Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 36 от общо 36

Колебание за климатик за стая 10м2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    10
    #31

    Re:Колебание за климатик за стая 10м2

    на една позната LG-то прави зимата 23 градуса без проблем а пък лятото хладилник стаята но е 12ка и е малко по скъпо

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    127
    #32

    Re:Колебание за климатик за стая 10м2

    Добра алтернатива е и климатик втора ръка , ако не си предубеден.Обмисли и този вариант.Има много колеги с такива във форума ,като цяло добри отзиви. Японски климатици от преди 10г превъзхождат доста от европейските си събратя и сега. Поразгледай темата "Втора употреба климатици".

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #33

    Re:Колебание за климатик за стая 10м2

    според мен 2 кв номинал са много малко .. като стане -15 кво остава от тия 2 кв .. най много 1 ... няма стопляне ( личен опит с духалка в подобна стая ,на 1 кв просто не топли) ако е по евтинка машина с голям спад в мощността при минусови температури е добре да се наблегне на малко повечко номинална мощност ,Хитачито е добра оферта ,Фуджитсуто също .. някой от Панасониците 12 също ще вършат работа в тази стая .

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    9
    #34

    Re:Колебание за климатик за стая 10м2

    Това което прочетох е много близко до истината но не съвсем.По отношение на Хитачи мога да кажа,че новите модели създават ядове,а частите са скъпи и трудно доставими.За LG нямам особено виждане,но ще се въздържа от препоръка за тях,за един среден клас климатик най-добре предценено от изброените марки ще дойде Panasonic инвертор RE9 или ако искаш да е малко по-мощно си сложи по-скъпия им модел 9-ка,все пак е първи етаж.Не видях и колко външни стени има помещението....Успех!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    10
    #35

    Re:Колебание за климатик за стая 10м2

    1 въшна стена

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    20
    #36

    Re:Колебание за климатик за стая 10м2

    Хайде да не излезе че съм рекламно лице на LG ама искам да споделя мнението си.
    Tази зима изкарах доста комфортно с LG S-12AT. В темата колко ми харчи климатика съм публикувал информация за консумацията и помещението което отоплявам за декември месец в едни от най-студените дни.
    Със здраве от мен.


  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Избор на климатик за малка стая
    От Life във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 20
    Последно: 22-07-13, 18:13
  2. Климатик за отопление на стая 35 кв.м.
    От visitor181 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 9
    Последно: 18-11-11, 22:37
  3. Климатик за 27 m² стая ?
    От mkastra във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 41
    Последно: 27-02-11, 10:52
  4. Проветряване на стая с климатик
    От jovko във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 14
    Последно: 23-02-11, 11:41
  5. Климатик за стая 15 m²
    От barakuda във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 7
    Последно: 29-10-10, 20:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе