Страница 29 от 35 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 521
Like Tree132Одобрявам

Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #421

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    На тази тераса нямали място за една сушилня?
    Ако зимата темп. не пада под 5гр. няма да има проблеми.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    16
    #422

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Място има, но температурата е проблем. Не мога да сложа там ел. уред от такъв тип....

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    629
    #423

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Сушилня може да сложиш във всяка стая. Няма нужда от канал или вода - само контакт.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    32
    #424

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Здравейте. Предстои ми покупка на комбиниран уред пералня със сушилня.Бюджета ми е до 1000 лева. Уредът ще бъде разположен в банята ми, като ще седи точно до душкабината, като мястото до стената по дължина е около 80 см. Над това място има и прозорец. Много хора ми казаха, че може да имам проблем с електрониката на пералнята със Сушилня от влагата, но аз няма къде другаде да я монтирам.Дали това ще се окаже проблем наистина, все пак съм с душ кабина. Също така ме посъветваха да си взема нещо подобно на шкаф (по-скоро калъп), в който да вградя уреда и че уж така ще се предпазва повече от влагата, а и за по-добра естетика.
    Засега съм се спрял на този модел https://www.technomarket.bg/sushilnq...54873_61311724
    Добра цена ми се струва. 1600 оборота. 9 кг пране, 7 сушене. Единствено ме притеснява, че класа на енергийна ефективност е Е.Вие какво мислете за този уред, дали си заслужава и добра ли е тази марка Whirpool при този вид уреди? Бихте ли ми препоръчали други уреди или този, на който съм се спрял е добър? Благодаря Ви предварително!

  6. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #425

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Здравей! Имам го това чудо на Whirlpool (добре, де - подобен е моделът). Да го кажем така - купи си нещо друго. Ако ти се занимава, погледни от тук надолу по мненията ми, за да разбереш защо. Инак... пере. Тихо пере. Дори суши, но мирише на прегоряла гума. Друг евтин вариант е БЕКО (HTV 8736 XC0M) - не мирише при сушене, но шуми значително повече от Whirlpool-а при пране.
    Този пост е редактиран от Karata; 18-09-21 в 18:11.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    32
    #426
    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Здравей! Имам го това чудо на Whirlpool (добре, де - подобен е моделът). Да го кажем така - купи си нещо друго. Ако ти се занимава, погледни от тук надолу по мненията ми, за да разбереш защо. Инак... пере. Тихо пере. Дори суши, но мирише на прегоряла гума. Друг евтин вариант е БЕКО (HTV 8736 XC0M) - не мирише при сушене, но шуми значително повече от Whirlpool-а при пране.
    Здравей. Дрехите ли миришат или самата пералня? А и може само при твоя модел да е тази миризма. Важното е да пере и да суши без да мачка много дрехите. Сега обиколих технополис, зора, техмарт и техномаркет, но само ми се затвърди мнението, че за тези пари това е най-читав на пазара в момента. AEG почва от 1200.преложиха ми също така един модел на LG за около 1100 лв, както и на Самсунг две по евтини за около 850 лв. Също и един модел на Gorenie пак за тези пари. Според единия продавач самсунг и особено lg-то били по качествени от whirpool. Предложиха ми и един hotpoint ariston, но и той беше по-скъпичък. Повечето модели ги снимах на телефона и мога да ги цитирам тук. Проблемът е че никой от продавачите не ме убеди да взема предлагания от него продукт и аз пак клоня към този whirpool
    . Лошото е че нямам много време да мисля. Чудя се какво да правя. Пак казвам бюджетът е до 1000 лева, но хубавите като че ли са по-скъпи, а ми се вижда тъпо да взема някво lg за 1100 лв.,че аз Тогав по хубаво да в
    Дам още 100 лв и да взема AEG за 1200,което ми предложиха

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    629
    #427

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Първо - не си ли разбрал, че тия продавачи в ТМ/ТП стават само да ти докарат стоката и да бият печата. Какво говорят няма много смисъл. Вземай AEG от тия варианти.
    espace одобрява това.

  10. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #428

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от Данкоу Виж публикацията
    ...
    Пералнята, от уплътнението. Дрехите със сигурност НЕ миришат на перилния препарат или на омекотител, независимо какво количество си изсипал. Дали миришат на гума... като че ли да, леко. Мачкането го има, особено ако прекалиш с количеството дрехи. Whirlpool-ът вкъщи почти не се ползва за сушене, но аз разсъждавах, че не ми е проблем да добавя към пералнята 100 лева за потенциалната възможност и да суши чат-пат.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #429

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Дрехите със сигурност НЕ миришат на перилния препарат или на омекотител, независимо какво количество си изсипал.
    Нормално. Минат ли през сушилнята ароматът се изпарява. Има ароматизатори за сушилня, ако искаш дрехите да миришат.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    32
    #430
    Цитат Първоначално публикувано от i486 Виж публикацията
    Първо - не си ли разбрал, че тия продавачи в ТМ/ТП стават само да ти докарат стоката и да бият печата. Какво говорят няма много смисъл. Вземай AEG от тия варианти.
    Добре, не съм някакъв богаташ, но да предположим, че Хипотетично мога да дам и 1200 лв за пералня и сушилня. Но това са около 400 лв повече отколкото ако взема whirpool. А имам да купувам още уреди, спалня, гардероби, щори, лампи и т. н. Вие как ще ме убедите аргументирано, че това AEG и тези 400 лв отгоре си струва да ги дам вместо whirpoola? Трябва наистина да си струва, за да ги дам, ама наистина.....

  13. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #431

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    Нормално. Минат ли през сушилнята ароматът се изпарява. Има ароматизатори за сушилня, ако искаш дрехите да миришат.
    Дори не съм предполагал... Може ли да препоръчаш, моля! За сушилня, разбирам. При комбиниран уред, обаче, трябва ли да се пуска отделно сушенето, за да се ползва такъв ароматизатор?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #432

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Дори не съм предполагал... Може ли да препоръчаш, моля! За сушилня, разбирам. При комбиниран уред, обаче, трябва ли да се пуска отделно сушенето, за да се ползва такъв ароматизатор?
    Има ароматизирани кърпички за сушилня на Ленор, напиши в гугъл и ще ти излязат.
    При комбинираните ще трябва да ги сложиш след приключване на прането, няма как да ги сложиш в началото.
    ПС: Дори мисля, че е най-добре да се сложат към края на сушенето.
    Аз кърпички не съм ползвал, но като суша ризи, съм слагал памучен тампон напоен с парфюм, пробвал съм в началото и в края, и като го сложа в края на програмата ароматът е по-осезаем.
    Този пост е редактиран от Rakeem; 18-09-21 в 21:17.

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    629
    #433

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от Данкоу Виж публикацията
    Добре, не съм някакъв богаташ, но да предположим, че Хипотетично мога да дам и 1200 лв за пералня и сушилня. Но това са около 400 лв повече отколкото ако взема whirpool. А имам да купувам още уреди, спалня, гардероби, щори, лампи и т. н. Вие как ще ме убедите аргументирано, че това AEG и тези 400 лв отгоре си струва да ги дам вместо whirpoola? Трябва наистина да си струва, за да ги дам, ама наистина.....
    Ще те убедя. Пералня се купува веднъж на 10-15г. ВСЕКИ един лев, вложен в това да е малко по-добра си струва. Ако ти казват, че Whirlpool имат съществен недостатък - веднага ги изключваш от сметките. Няма нужда да се убеждаваш лично, че хората не са лъгали. PS: 1200лв не са кой знае колко за пералня, а това да е комбинирана със сушилня изобщо не трябва да го броиш за скъп модел. По-скоро е от евтините.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,535
    #434

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    АЕГ ако е с 5г. гаранция си струва да се вземе. Тези комбинираните не се славят с особена надеждност, така че е хубаво каквото и да се вземе да е с 5г. гаранция, поне да си спокоен, че няма да се наложи след 2г. да купуваш нова.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #435

    Отговор: Комбиниран уред/пералня + сушилня/ FAQ -обсъждане, препоръки

    10-15 години експлоатация вече са само в приказките от 1001 нощ!
    Смятай експлоатационен срок 5 години, макс 7 и около 2000 цикъла на пране.
    За мен вече марки не съществуват.
    Взимай което ти е по джоба и с най-дълга реална пълна гаранция.
    Лакърдиите от сорта на 10 години гаранция на мотора или на светодиодчетата на панел са за шараните. Преди това ще се скапят лагерите, амортисьорите, ако си карък - контролера.
    Успех!
    badr одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 35 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Уред за кисело мляко / мнения, обсъждане
    От Shmi във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 17
    Последно: 05-11-17, 22:11
  2. Проблем с комбиниран уред HOOVER HW6313 пералня със сушилня
    От Radoslava Angelova във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 27-02-13, 11:17
  3. Избор на пералня с сушилня
    От vtdy във форум Бяла техника
    Отговори: 13
    Последно: 22-04-11, 17:48
  4. Пералня със сушилня
    От mddmdd във форум Бяла техника
    Отговори: 6
    Последно: 16-01-07, 13:06
  5. Препоръки за сушилня
    От Alexi във форум Бяла техника
    Отговори: 9
    Последно: 30-11-06, 18:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе