Страница 16 от 233 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 3493
Like Tree1857Одобрявам

Избор на климатик 2016 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #226

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    DUNDURMA повярвай и аз се учудих. Че и доста време караха така.

    VeleV.Klima не обичам да съм контра, повече обичам всичко да е описано. До колкото чета форума съм останал впечатлението, че си специалист. Предполагам разбираш защо споменах примера в горния пост. То и без да си специалист е ясно, че ако сложиш дори и най добрата 24ка, но в достатъчно голямо помещение няма да успее да стопли. Все пак сме тук да си помагаме, а не да се объркваме още повече. А ако може да споделиш коя е била тази Мидея която не върши работа ми се струва, че много хора биха били благодарни, като включвам и себе си в това число!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #227

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Не знам кой модел е мидеята но при тях разликата е основно в дизайна на вътрешното. А и нямам вече желание да се занимавам с марки който после създават проблеми на нас и на клиентите.А и доколкото разбрах снощи от новините складовете на магнум са изгорели дали пъм не е съвпадение със загубата на пазар?

  4. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #228

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    А и доколкото разбрах снощи от новините складовете на магнум са изгорели дали пъм не е съвпадение със загубата на пазар?
    Убеден съм, че няма случайни неща, особено в ситуации като тази.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #229

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Цитат Първоначално публикувано от AC_From_Hell Виж публикацията
    Убеден съм, че няма случайни неща, особено в ситуации като тази.
    В интерес на истината, Мидея има нови вносители (дистрибутор).
    Магнум остават с AUX.

  6. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #230

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Цитат Първоначално публикувано от P.Hristov Виж публикацията
    В интерес на истината, Мидея има нови вносители (дистрибутор).
    Знам, даже няколко.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    7
    #231

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Здравейте, предстои ми избор и закупуване на климатик за отопление.
    Става дума помещение 28м2-хол и кухня в едно, с височина на стените 2,56. Помещението е първи етаж от къща.Над него има таванен етаж, неотопляем. Изложението е югозапад, има много добра нова дървена дограма със стъклопакет и външна изолация от 10 см. стиропор. Намира се в Пловдив. Желаната температура през зимата е 18-22 С. Ако може да ми препоръчате подходящ подов климатик, както и магазин в Пловдив към който да се насоча. Предвидената сума е около 2300лв. и ако се налага по-голяма бих искала обосноваване. Предварително благодаря на всички включили се!
    Този пост е редактиран от Nina24; 30-01-16 в 17:17.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #232

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Цитат Първоначално публикувано от AC_From_Hell Виж публикацията
    Знам, даже няколко.
    До колкото чух, двама са отказали, само пловдивският играч е останал на терена.

  10. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #233

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Цитат Първоначално публикувано от P.Hristov Виж публикацията
    До колкото чух, двама са отказали, само пловдивският играч е останал на терена.
    Да, ама мидейкаджиите не са се отказали и са номинирали още двама, които в момента размишляват. Повече инфо на лични.

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,535
    #234

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Nina24 Виж публикацията
    Здравейте, предстои ми избор и закупуване на климатик за отопление.
    Става дума помещение 28м2-хол и кухня в едно, с височина на стените 2,70. Помещението е първи етаж от къща.Над него има таванен етаж, неотопляем. Изложението е югозапад, има много добра нова дървена дограма със стъклопакет и външна изолация от 10см стиропор. Намира се в Пловдив. Желаната температура през зимата е 18-22 С. Ако може да ми препоръчате подходящ подов климатик, както и магазин в Пловдив към който да се насоча. Предварително благодаря на всички включили се!
    Пред вид описанието на помещението, най-комфортно ще се чувствате с две машини девятки, втората може и да не е подова. Бил съм в почти същото помещение, като описаното, където е монтирана голяма подова машина на Самсунг и трябва да ви кажа, че когато камината не работи, има големи температурни разлики в стаята. Над 3 метра от машината, ефектът, че е подова, изчезва.

  12. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #235

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Тошибата от подписа ми ...ами няма такъв кеф. За мен поне, подовия климатизатор няма аналог. Изборът май зависи от парите и фирмата която ще монтира. Успех!

  13. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #236

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Пред вид описанието на помещението, най-комфортно ще се чувствате с две машини девятки, втората може и да не е подова. Бил съм в почти същото помещение, като описаното, където е монтирана голяма подова машина на Самсунг и трябва да ви кажа, че когато камината не работи, има големи температурни разлики в стаята. Над 3 метра от машината, ефектът, че е подова, изчезва.
    Кой модел беше - подов или таванно-подов?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,535
    #237

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Като отида пак на гости, ще видя точно. Машината е подова, на поне 4 години, по спомен и изглеждаше по-голяма от 12-ка. Много топли, но е шумничка.
    Този пост е редактиран от dodo_pv; 30-01-16 в 08:22.

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    7
    #238

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Пропуснах да отбележа, че сумата, която мога да отделя е около 2300 лв.

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,795
    #239

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Nina24, бюджета който сте приготвили, не е достатъчен за подова машина която да отговоря на Вашите условия. Ако не сте предубедена къв стенен модел, мога да ви препоръчам следните модели които смятам (предвид условията които сте поставили), че ще свършат работа: Toshiba RAS-B16N3KV2-E Suzumi Plus, General Fujitsu ASHG18LFCA, Mitsubishi Heavy Industries SRK50ZM-S~SRC50ZM-S Premium, General Fujitsu ASHG12LTCA, General Fujitsu ASHG14LUCA, Samsung AR18HSFNCWKNEU Classic+.
    Предполагам, така поставен въпроса, ще ви затрудни. Най-добре, щее да се доверите на читава фирма, която да направи оглед и на място да обсъдите, каква машина Ви е нужна.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    7
    #240

    Отговор: Избор на климатик 2016 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Nina24, бюджета който сте приготвили, не е достатъчен за подова машина която да отговоря на Вашите условия. Ако не сте предубедена къв стенен модел, мога да ви препоръчам следните модели които смятам (предвид условията които сте поставили), че ще свършат работа: Toshiba RAS-B16N3KV2-E Suzumi Plus, General Fujitsu ASHG18LFCA, Mitsubishi Heavy Industries SRK50ZM-S~SRC50ZM-S Premium, General Fujitsu ASHG12LTCA, General Fujitsu ASHG14LUCA, Samsung AR18HSFNCWKNEU Classic+.
    Предполагам, така поставен въпроса, ще ви затрудни. Най-добре, щее да се доверите на читава фирма, която да направи оглед и на място да обсъдите, каква машина Ви е нужна.
    Много благодаря! А бихте ли ме насочили към читава фирма в Пловдив?

    - - - - - - - - - -

    Склонна съм да увелича бюджета, тъй като мисля, че с подов климатик комфорта ще е по-голям. Иначе нямам предпочитания към марки, стига да топли добре, да не е шумен и да не харчи много ток :-)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 233 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Левски - Завръщане | А ПФГ 2015 / 2016
    От kod във форум Спорт
    Отговори: 5
    Последно: 13-11-17, 17:52
  2. Квалификации Евро 2016
    От iihtiandar във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 10-06-16, 08:03
  3. Избор на климатик
    От Nikolai_Ivanov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 26
    Последно: 03-10-13, 20:19
  4. Избор на климатик
    От dzatara във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 11-09-13, 23:34
  5. Избор на климатик
    От dragozow във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 14
    Последно: 06-07-10, 17:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе