Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 106

Дойде края на климите втора употреба.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #61

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    ilia1984
    ........трябва да се забрани вноса на климатици втора употреба със неясни вносители и гаранция......

    ти в ред ли си. кое не ти е ясно? адреса ми или телефона ми. кое? знаеш ли за колко време се реагира при възникнал проблем на климатик? на същия ден или най-много на другия ден. кажи ми кой вносител на европейски климатици реагира по бързо от 15 дена.
    ако нещо не ти е ясно по японските клими, не се изказвай неподготвен, а помисли и прочети първо. ако беше нелегално, нямаше да се плащат мита, ддс и продуктова такса на митницата.
    айде със здраве.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #62

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    От днес има забрана наложена от еворопейския съюз за внос от Япония поради вискоте нива на радиация. Квото има внесено до сега и това ще е.
    Да обобщя...

    На 18.03.2011, ЕС налага забрана за внос на климатици.
    На 25.03.2011, ЕС въвежда радиационен контрол за храни от Япония, но продължава да внася храни и фуражи.

    Така ли?

  4. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #63

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Цитат Първоначално публикувано от py4
    ilia1984
    ........трябва да се забрани вноса на климатици втора употреба със неясни вносители и гаранция......

    ти в ред ли си. кое не ти е ясно? адреса ми или телефона ми. кое? знаеш ли за колко време се реагира при възникнал проблем на климатик? на същия ден или най-много на другия ден. кажи ми кой вносител на европейски климатици реагира по бързо от 15 дена.
    ако нещо не ти е ясно по японските клими, не се изказвай неподготвен, а помисли и прочети първо. ако беше нелегално, нямаше да се плащат мита, ддс и продуктова такса на митницата.
    айде със здраве.
    Ей ,най накрая да се обади и някой, пряко свързан с пуснатата тема.Варна води за сега,а от Пловдив-тишина.Дет се вика''кучето си лае, кервана(търговията) си върви''.

  5. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #64

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Аз хванах последния влак и след малко тръгвам за Пловдив да си взема нещо "изхвърлено". Ако не се появя повече във форума да знаете, че пръщя от радиация! Стискайте ми палци!

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #65

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    мисля че ще е по-опасно да се ползват новопроизведени клими , със старите като ги минем с водоструйка няма да има проблеми с радиацията ,махаме калта и сме в играта - лично аз ще чакам първите контейнери.
    докато при новите машини може да има натрупване в мат-ряла на радиация и няма да има как да се измие с една две кофи вода.
    estqwerty утрепа коня

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #66

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Цитат Първоначално публикувано от ilia1984
    estqwerty утрепа коня
    И защо? Това, което казва той е съвсем вярно.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    251
    #67

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Дали е съвсем вярно..... То ако ставаше само с две кофи вода.....

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #68

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Цитат Първоначално публикувано от IVO-1977
    Дали е съвсем вярно..... То ако ставаше само с две кофи вода.....
    Който не вярва - да чете. В нета има много информация. А и колегата в тази тема го е казал:
    Цитат Първоначално публикувано от Alex06
    И още информация за тези които не са ходили в казармата и най-вече за Ilia 1984: Дезактивация - съвкупност от мероприятия, които се провеждат за отстраняване на радиоактивните вещества от замърсени: техниката, МПС, сгради, съоръжения и др.Методите са:механичен,химичен,физичен,сорбционен,йоннообменен, колоидно-химически.Радиоактивното замърсяване включва частици от ядреното гориво и частици от вторичната активност (в резултат на индуцираната радиоактивност)и е много опасно ако попадне в живи клетки(човешки,растителни,животински, но най-вече се поглъщат от организми в ембрионален стадий),а в климатиците и колите няма живи клетки...
    А на когото му се иска да вярва, че на бургаското пристанище вече са разтоварени няколко кораба със светещи от радиация японски климатици - нека си вярва. То глупостта не ходи по добитъка, а по хората и минава за нелечимо състояние.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    251
    #69

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Ама то даже е по добре да не ги мият. Да ги оставят с калта за по автентичен вид, че току виж са ми пробутали някое китайче за японче. Аз тука ще си го измия. Само не разбрах с каква вода, с чешмяна става ли.

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #70

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Цитат Първоначално публикувано от IVO-1977
    ..... Само не разбрах с каква вода, с чешмяна става ли.
    Как с чешмяна бе човек? Мият се само с чиста изворна вода, наточена преди изгрев слънце. А после се поръсват със светена вода, задължително с китка чимшир! За технологията се обърни към местния поп, а ако го почерпиш, може и да ти го освети.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #71

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Как с чешмяна бе човек? Мият се само с чиста изворна вода, наточена преди изгрев слънце. А после се поръсват със светена вода, задължително с китка чимшир! За технологията се обърни към местния поп, а ако го почерпиш, може и да ти го освети.
    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Как с чешмяна бе човек? Мият се само с чиста изворна вода, наточена преди изгрев слънце. А после се поръсват със светена вода, задължително с китка чимшир! За технологията се обърни към местния поп, а ако го почерпиш, може и да ти го освети.
    Lupus направо ме разби

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #72

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    погледнете и от другата страна................у нас дори и радиацията ще е менте,така японската може и да ни е от полза.............пък и ако е направена специално за парламента пИрфектно.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    251
    #73

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Ако зависи от мен ще забраня с закон вноса на японски клими нови и втора ръка. Виж ги ти, да се кефят с маде ин джапан. За нас българите даже и маде ин чина ни е много. Също и автомобили. Я да си караме германски и френски таралясници.

  17. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #74

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Те радиационните може да нямат нужда от ток.
    Майтапа настрана ама едва ли някой ще докара тук климатиците на централата във Фукушима.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #75

    Re:Дойде края на климите втора употреба.

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    Те радиационните може да нямат нужда от ток.
    Майтапа настрана ама едва ли някой ще докара тук климатиците на централата във Фукушима.
    Голяма дума не казвай щото някой наш джамбаз ще докара точно от там клими на "примоция"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Инвертор нов или втора употреба за 40 m2
    От TI_GONISH във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 31-10-11, 14:08
  2. Дъно S.939 Втора употреба
    От vasko__2 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 25-08-11, 18:52
  3. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  4. Дилема - нов или втора употреба?
    От wizard2000bg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 9
    Последно: 29-09-10, 23:55
  5. пералня втора употреба
    От smil във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 10-05-08, 17:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе