Вижте резултатите от анкетата: Коя марка и модел предпочитате?

Гласували
24. Не можете да гласувате в тази анкета
  • NA

    0 0%
  • NA

    0 0%
Отговори на анкетата
Страница 142 от 178 ПърваПърва ... 92132140141142143144152 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,116 до 2,130 от общо 2666
Like Tree1317Одобрявам

Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    18
    #2116

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    мерси за отговорите до тук, става ясно че Даикините не се харесват много. Иначе запитването не е само за избор от трите споменати ами като цяло съвети ...така че ако имате другите предложения ще съм много бладорарен на всички ви!

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2117

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Е, то има и други марки/модели на LG, Samsung, Panasonic, Hitachi и т.н. Но нали парите, които си отделил са достатъчни и трябва да се вложат за най-доброто с тези мощности, а именно Fujitsu Nocria 14LB.
    XOPMOH одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    18
    #2118

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    тези Дайкини дето са си произведени за японския пазар как се справят спрямо Нокриа 14ка?
    DAIKIN F40PTEP
    DAIKIN F40NTEP
    спрямо
    FUJITSU AWYZ14LB Nocria ???

  5. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #2119

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Някой може ли да се обоснове защо професионалните дайкини не са хубави.Заради начина им на работа ,или дефростите-ако се правят незабележимо какъв е проблема.

  6. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #2120

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Kво ги слушаш. Нито един от тях няма Daikin, ама много знаят. Курдисали си по един пожълтял климатик на някой умрял японец и се чувстват вездесъщи акъли да дават.
    VeleV.Klima и biro харесват това.

  7. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #2121

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man Виж публикацията
    Kво ги слушаш. Нито един от тях няма Daikin, ама много знаят. Курдисали си по един пожълтял климатик на някой умрял японец и се чувстват вездесъщи акъли да дават.
    И аз не съм фен на пожълтелите климатици от умрели японци, нито пък на новите, ама би ли заменил твоите тошиби за някое дайкинче?

    Лично аз напоследък сменям повече лагери на почти нови професионални дайкини (до 2г.), отколкото на стари (над 10г.) панасоници. Също така демонтирам професионални дайкини на доволни клиенти и им монтирам панасоници и самсунги. Пък за останалите мерцедеси няма какво да говоря, те са за конкурса кой е по-по-зле...
    Mega одобрява това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,691
    #2122

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Потвърждавам думите на AC_From_Hell, всичко дето мина гаранцията и сега е към 3-5 години се разтрака. Лагери, решетки, ламарини... Само с FTX50GV не съм имал проблеми, ни с лагери, ни с тракане. Излезна сполучлива гадина. За цената си беше перфектна - старата и цена!
    AC_From_Hell одобрява това.

  10. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #2123

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Единият Daiseikai се оказа боядисан, пък на вторият не му работи прахосмукачката/самопочистването. Те ако са били много хубави, нямало да ги изхвърлят. Ако не бях дал по 500-600 лева за монтаж щях да ги продам във форума и да си сложа подови Daikin-и.

    - - - - - - - - - -

    Подовите ми почват пета година и не тракат. Явно калпав монтаж е проблема.
    Този пост е редактиран от aruba_man; 14-10-14 в 20:26.

  11. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #2124

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Добре, че рекламата тук е безплатна. Интересно, че никой "доволен" от електрониката и компресорите на Панасоник не се включва. Моят Дайкин от умрял японец не бих го сменил за климатик от аудио фирма! Нищо, че е "първокласник" - на 7 г.

  12. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #2125

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Аз и на твоя мога да намеря кусур, щом моите бяха на по 2 години, уж много запазени и пак им излезе нещо, представям си твоя.

  13. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #2126

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Предполагам, че и на такъв от "родилният дом" ще намериш кусур. Аз съм доволен и ми дреме на ....... за .........Панасоник, примерно. Между другото чел съм ти постовете и за Дайкин и за DR-ките. К'во се промени?

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2127

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man Виж публикацията
    Аз и на твоя мога да намеря кусур, щом моите бяха на по 2 години, уж много запазени и пак им излезе нещо, представям си твоя.
    Не се срещат много оплаквания от к2у. Ти явно си натрупал кофти карма и това ти е на карък.
    Aleksandars и SPSt харесват това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #2128

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Здр,нов съм в форума, но както и да е.Та и аз да попитам.Искам да си взема климатик.Помещението е всекидневна с кухная,35 кв,тухла.Предимно ме интересува за охлаждане,за отопление ще го ползвам само в рамките до 5 градуса,падне ли по-надолу не ме интересува климатика,най-важно ми е за охлаждане.Моделите,които мисля са:TOSHIBA RAS18N3KV2-E/RAS18N3AV2-E SUZUMI+,PANASONIC CU/CS-E15PKE ECONAVI.Може да предложите и вие нещо друго.Мн ми се иска климатика да е икономичен.Благодаря за мненията.
    Този пост е редактиран от avenger; 23-10-14 в 21:30.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2129

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Така или иначе ти влиза в бюджета, ако намериш Нокрия 14-ка я вземи...Пък един ден, може да те заинтересува отоплението с климатик, та ще си подготвен
    Aleksandars и Mega харесват това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    52
    #2130

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Не си посочил подробности за помещението и как се е отоплявало до момента /не продавам климатици/, но и мен не ме интересуваше под 5 градуса, пък ето ме - с 3 броя от "радиационните" и за апартамента не виждам в близко бъдеще алтернатива! поздрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на Климатик
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2843
    Последно: 01-01-16, 20:54
  2. Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2806
    Последно: 03-01-14, 08:52
  3. Помогнете в избора
    От Alex D във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 06-10-11, 22:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе