Страница 177 от 188 ПърваПърва ... 127167175176177178179187 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,641 до 2,655 от общо 2807
Like Tree902Одобрявам

Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    34
    #2641

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    то другата година тока поевтинява, така че споко, тогава сметките ще ти са по-лабави. До тогава се гушкай под юргана.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #2642

    Избор на климатик

    Здравейте на всички. Необходимо ми е компетентно мнение имам ли шанс да стопля (22 градуса) 15 кв.м спалня без външни стени дървена дограма и външни щори (северно изложение) с бюджетен климатизатор до максимум 1300 лв. 9000 BTU и (ТРВ)? Дали има такава машина с ниски нива на шум и читав дефрост (не на време). Ако е възможно предложете няколко варианта. Благодаря предварително.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    34
    #2643

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

  5. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #2644

    Отговор: Избор на климатик

    Цитат Първоначално публикувано от Flying Виж публикацията
    Здравейте на всички. Необходимо ми е компетентно мнение имам ли шанс да стопля (22 градуса) 15 кв.м спалня без външни стени дървена дограма и външни щори (северно изложение) с бюджетен климатизатор до максимум 1300 лв. 9000 BTU и (ТРВ)? Дали има такава машина с ниски нива на шум и читав дефрост (не на време). Ако е възможно предложете няколко варианта. Благодаря предварително.
    PowerClima - Климатици. Продажба на климатици, монтаж на климатици, сервиз.
    или
    PowerClima - Климатици. Продажба на климатици, монтаж на климатици, сервиз.
    ?

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #2645

    Отговор: Избор на климатик

    Цитат Първоначално публикувано от Flying Виж публикацията
    Здравейте на всички. Необходимо ми е компетентно мнение имам ли шанс да стопля (22 градуса) 15 кв.м спалня без външни стени дървена дограма и външни щори (северно изложение) с бюджетен климатизатор до максимум 1300 лв. 9000 BTU и (ТРВ)? Дали има такава машина с ниски нива на шум и читав дефрост (не на време). Ако е възможно предложете няколко варианта. Благодаря предварително.

    MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 25 ZJP-S
    estqwerty одобрява това.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #2646

    Отговор: Избор на климатик

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Благодаря за предложението justify. Да разбирам ли, че дефроста на модела е при нужда и след края му работа е свършена (при нормални условия).

    estqwerty - Тошибата от второто предложение (RAS-107SKV-E3) не се препоръча за отопление през зимата.

    Благодаря за предложенията ще се въползвам.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #2647

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    За мен по-важното е да топли. Дефроста е достатъчно добър на този модел.За 1300лв с монтаж толкова. Има отзиви във форума за модела от един потребител(Danchoman) който не беше доволен от панасоник, сега си топли с това мицубиши хеви целят апартамент и е много доволен от топлината - ходи по тениска и гащи, от консумацията=60 лева/месец не е доволен. :rolleyes: Ще видим докога ще устиска мицубишито на "бета тестера" -да отоплява цял апартамент
    Този пост е редактиран от justify; 21-12-13 в 21:56.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    351
    #2648

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    ...външните щори помагат лятото ако купуваш климатик за охлаждане... за отопление освен изброените горе, друг вариант е климатик втора употреба...

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #2649

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Още веднъж благодаря за насоката justify след празниците ще купувам вероятно. Разсмя ме с "бета тестера".

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,521
    #2650

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Тук повечето сме тестери, но някои от вносителите издевателстват над нас и ни правят на бета

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,786
    #2651

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Дедо Коледа иде и е хубаво да се направи една анкета за най-добър производител/модел,серия/ по показател цена/ качество/удоволетворение за 2013г. така че темата да бъде затворена подобаващо.Бъдете честни и обективни
    mirandi одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #2652

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Дедо Коледа иде и е хубаво да се направи една анкета за най-добър производител/модел,серия/ по показател цена/ качество/удоволетворение за 2013г. така че темата да бъде затворена подобаващо.Бъдете честни и обективни
    всеки хвали своето,а и КЕФ ЦЕНА НЯМА.
    mirandi одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #2653

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    прогноза 2014-та.
    догодина цените хвръкват и всичко кое е напазара в момента ще е перфектно.
    отделно тошиба /петицата/ и фуджитцу /нокрията/ разкарват топ моделите си и ще има липса на класни модели. /в диапазона под 3 бона/
    топ класа определено се измества в рамките над 3 хилки /дайкин сарара/ до 5 /панасоник ve/ предполагам и нови звезди като 7 на тошиба.
    средният клас се намества до 2.5-3 хиляди лева. тук е интересно кои модели ще се пренаместят.
    а ниският клас ще е под 2 бонтака. базовите машини и сега са на нива 1.3-1.5к лева /хитачи , тошиба, лг/
    до 1000 ще има поява на машини само за охлаждане.
    определено ще е интересна година.

  17. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,521
    #2654

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    всеки хвали своето,а и КЕФ ЦЕНА НЯМА.
    Точно тези хвалби са основния проблем в българските форуми и са причина за липса на обективност. Свързано е тясно с качеството на човешкия материал. Иначе, за кефа, нещата седят ТОЧНО ТАКА

  18. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #2655

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Точно тези хвалби са основния проблем в българските форуми и са причина за липса на обективност. Свързано е тясно с качеството на човешкия материал. Иначе, за кефа, нещата седят ТОЧНО ТАКА
    Не съм съгласен. По-скоро си зависи от помещението. Просто няма абсолютно еднакви две такива. Една и съща машина ще работи по различен начин в различни помещения.

    Също си зависи и от това как се ползва машината. Аз си ползвам моите на 20-22 градуса и съм доволен. Някой ще иска да му качат 26 в помещението и няма да е доволен. Хората са различни.

    Затова купувайте маркова техника, за да не останете разочаровани.
    Mega и mirandi харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на Климатик
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2843
    Последно: 01-01-16, 20:54
  2. Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.
    От xpld във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2665
    Последно: 03-01-15, 11:41
  3. помогнете в избора на ups
    От imegogo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 24
    Последно: 13-08-09, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе