добре да са две отделни машини, но няма как. Та имам нужда от съвет за марка и какво да търся в една такава машина. Бюджета ми смятам да е около 1500 лв. Приемам съвети и предложения. Благодаря.

    п.с. Хвърлил съм око на ей тази https://www.technopolis.bg/bg/Peraln...7FH1W/p/680284 - 5 години гаранция и доста добра реклама. Как мислите?
    Този пост е редактиран от valentyno; 07-11-19 в 00:14.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #342

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    С термопомпа ли е.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    36
    #343

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Здравейте,

    Твърдо съм решил най-после да сменям пералня Bosh 6-a серия. Най-важното за мен изискване е да е колкото се може по-икономична, като работа и да е тиха.

    Много е популярен L9wbc61b модела, но е споделяно тук, там че е шумна на сушене... Има по нов модел, подобен на тази L9wbe49w, който е по обран и си мисля, че са махнати някой от безмислените неща на 61b. Просто предполагам-не ме съдете, ако греша. Странното е как и двете са с един и същ по обем барабан, но ги дават съответно да побират първата 10 кг и втората 9 кг. Реално си мисля, че е не повече от 7-8кг. Разгледах и MIELE WTH 730, които е двойно отгоре по-скъп и си мисля дали си струва да се дадат толкова пари ?

    Доста се бях загледал в bosh 28540, но като разбрах, че не е с термопомпа се отдръпнах малко. Но пък като разбрах, че АЕГ-то на сушене е шумно, си мисля сега, че наистина един от факторите за покупка е да бъде, колкото се може по-тиха.

    Предложете ми тиха и качествена машина

    Благодаря ви предварително.

    Поздрави
    Георги

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    628
    #344

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Ако парите не са ти проблем, може би е по-добре MIELE. AEG сушилня наистина бая бучи, но не съм виждал как работи някоя друга. Лошото е, че и скърца и имам съмнения ще изкара ли 10г без интервенция.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #345

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Виждал съм Hoover в действие в една кухня. На 1 метър от нея си пиехме кротко и не се чуваше кой знае какъв шум.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 35 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Уред за кисело мляко / мнения, обсъждане
    От Shmi във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 17
    Последно: 05-11-17, 23:11
  2. Проблем с комбиниран уред HOOVER HW6313 пералня със сушилня
    От Radoslava Angelova във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 27-02-13, 12:17
  3. Избор на пералня с сушилня
    От vtdy във форум Бяла техника
    Отговори: 13
    Последно: 22-04-11, 18:48
  4. Пералня със сушилня
    От mddmdd във форум Бяла техника
    Отговори: 6
    Последно: 16-01-07, 14:06
  5. Препоръки за сушилня
    От Alexi във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 30-11-06, 19:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе